cestitke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
gigule:
ja sam potrošaš
...gde ja mogu to da kupim
i oće neko da uči nas netalentovane da to rade npr. ili je to ipak napor?
Meni je to vise kao neka zabava i opustanje.Ali zato sto ih radim samo po par kom.Mislim da može svako da ih radi, najjednostavnija metoda je npr. kolaž. Gigule probaj sa kolažima, ja sam ih pravila pretprošle god. i to u razlicitim bojama i texturama, baš je izgladalo interesantno, može svašta da se uradi....
 
gigule:
ja sam potrošaš
...gde ja mogu to da kupim
i oće neko da uči nas netalentovane da to rade npr. ili je to ipak napor?
ja pravim non stop...uglavnom za prijatelje(ze rodj., novu god. ...)
radim uglavnom sa pastelama i pecatima....evo pogledajte....

:linkovi su izbaceni jer slike vise nisu na toj adresi
 
bonelady2003:
e hvala....da li ima jos neko ovde da postavi svoje radove?
Dok ne stignu neciji radovi ja cu vam postaviti nekoliko njih sa neta, kao ideje.../quote]

NIC-F04small.jpg
NIC-F10small.jpg


orig_walking_t.jpg
2532small.jpg

2535small.jpg
1910small.jpg
 
kolaz je po meni najinteresantniji, uz grafiku, vid izrazavanja,zato mi cestitke uradjene ovom tehnikom djeluju rjecito, neposredno, svjeze i vrlo vrlo moderno, pozdrav za sve one koji ih prave,...ikupuju.
 
al123:
kolaz je po meni najinteresantniji, uz grafiku, vid izrazavanja,zato mi cestitke uradjene ovom tehnikom djeluju rjecito, neposredno, svjeze i vrlo vrlo moderno, pozdrav za sve one koji ih prave,...ikupuju.
Da, svaka tehnika ima svoju draž.Jedne godine sam napravila cestitke od malih akvarela, isto su izgledali lepo, moja prijateljica ga je uramila kasnije.... :D
 
Stvarno su predivne!!!! Hocu i ja to da radim, stalno nesto mislim, ali nekako nemam vremena....pri tom spadam u perfekcioniste! Pozdrav svima, narocito urednici nasoj.
P>S. Registrovacu se , obecavam ! :wink:
 
likovnjakudusi:
Stvarno su predivne!!!! Hocu i ja to da radim, stalno nesto mislim, ali nekako nemam vremena....pri tom spadam u perfekcioniste! Pozdrav svima, narocito urednici nasoj.
P>S. Registrovacu se , obecavam ! :wink:
Ajde, cekamo te! :wink: I napravi neku cestitkicu pa da je vidimo! :)
 
ja pravim cestitke otkad znam za sebe!!! imam neke stare cestitke koje sam pravila sa 8,9 godina, pa sam jedno vreme prestala i pre nekoliko godina opet pocela i svi su odusevljeni! prvo sam radila bojcama, a najnovije cestitke sam pravila od suvog cveca. sada planiram da napravim neke sa crejonima, valjda ce dobro da ispadne. postavicu slike kada zavrism
 
bonelady2003:
da li je neko mozda zainteresovan da napravi zajedno sa mnom neki web site, gde mozemo da postavljamo zestitke, obelezivace i takve stvarice...da nnapisemo kako se pravi,itd.???


mislim da je to jako dobra ideja. ja bih volela da naucim da pravim cestitke i razne druge stvari. volim rucne radove ali nemam toliko maste...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top