Italijanski jezik - učenje, prevodi i ostalo

  • Začetnik teme devojchica
  • Datum pokretanja
moze li neko da mi kaze koja je skola za strane jezike dobra a u isto vreme ne preterano skupa? naravno cuo sam da svi hvale institut,ali isto sam cuo neke price kako je rad instituta dosta staromodan.kome verovati,ne znam.

posto me zanima italijanski,ne bi bilo lose da mi neko ko vec uci ovaj jezik kaze nesto o svom iskustvu.Najvise me zanima koliko je italijanski tezak,jer cuo sam da svi kazu da se lako pamti,a gramatiku je tesko savladati.
 
Hvala ti na preporuci.Razmislicu.
Na internetu sam nailazio na silne sajtove skola za strane jezike i saznao da kurs u skoro svakoj traje oko pet-sest meseci.Posto se svaki nivo znanja sastoji iz dva dela (osnovni,srednji i visi 1 i 2 ) nije mi jasno da li ceo na primer srednji traje tih sest meseci ili samo srednji 1,pa onda srednji 2 jos sest.Ako je tako trebalo bi mi citavih godinu dana da zavrsim tek osnovni kurs italijanskog,a ja sam za neku brzu varijantu.
 
Ja sam kupila 'Esspesso' knjigu i CD u 'Educational center' u Kneza Milosa ulici. Videla sam da Pons ima neke programe za samostalno ucenje jezika, ali ne znam kakvi su. Jako je tesko uciti jezik sam, bolje je upisati se na neki kurs u skoli jezika ili naci profesora.
Da li zna neko gde se sada nalazi Italijanski kulturni centar, cula sam da su ga opet negde premestali
 

Back
Top