Vojna gimnayija i njena perspektiva
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Vojna gimnayija i njena perspektiva

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Vojna gimnayija i njena perspektiva

Da li ima ucenika koji pohadjaju ili su pohadjali Vojnu gimnaziju?

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mani se toga!

Pobogu Nikola, pa nema vise takvih ljudi koji bi tamo isli! A iako ih ima, oni su o ceo dan u skoli, nemaju oni vremena za chat, a iako i ga imali, ne i znali kako se to radi.

Phatom

Primećen član
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Naravno da ih ima... i umeju da idu na chat...

Aktivan član mshone (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

vidi, ja sam zavrsio tu skolu 1991.god.Da me neko pita kojim bih putem, da ponovo imam priliku, opet bih odabrao tu skolu, barem kakva je nekad bila, a za dalje bih debelo razmislio.Tu nema V od vojne, a znanje koje se dobija je vrlo solidno.Svejedno, to su bili vrlo lepi dani-kurs prezivljavanja u prirodi, radioamaterstvo, padobranstvo, izvidjaci, fotografija...to su samo neki od delova vannastave koje sam tamo iskusio.

Aktivan član rudy_kv (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio mshone
    vidi, ja sam zavrsio tu skolu 1991.god.Da me neko pita kojim bih putem, da ponovo imam priliku, opet bih odabrao tu skolu, barem kakva je nekad bila, a za dalje bih debelo razmislio.Tu nema V od vojne, a znanje koje se dobija je vrlo solidno.Svejedno, to su bili vrlo lepi dani-kurs prezivljavanja u prirodi, radioamaterstvo, padobranstvo, izvidjaci, fotografija...to su samo neki od delova vannastave koje sam tamo iskusio.
    Moj brat je zavrsio VoGi 1999. i zbog bahatog ponasanja i neznanja oficira definitivno je odlucio da ne nastavi na akademiju... Jos jedan razlog za njegovu odluku bila je i cinenica da on iako odlican djak nije mogao da bira na koju ce akademiju vec su s njim i njegovim drugovima sa klase popunjavali one akademije za koje nije bilo interesovanja u civilstvu... Konkretno on iako visok 180 trebao je da bude na akademiji KoV-a smer OMJ ( oklopno-mehanizovane jedinice)
    Sto se tice stecenog znanja, ono je stvarno visoko. Moj brat je trenutno apsolvent na elektrotehnici smer racunarska tehnika...

Primećen član
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano NE BIH REKAO ...

Ja sam pohađao VA, i nisam čuo za slučaj da su slobodna mesta popunjavana sa gimnazijalcima... ili je bar tada bilo obrnuto...

Aktivan član mshone (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Citat Original postavio rudy_kv
    Citat Original postavio mshone
    Moj brat je zavrsio VoGi 1999. i zbog bahatog ponasanja i neznanja oficira definitivno je odlucio da ne nastavi na akademiju... Jos jedan razlog za njegovu odluku bila je i cinenica da on iako odlican djak nije mogao da bira na koju ce akademiju vec su s njim i njegovim drugovima sa klase popunjavali one akademije za koje nije bilo interesovanja u civilstvu... Konkretno on iako visok 180 trebao je da bude na akademiji KoV-a smer OMJ ( oklopno-mehanizovane jedinice)
    Sto se tice stecenog znanja, ono je stvarno visoko. Moj brat je trenutno apsolvent na elektrotehnici smer racunarska tehnika...
    vidi, ono sto ne vidim nemogu da ocenjujem i kritikujem, ali znam da kad sam ja bio klinac, mislio sam da ja sve znam a niko od njih pojma nema.Ko se uhvati za tain, taj se mora pomiriti sa tim da vise nije gospodar svoje sudbine.Zelim tvom bati sve naj u zivotu

Slične teme

1. Mishija perspektiva
    Autor u forumu Žene
    Odgovora: 669
    Poslednja poruka: 25.02.2013., 19:00
  2. Prevara - jos jedna perspektiva
    Autor Petar_Pan u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 25.04.2006., 23:30
  3. Odgovora: 98
    Poslednja poruka: 01.03.2006., 15:54
  4. NJENA GRUBOST ? ? ?