mljac mljac

Jao slatkisHi su definitivno moja slaba tacHka...
Volim sve...
NajvisHe cHokoladu sa krupnim ljesHnicima,onda 'SCARLET',cHokoladne napolitanke....
UU udebljax se inache mi linija nije basH :lol: :lol: Jedem ih kao da nikad slatkisHe nisam u zHivotu jela i ne dijelim ix sa nikim
:twisted: :D :D :D
 
*** ja ne mogu da zivim bez slatkisaaaaaaa***
obozavam iz meka drim paj, mek flari, sladoled...mmm
milka mi je omiljena ona zimska, od 300 grama sa jabukama.......mljac. doooobre su i one male zimske, i nugat...
jaoooo, vec sam gladna.
volim razne vrste cok. kremova, napolitanke obozavam.
kit kat, baunti...

a malo dalje od slatkisa-volim meso. sendvici, snicle, kuvano, peceno...
meso na 1001 nacin
 
hmf,meni se od mesa uglavnom okrece stomak.Jedino sto ja obozavam je piletina....belo meso,pohovana...ja sam ogroman fan SALATA@!obozavam zelenu,paradajz,sargarepu,kiseli kupus,onaj crveni kiseli,krastavci u jogurtu i mirodjiji....(na dalje je izivljavanje :) :) )ah,da...obozavam LAZANJE!(iako sam ih zadnji put jela u Tunisu letos...smrc,niko ne voli da ih pravi :cry: )a sweeeeeeeeeeeeeeeeeets 8) obozavam ih s obzirom da sam paranoicna za cokoladu(razlog je bila moja alergija koja je prosla pre 5 god...)Obozavam gorku za kuvanje i najmlecniju sa alpskim mlekom :wink: milkshejk od vanile :D i bash me briga da li je to hrana(pre pice)ali uzivam to da pijem i zderinjam....ICE COFFE i moka :P joooj i palacinke sa eurokremom,bananama.........ili nesom i euro....ma izivljavanje :wink: :wink:
 
newerna_beba:
Jao slatkisHi su definitivno moja slaba tacHka...
Volim sve...
NajvisHe cHokoladu sa krupnim ljesHnicima,onda 'SCARLET',cHokoladne napolitanke....
UU udebljax se inache mi linija nije basH :lol: :lol: Jedem ih kao da nikad slatkisHe nisam u zHivotu jela i ne dijelim ix sa nikim
:twisted: :D :D :D

Joj i ja sam slaba na tu sa celim lesnicimaa..jos ako jee bela mmmmmm.....mljac
Inace pored slatkisa obozavam krompir...na apsolutno sve sve nacine mmmmm
 
meni se bela cokolada ne svidja, nekako je bezukusna.
milksejk popijem za dve sekunde.
mmm, pecenje... pogotovo jagnjetina...
jedino sto od slatkisa slabo jedem su kolaci (domaci :( ), i tuti-fruti cokolade-mrzim kad mi se voce zaglavi u zubimaaaa... ima i tu izuzetaka.
od mlecnih ne mogu bez galeb, i najlepse zelje.
cokolada za kuvanje je nekako-posebna. volim da je ne grizem, nego bukvalno izrendam, ali zubima. tako mi je najukusnija :D 8)
 
zar ja da pricam o hrani? :shock: p 'ajde... :pPp
moj moto ~ jedem da bih zivela. a ne zivim da bi jela :D
dakle, samo koliko je potrebno i neophodno :p
ne volim da jedem meso (samo pohovano, a od pecenja neko spomenu jagnjece i svaka mu cast :lol: svinjsko meso ne jedem uopste, nikada.), volim povrce, a najvise od svega voce :D
znaci, uglavnom svakakvo voce :) sem sljiva i malina, kupina i slicnog (8 obozavam banane (((: breskve... aaaaaaaaaah... kako mi se sada jedu ): i tako LoL
od slatkisa... ne volim torte, kolace i cokolade. moze da prodje poneka cokoladica i to je sve (8
i obozavam sokove (: i od pre neki dan, kada sam bila bolesna, vratila sam se staroj ljubavi ~cedeviti (: :ppp
 
e ovako.. necu bas dugo da pisem, posle cu jos da dodajem, sada nemam bas vremena..
obozavam voce!!! skoro sve, ne volim kivi, i maline mi nisu nesto..
ali zato sada jedem dve kile pom,orandzi na dan!! jos plus banane, jabuke.. ma, mmmmmmmmmm!!
ondaK, krompir, isto na sve nacine.. mmmmmm, mljac, mljac!
neko spomenu lazanje - joooooooj, moja mama to cesto pravi, obozavam ih!!!!
e sad od mesa.. pa, ono kao pecenje bas i ne volim - ne volim hladno meso.. obozavam piletinu, ali ne belo meso jer mi je suvo..
obozavam supice, corbe i tako..
aaaaaa slatkisiiiii.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. balaaaaaviiiiiimm.. obozavam one kao vocne karamele, juce sam pojela skoro citavu veliku kesu.. 8)
cokoladu isto obozavam! ali, recimo, ne volim ako je nesto previse slatko.. ne volim jako slatke torte, ni kolace.. ali volim torte i kolace, inace.. to je najbolje kad je nekome sa folklora rodjendan, pa donese tortu.. ma, jedemo tortu, skoro svake probe!!
e, neko je spomenuo mek.. pa ja bas obozavam one njihove zemicke, samo sto su slatke, a to ne ide sa mesom.. najvise volim tamo da kupim pomfrit, sejk ili caj..
e, da, obozavam cajeve!!! bilo kakve.. mmmmmmm..
ne volim cipseve, ne znam zasto, pre sam volela, ali mi nekako nemaju bas ukus neki.. ma otkud znam, ne svidjaju mi se.. eto, to je nacin na koji ne volim krompir..
obozavam jaja!! mmmm.. kuvana, muckana, na oko.. ma, bilo kako!
ali nesto sto najvise volim je ABC SIR!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to se ne uvozi vise kod nas, to je neki hrvatski sir tipa - kremsi, sirko i takvi sirevi, ali je ovaj najnajnajnajlepsi!!! mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:wink: :wink: :drol: :wink:
 
POP Mare:
DJ_MaRe:
POP Mare:
Ja jedem SVE a najvise meso i krompir na 101 nacin... Pored toga niko me nije nadmasio u slatkisima tako da to tamanim ko lud 8)
LAZES! ne jedes:: tursiju, ajvar, cveklu, papriku... znaci, ne jedes sve, nemoj da lazes ljude... :P
Pa ko to jos jede... :wink:

Grr...ne dirajte mi moju turshiju....turshija...mmmmm...
Ma nemate vi pojma shta je dobro!!! :wink:
 
jao kako ste samo slatki... (((: divno...

elem... ja ne volem ni kiselo ni gorko, ni ljuto ni slatko... ni slano...
ma ja, ljudi, ne volim da jedem!...

mada sam sada gladna i ne bih se bunila... :pPp
 
POP Mare:
Kad_LupimLupim:
@POP

E, i nemoj da lazes, bre, decu ovde za te slatkise! Pojedem bre vise secera od tebe kad oces, oslepeo bi kad bi samo popio jednu onu moju solju kakaa :lol:
Ma ti samo to jedes a da se kladimo ko ce vise cokolade da pojede :P
bash tako... on samo to i jede... nista drugo ne stavlja u usta... solja kakaa i jedan "mars" i miran je dva dana... kakva je milina njega izdrzavati :P
 
kalliope:
ne mogu da verujem da nisam pomenula meeeeed....
:D

moj tata je pchelar(to mu je hobi!!!) :D zamisli,kako je meni... :oops: imam bar 10 kg meda ispod stola...mmmmmmmmmmmmm

a ovako znachi obozxavam sve...i chvarke,i sarmu i...
malo sam se ugojila ovih dana,iako svi kazxu da nisam,tako da sam sad na distanci od svega lepog!!! :(
 
DJ_MaRe:
POP Mare:
Kad_LupimLupim:
@POP

E, i nemoj da lazes, bre, decu ovde za te slatkise! Pojedem bre vise secera od tebe kad oces, oslepeo bi kad bi samo popio jednu onu moju solju kakaa :lol:
Ma ti samo to jedes a da se kladimo ko ce vise cokolade da pojede :P
bash tako... on samo to i jede... nista drugo ne stavlja u usta... solja kakaa i jedan "mars" i miran je dva dana... kakva je milina njega izdrzavati :P
Pa, ti si bar DJ ekonomista, trebao bi svesno da sagledas prednosti!
A, POPe sto se tebe tice kad god oces i gde god oces, kladimo se u gaj... kamion cokolade?
 
ocete da ja sad vama ispricam kako se(od cega) pravi bela, a kako crna cokolada :pPp sto volim da se razmecem kad nesto naucim :pPp
@bleach - ... Mala a gde su tu Bananice SHOCK shcok ShOcK ??? SHOOOOOOOOCK (8
winnetou:
ondaK, krompir, isto na sve nacine.. mmmmmm, mljac, mljac!
(((8
bleach:
jao kako ste samo slatki... (((: divno...
jesu slatki ... ali ne moraju bas sve da iznose na forum :pPp mislim da smo se slozili oko toga (8

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
@bleach - ... Mala a gde su tu Bananice SHOCK shcok ShOcK ??? SHOOOOOOOOCK (8
p rekla sam banane... :pPp to obuhvata sve s njima u vezi...(8 (8 (8
mortishaaa:
winnetou:
ondaK, krompir, isto na sve nacine.. mmmmmm, mljac, mljac!
(((8
eh, zaboravih da spomenem da volim sve moguce od krompira... pecen, przen, kuvan... ma svakakav :p

eh, da spomenem i da ne podnosim med... brrrr... kako je to meni gadno, ljigavo, lepljivo... ma i da je sve to, nego sto je jos neukusno... bah... :p
a dzem volem (:
 

Back
Top