Koliko ste dugo u vezi ?

Stari Lisac u vezi i braku ti nikad ne moze biti dosadno ako imate uvek teme za pricu, mesta za izlazke...za to treba da se pobrine doticni par da ubije monotoniju kad pocinje da biva dosadno. Naravno ako mu je stalo da se ta veza ili brak zadrzi, a ako ne onda je*iga pishi propalo:)
 
E Stari, pa ja bas jutros htela da postavim slican topic, tako da se ti verovatno neces ljutiti ako ti ja ovaj malo dopunim jednim podpitanjem :lol:
Mene je interesovalo koliko vas je u srecnoj vezi,onoj uzvracenoj na sve moguce nacine, koliko vas je ispunjeno do kraja????jer mi se cini da je takvih zaista malo...
Sto se tice monotonije, hmmm, joj , pa mene je uhvatila vec posle mesec dana, ocigledno da nisam prava osoba da dam komentar!!! :wink:
Cini mi se da je jedna od prednosti ali i mana braka ta sto je to "sigurna luka", pa sad zavisi od tebe hoces li to uzburkati ili ne? Ako zaista imas zelju i pravog partnera, to nece biti problem!!!
:wink:
 
Ja sam do sada dosla do 3(god)...Ali to je vec bilo davno...pa 2,pa 1,idem silaznom putanjom...a sad sam, pa, u srecnoj vezi,ako se to tako moze nazvati...jer je sam pocetak,pa jos sve nije definisano do kraja...
A sto se tice monotonije,pa nekako mi to ni u najduzoj vezi nije bio problem,iskrsavale su neke druge stvari... 8)
 
Stari Lisac:
Koliko ste godina u vezi , braku ...da li vam je dosadilo ili da li vam se cini da je ponekad uzasno dosadno i monotono ?
:lol: :lol:

Dve godine:)) .. uz manju pauzu:).
Shto se tiche monotonije, u prvih godinu dana smo imali par krizica tog tipa (a sad mi je jasno da nismo mogli ni da ih izbegnemo, nismo se poznavali tako kao sada...), sad je sve opushtenije, imam u njemu udruzenog ljubavnika i druga;)). A sigurno mi nije dosdno :twisted:
Samo nek ostane tako ;)
 
kety:
E Stari, pa ja bas jutros htela da postavim slican topic, tako da se ti verovatno neces ljutiti ako ti ja ovaj malo dopunim jednim podpitanjem :lol:
Mene je interesovalo koliko vas je u srecnoj vezi,onoj uzvracenoj na sve moguce nacine, koliko vas je ispunjeno do kraja????jer mi se cini da je takvih zaista malo...
Sto se tice monotonije, hmmm, joj , pa mene je uhvatila vec posle mesec dana, ocigledno da nisam prava osoba da dam komentar!!! :wink:
Cini mi se da je jedna od prednosti ali i mana braka ta sto je to "sigurna luka", pa sad zavisi od tebe hoces li to uzburkati ili ne? Ako zaista imas zelju i pravog partnera, to nece biti problem!!!
:wink:


Nema problema Kety , dopunila si temu bas onako kako treba....
 
9 god. u savrsenom braku
savet svim slobodnim osobama na ovom forumu:ako zelite dugu i stabilnu vezu nadjite pre svega osobu koja ce vas cuti i onda kad ne govorite i ne prepustajte nista slucaju,okolnostima,Bogu,vec se potrudite da u vas zivot nikada ne udje monotonija.
 

Back
Top