Koliko ste dugo u vezi ?

Pa on i jeste preduzeo nesto... doneo hranu 'u leglo'... posto je on rasta, blizi su mu animalni instikti, a samim tim, i osnovni instinkt da nahrani i odbrani zenku :lol: :lol: :lol:

To je trebao da ti bude jasan znak...

E da znas te veceri sam umalo umro od smeha kad sam provalio njegov pristup sa sokovima... prvo breskva, pa malo sladje, kajsija... i na kraju jagoda... Ima tu simbolike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A i zaboga, ovo je 21. vek... a muskarci su deficitarna roba, pogotovo u ovoj zemlji... Vi trebate da nas malo muvate :? ... Muskarci su teske kukavice, i retko kada preduzimaju ista bez direktnog i konkretnog znaka sa druge strane... pa cak ni tada... :roll:
 
Ja sam u vezi vec godinu ipo dana,i mislim da je ovo nesto najace sto sam dozivela...nije,da i mi nemamo svadja,ali,ljubavlju se prevazidju..
i sto je najbitnije,svakog dana ga volim sve vise
(sto je ranije bilo obratno),tj. ne hladim se..
sada,kad vratim film unazad(kakve sam sve veze imala)
shvatam da su bile
bleda kopija..
nadam se da ce ovaj osecaj jos dugo trajati.. :lol:
pozdrav za sve
 
NEDA:
Ja sam u vezi vec godinu ipo dana,i mislim da je ovo nesto najace sto sam dozivela...nije,da i mi nemamo svadja,ali,ljubavlju se prevazidju..
i sto je najbitnije,svakog dana ga volim sve vise
(sto je ranije bilo obratno),tj. ne hladim se..
sada,kad vratim film unazad(kakve sam sve veze imala)
shvatam da su bile
bleda kopija..
nadam se da ce ovaj osecaj jos dugo trajati.. :lol:
pozdrav za sve


A, ovo zvuči ohrabrujuće! Pozdrav Nedi, i čestitke!!!!
 
sanja:
uopste nisam u vezi.
izgleda sam promasila temu.

:cry:

Nisi Sanja , pre ili kasnije ce nesto da se "zakomplikuje" a onda se uvek postavi isto pitanje :)
Eh ...jedan pecaros je :wink: rekao svom prijatelju kada ga je ovaj pitao kako je biti u braku; Zamisli kaze pecaros svom drugu , da celog zivota kopas u istu rupu i ocekujes da ces u njoj naci gliste :) eh kad kazem rupa nisam dvosmislen da se zna (bolje ja da se ogradim na vreme) to je jedna obicna rupa u zemlji odakle pecarosi nabavljaju mamce :)
 
meni je plafon bio godinu ipo zvanicne + jos godinu dana nezvanicne veze sa jednim tipom...
posle toga su mi sve veze bile po par dana... plafon od kad sam raskinula sa njim mi je bila veza sa njegovim drugom 7 dana, ali sam duhovno bila mnogo vise ispunjenija nego za onih 2,5 godine sa njim...
:cry:
 
malecka:
meni je plafon bio godinu ipo zvanicne + jos godinu dana nezvanicne veze sa jednim tipom...
posle toga su mi sve veze bile po par dana... plafon od kad sam raskinula sa njim mi je bila veza sa njegovim drugom 7 dana, ali sam duhovno bila mnogo vise ispunjenija nego za onih 2,5 godine sa njim...
:cry:


Ako sam dobro shvati o , uspeo je da te duhovno ispuni za sedam dana ??? jel to ...i sta je bilo posle ? zasto ste "pukli" izgleda "ispunjavnaje" nije bilo obostrano ...ili sta ? :shock: :roll:
 
Pedja M.:
13 godina.
Znam da ce ovo omladini zvucati kao cela vecnost, ali tako je. Ozenio sam se prilicno mlad, i naravno ne kajem se, naprotiv. :)
Jeste, ponekad je monotono.
Dosadno mi jos nije bilo. :)
Ali, uglavnom, to je 13 lepih godina !


Do vecnosti imas ti jos da putujes.Znas kad je to,kad
svoje godine ,kad ste poceli vezu pomnozis sa dva.Onda je to vecnost.Cini ti se ceo zivot ste zajedno.
Ako bitne stvari u zivotu funkcionise,vezu treba negovati.Tolerancija,kompromis,diplomatija bez velikuh lazi,samo mozda nesto precutati ili ne videti...
 
Stari Lisac:
malecka:
meni je plafon bio godinu ipo zvanicne + jos godinu dana nezvanicne veze sa jednim tipom...
posle toga su mi sve veze bile po par dana... plafon od kad sam raskinula sa njim mi je bila veza sa njegovim drugom 7 dana, ali sam duhovno bila mnogo vise ispunjenija nego za onih 2,5 godine sa njim...
:cry:


Ako sam dobro shvati o , uspeo je da te duhovno ispuni za sedam dana ??? jel to ...i sta je bilo posle ? zasto ste "pukli" izgleda "ispunjavnaje" nije bilo obostrano ...ili sta ? :shock: :roll:

ma bio zaljubljen u svoju bivsu devojq, a jos pride svira u dve grupe koje vode tipovi sa kojima se ORGANSKI NE PODNOSIM... :lol: :lol: :lol: neverovatna osoba, ali s druge strane balavac kad se radi o tudjim osecanjima... :evil:
 
U vezi sam 1god. i 11 meseci.Lagala bih kad bih rekla da ne nedostaje neke magije, leptirica i stvari koje su uobicajene na pocetku veze.Smatram takodje da toga i ne moze biti u vezi od milion godina jer ste navikli jedno na drugo,znate vec sta ce sledece reci i kako ce reagovati na bilo sta.Iako sam sigurna u njegovu ljubav i ja njega volim puno,malo uzbudjenja bi nam dobro doslo!!!
 

Back
Top