veza sa (mnogooo...) starijim muskarcem

S

smiley

Gost
Zanima me da li postoji neko ko je doziveo da bude sa nekim ko je mozda i duplo stariji od njega,a da to nije iz finansijskih ili nekih drugih materijalnih pobuda.Da li je takva veza,a la Bekvalceva,moguca a da je zasnovan samo na emocijama i medjusobnoj privlacnosti?
 
smiley:
Zanima me da li postoji neko ko je doziveo da bude sa nekim ko je mozda i duplo stariji od njega,a da to nije iz finansijskih ili nekih drugih materijalnih pobuda.Da li je takva veza,a la Bekvalceva,moguca a da je zasnovan samo na emocijama i medjusobnoj privlacnosti?

Pravo pitanje je zasto te zanima ovakva tema ? jer generalno na nju ne moze da se odgovori , ali moze ukoliko postoji konkretan primer . :?
Zelis li ti mozda da udjes u takvu vezu , ili si generalno radoznala ? 8)
 
joj jedna moja drugarica je u vezi sa jednim takvim tipom... pa ono drago mi je sto je ona zaljubljena, ali realno mi to deluje bljeeeeeeek!!!

jedna moja drugarica koja je na teologiji mi je objasnjavala da su u crkvi /pravoslavnoj/ u principu zabranjeni takvi brakovi, zbog toga sto se kroz takav odnos manifestuje elektrin komplex /nije bas tako srocila ali to je to/... mislim zato je i meni gadno...
 
I ja sam mislila da nikad ne bi mogla biti sa muskarcem dosta starijim od mene, a ispostavilo se da mi je jedan takav promenio zivot,... tesko da neko moze da prica o tome ako nije to iskusio, ja sad mogu pricati o sigurnosti koju je on meni pruzio, iskustvu, paznji, ... a neko ce opet reci bljaaak, jer je to skroz individualna stvar! :roll:
 
smiley:
Zanima me da li postoji neko ko je doziveo da bude sa nekim ko je mozda i duplo stariji od njega,a da to nije iz finansijskih ili nekih drugih materijalnih pobuda.Da li je takva veza,a la Bekvalceva,moguca a da je zasnovan samo na emocijama i medjusobnoj privlacnosti?

E vidish, meni se nekad svidjao stariji tip... I zastupala sam teoriju da ljubav nema granice, da je bitan fluid i slicno.. Shto i jeste tacno.. A onda sam stavila prst na chelo i istog tog tipa zamislila u milion svakodnevnih situacija... on kad je nervozan.. kad se isprece razlike u obavezama (on zaposlen covek), razlike u nacinu razmisljanja... razlike u porodicnom statusu...
I tad mi nije trebalo mnogo da ukapiram da to nije tako jednostavno i blistavo.. Svakodnevica vrlo brzo ubije 'sjaj ljubavi'. I videla sam da nije to -to. cim se ja toliko premishljam...
Elem, ne bih ti savetovala da uleces u takve kombinacije samo iz radoznalost... na kraju ce tebi da se obije o glavu...
 
smiley:
Zanima me da li postoji neko ko je doziveo da bude sa nekim ko je mozda i duplo stariji od njega,a da to nije iz finansijskih ili nekih drugih materijalnih pobuda.Da li je takva veza,a la Bekvalceva,moguca a da je zasnovan samo na emocijama i medjusobnoj privlacnosti?
Covece citas li ti novine ima tu i strasti pohote i ljubomore.Zar nisi to zakljucio kada svaki dan u novinama osvane naslov mladic od pr.radi 43 god. silovao staricu od 79 god.Pa je onda ubio.To ti je bre ljubav kao Romeo i Julija. :?:
 
Anonymous:
smiley:
Zanima me da li postoji neko ko je doziveo da bude sa nekim ko je mozda i duplo stariji od njega,a da to nije iz finansijskih ili nekih drugih materijalnih pobuda.Da li je takva veza,a la Bekvalceva,moguca a da je zasnovan samo na emocijama i medjusobnoj privlacnosti?
Covece citas li ti novine ima tu i strasti pohote i ljubomore.Zar nisi to zakljucio kada svaki dan u novinama osvane naslov mladic od pr.radi 43 god. silovao staricu od 79 god.Pa je onda ubio.To ti je bre ljubav kao Romeo i Julija. :?:
ispravka 23 god.to je troduplo.
 

Back
Top