Srebrno jezero

Bopojapanapa

Početnik
Poruka
2
Planiram da se dečkom idem na odmor na Srebrno jezero,pa me znaima da li je neko bio tamo već i kakvi su utisci,da li je ok ili da menjamo destinaciju :) jel ima šta da se vidi,kakva je provod,cene i ostalo...hvala unapred za odgovore :)))
 
Ja sam pre petnestak godina provela jedno 3,4 leta na Srebrnom jezeru. Znate bila je kriza pa nismo mogli na more pa bolje igde nego nigde. Imam samo reci pohvale jos iz tog vremena. Mada sam cula da sad postoji tu izgradjen neki kompleks sa svim i svacim pocev od hotela,terena za sve sportove,bazena,... mozda se tu nalazi i taj akva park ili je jos uvek u izgradnji. Ima prilicno lepo setaliste koje razdvaja plazu sad kaficima,prodavnicama,...Sto se tice Srbije mislil da je najbolji izbor Srebrno jezero. Ja sam bila i na Borskom isto u tom periodu,ali je to katastrofa bila tamo,neznam kako sad stvari stoje. Sto se mene tice idi slobodno tamo,neces se pokajati
 
poz
2009 smo bili na Srebrnom jezeru i jedino sto valja je bio smestaj koji smo imali vila marika je jedna od najboljih vila na jezeru
sto se tice samog jezera ja u njega nisam ni usao ,toliko o tome koliko je cisto
jednostavno tamo mi se nista nije svidelo
2010 smo bili u Beloj crkvi na jezerima i tamo je bilo odlicno od smestaja pa sve do plaza i jezera koja smo obisli ,bas sam bio zadovoljan
pa ti sad biraj
 
Možda sam malo zakasnio, sezona je prošla ali ako nekom mogu da pomognem sa ovom informacijom. Bio sam na Srebrnom jezeru, otvoren je nov hotel Danubia Park. Imam neke sličice, hotel je prelep. Nisam boravio u njemu ali bi rado. Pozdrav od novog člana foruma ;)

60239306.jpg


60205075.jpg


60204133.jpg
 
Ljudi jel moguce da za kucu najobicniju na dan,2-3 sobe,kupatilo,nista specijalno,traze od 35-70e?! Gde mi zivimo,sva sreca pa nemamo more,to bi tek bio hit.
Da li zna neku tipa varijanta na bum,da ima soba na izdavanje,za male pare itd? Posto ovo nije normalno,a ne ide mi se (drustvo i ja) u hotel/apartman,vise smo za neku opustenu varijantu,da mozemo da uzivamo sami.
 
Sto se tice smestaja ne mogu da kazem nista,ja sam iz okoline Srebrnog jezera,nemam pojma sto toliki Beogradjani trce tamo vikendom,ali mi lokalci skoro uopste ne idemo tamo.
Obicno se zaradi meningitis,u najboljem slucaju sumnjivi kozni osipi itd.
Idite negde drugde. :per:
 
Ljudi jel moguce da za kucu najobicniju na dan,2-3 sobe,kupatilo,nista specijalno,traze od 35-70e?! Gde mi zivimo,sva sreca pa nemamo more,to bi tek bio hit.
Da li zna neku tipa varijanta na bum,da ima soba na izdavanje,za male pare itd? Posto ovo nije normalno,a ne ide mi se (drustvo i ja) u hotel/apartman,vise smo za neku opustenu varijantu,da mozemo da uzivamo sami.

1000 din. je po osobi na dan
 
Ja sam bila pocetkom jula. Odlicno je taj Grandov Danubia resort... (nocenje 6.000 dinara za dve osobe sa doruckom)
Hotel im je savrsen,ima super SPA centar koji vodi dr. Feelgood. (masaza celog tela 2.000 i nije po satnici)
Sobe su ciste,nove i hotel nema ni godinu dana.
Aqua park je isto super,cisto sve,spasioci,lezaljke.(oko 1000 dinara sa sve lezaljkama)
Isli smo i na krstarenje do Gulubca njihovim brodom,super avantura oko tri sata traje.(700 din. odrasli,300 din.deca)
Preporuka za klopu restoran kod Dinče, sve je sveze i ukusno.
Zaiobidjite njihov restoran Sidro,kasne porudzbine,neorganizovanost i nisam sigurna u svezinu hrane.

Evo koja slicica.

169621_4063160135376_1841513472_o.jpg
205338_4073091903664_384995663_n.jpg
303394_4071780710885_2016156162_n.jpg
 
poz
2009 smo bili na Srebrnom jezeru i jedino sto valja je bio smestaj koji smo imali vila marika je jedna od najboljih vila na jezeru
sto se tice samog jezera ja u njega nisam ni usao ,toliko o tome koliko je cisto
jednostavno tamo mi se nista nije svidelo
2010 smo bili u Beloj crkvi na jezerima i tamo je bilo odlicno od smestaja pa sve do plaza i jezera koja smo obisli ,bas sam bio zadovoljan
pa ti sad biraj

ni ja. neka hvala
 
Sto se tice smestaja ne mogu da kazem nista,ja sam iz okoline Srebrnog jezera,nemam pojma sto toliki Beogradjani trce tamo vikendom,ali mi lokalci skoro uopste ne idemo tamo.
Obicno se zaradi meningitis,u najboljem slucaju sumnjivi kozni osipi itd.
Idite negde drugde. :per:

Potpisujem... moja baba je rodjena u tom kraju pa sam imala vikendicu tamo koju sam jedva docekala da prodam i to ispod svake cene samo da je se resim....NE, NE i jos jedno veliko NE!
 
Bio tamo pre mesec dana na produzenom vikendu. U jezeru se nisam kupao, vec u bazenima iza Sidra. Krastarenje do Golpca je ok, a Hotel Danubius plaza je super! Nema nekog provoda i veliko izbora restorana, sve se vrti u 300 metara...
 
Moram ovde da se upishem..o Srebrnom jezeru sam samo hvalospeve slusala, i umalo da uplatimo i smestaj, srecom nismo, nego ajde posto nije daleko od Bg, krenuli lepo kolima jedan dan rano ujutru i racunam bicemo tamo ceo dan, kupati se i uzivati.

Kad ono :eek: - pa ljudi Ada je deset u glavu za ono srranje..voda braon, grozna, samo jedna plaza, guzva na njoj i plus neka mala jos, gomila ljudi, gomila krezubavih seljaka, piche nasi "hitovi" 90-tih Oci boje duge, Idemo na mars, smrde pljeskavice i kobaje..znaci ubi Boze.
Smorili se i otisli kuci :neutral:

Sad ne kapiram sta imaju ti ljudi u glavi koji su hvalili kako je lepo, cisto..mora da imaju uzasno niske standarde :/
 
Moram ovde da se upishem..o Srebrnom jezeru sam samo hvalospeve slusala, i umalo da uplatimo i smestaj, srecom nismo, nego ajde posto nije daleko od Bg, krenuli lepo kolima jedan dan rano ujutru i racunam bicemo tamo ceo dan, kupati se i uzivati.

Kad ono :eek: - pa ljudi Ada je deset u glavu za ono srranje..voda braon, grozna, samo jedna plaza, guzva na njoj i plus neka mala jos, gomila ljudi, gomila krezubavih seljaka, piche nasi "hitovi" 90-tih Oci boje duge, Idemo na mars, smrde pljeskavice i kobaje..znaci ubi Boze.
Smorili se i otisli kuci :neutral:

Sad ne kapiram sta imaju ti ljudi u glavi koji su hvalili kako je lepo, cisto..mora da imaju uzasno niske standarde :/

Možda su bili van sezone...:think:
 
Ja sam vozio kajak,plivao,krstario onim brodom silver star,jeo u dva restorana,pravio rostilj,pecao i bio na onoj manifestaciji Carevcevi dani. Sve u svemu,solidno,nisam ni ocekivao sad neko ludilo.
 

Back
Top