Dilema

Mislim da takve ljude jednostavno treba otkačiti ali ja nisam takva osoba iz razloga da nebih nekog povredio a zbog toga najčešće ispaštam ja.Šta činiti
 
tp je jako ruzno i prema takvim ljudima ne vredi biti uvidjavan... jednostavno ih otkaci i stavi im do znanja da si im prozreo/la namere. u suprotnom ce te stvarno...s*ebati
 
Ili jednostavno,otkaci ih na finjaka... Zbog te koristi,koju imaju od tebe,pocni postepeno da im uskracujes i ako imaju gram mozka i shvate koliko je sati,oni ce tebe da ostave na miru...
A tako ce tebi barem biti lakse...
 
prosto ih ignorisi i sami ce da shvate ali ako ne samo ih kuliraj...pa nisu ludi..ako ni to ne upali..pa neznam ja iskreno nikom ne mogu da cutim rekla bi to u lice
 
a dok ima da se pise na neku temu dobro je.Vazno da nije smaranje na forumu i da se odgovara na 3-4 teme.Ali u jednom si u pravu:LJUDI KAD VASKRSAVATE TEMU NADJITE NESTO SKORIJEG DATUMA NE SVE IZ 2003!
 
Mislim da takve ljude jednostavno treba otkačiti ali ja nisam takva osoba iz razloga da nebih nekog povredio a zbog toga najčešće ispaštam ja.Šta činiti

U tome i jeste stvar- Kako ih otkačiti,a ne ispasti smešan i čudan kad nemaš opipljive dokaze da ti rade iza leđa a znaš 100% da su oni u pitanju...
 
jednostavno odabis ih za sva vremena...ali to da bi bilo dobro po tebe trebas da primetis na vreme....zato nikad ne veruj nikome sem svojim najrodjenijim....mislim veruj ali ne 100%...
 
jednostavno odabis ih za sva vremena...ali to da bi bilo dobro po tebe trebas da primetis na vreme....zato nikad ne veruj nikome sem svojim najrodjenijim....mislim veruj ali ne 100%...

Ni svojim najrodjenijim...Mi smo jednostavno sami na svetu, svako za sebe i zato veruj samo sebi... Takvi prijatelji su za mene višak u mom životu, jednostavno mi ne trebaju i to im kažem.
 

Back
Top