Medicinska skola "7 april" Novi Sad

Licno ne znam kakva je skola, ali moja kuma predaje srpski jezik u njoj i rekla mi je da je niposto ne upisem.Ne znam tacno razloge.I rekla mi je da gimnazija bolje spremi ucenika za fakultet nego medicinska skola (barem ona u kojoj ona predaje).Mislim da je rekla da su profesori jako losi, ali to je njeno misljenje. :)
 
E ovakoo...8 sam razred i naravno razmisljam o upisu i srednjim skolama..:) odlican sam djak tj uvek sam prolazila 5.00..
dugo vremena sam htela gimnaziju neku u Novom Sadu drustveno jezicki smer jer se nisam videla u ekonomskoj :cao:
ali kako sad prolazi vreme poolako odustajem jer ne znam svi kazu da je tesko da nemas nista posle..i eto na pamet mi dosla medicinska iako pre nisam previse o njoj razmisljala
sad mi se ta skola cini ok mozes sa srednjom da nadjes posao ali ja bi isla na fakultet :andjeo:
ovo mi je prvi put da sam na krstarici tj tek sam se registrovala ne zamerite na ovolikom tekstu :hvala: ako bi mogli malo da mi kazete nesto vise o medicinskoj skoli 7 april kako je?
 
Ja sam završila ovu školu. Dobro si čula, većina predvača za stručne premete su jako loši. Generalno nemaš izbora što se profana tiče za stručne predmete. Hirurgiju ti mora predavati Mer, kod njega se ništa ne radi, njemu učenici upisuju časove.

Izuzeci postoje, ima tu iz struke par njih od kojih možeš čuti dosta stvari i kod kojih moraš da učiš. Mislim da je postala jedna od lošijih u Srbiji, nema nijdnog značajnog uspeha.
Super ti je kada dele petice (uglavnom je prosek iz stručnih predmeta u odeljenjima jako visok, iz stručnih predmeta Niko ne ostavlja za polaganje), ali kada odeš na fax i nije baš dobro, ako želiš da studiraš.

Što se tiče opštih predmeta evo par zapažanja: srpski jezik "kidaju", traže dosta, ali shvatiš da je to dobro....osećaš se nekako ravnopravnim kada si u društvu sa gimnazijalcima, ali i to ti zavisi ko ti predaje. Barem imaš izbor i bitno je da obiđeš Cecu, ako želiš nešto da naučiš. Matematičari su solidni, Fizika - kidaju, traže znanje, kao i hemija.

Za engleski će ti trebati dobar kurs, nakon završene ove škole...eto toliko.
 

Back
Top