pitanje u vezi problema

zainterosovan

Početnik
Poruka
3
imam jedan problem od skorasnjeg sexa sa jednom devojkom na jedno vece imam malih problema pri mokrenju desava mi se da svaki drugi treci put osetim nelagodno peckanje u glavicu,a i ima drugaciji miris i tamno mutno zutu boju. molim za ozbiljan odgovor ako neko zna sta je,da li se tripujem da je od te devojke ili je nesto drugo u pitanju. najgore je sto treba da se pomirim sam bivsom i nezelim da je zarazim ako sam nesto dobio,ajde samo ozbiljni odgovori nije mi do zezanja
 
pa ****** otisao bi ali necu bez razloga ako nije nista mozda sam se istripovao ali necu da rizikujem pa me zanima savet prvo nekog,ako treba oticu cu. znas kakav smo mi narod otisli bi kod doce tek ako cemo umreti od neke bolesti a pre toga nezelimo jer ko zna sta nam sve moze otkriti ovako i dalje mozemo da mislimo da smo super zdravi:)
 
Pa, posto neces da ides kod doktora, kao sto ti je covek savetovao, lepo sacekaj da pomodri i otpadne, a onda neces vise nikada ni morati da posecujes doktora (barem ne za taj deo tela). A i nece te muciti problemi sa bivsom niti sa bilo kakvom devojkom.
 
pitaj na podforumu zdravlje,tamo ima izvesna dr koja ce ti odgovoriti bez z.,sto je jedino sto od ljudi ovde mozes da ocekujes.verovatno ce te poslati kod urologa,sto je pre svega za tvoje dobro.daj,bre,nece ti ga on odseci! :wink: infekcija treba da se leci,inace se iskomplikuje...to znas i sam! :(
puno srece i da nam se pomiris sa bivsom,a te zarazene batali! 8)
 
I ja sam pre izvesnog vremena primetio izvesne promene u pigmentaciji na mom.. hehe malishi.. :roll: naravno odmah sam otisao kod lekara kao sto bi i svaki drugi dobar deckic uradio to na mom mestu.. i posle pregleda cika doktor mi je jednostavno kazao da mi nije nista i da ubuduce neznije upraznjavam seks sa svojim partnerom.. :? ma sta znaju ti doktori.. :mrgreen:
 
Steffan:
I ja sam pre izvesnog vremena primetio izvesne promene u pigmentaciji na mom.. hehe malishi.. :roll: naravno odmah sam otisao kod lekara kao sto bi i svaki drugi dobar deckic uradio to na mom mestu.. i posle pregleda cika doktor mi je jednostavno kazao da mi nije nista i da ubuduce neznije upraznjavam seks sa svojim partnerom.. :? ma sta znaju ti doktori.. :mrgreen:
Je l' doktor bio cika ili teta? Ako je bio cika, da li te je pregledao i rektalno?
Malo mi je sumnjivo to sa PARNEROM.... :? Aj' ti malo razmisli, reci mami i tati, pa tuzi cika doktora-perverznjaka za seksualno uznemiravanje... :x
 
Steffan:
I ja sam pre izvesnog vremena primetio izvesne promene u pigmentaciji na mom.. hehe malishi.. :roll: naravno odmah sam otisao kod lekara kao sto bi i svaki drugi dobar deckic uradio to na mom mestu.. i posle pregleda cika doktor mi je jednostavno kazao da mi nije nista i da ubuduce neznije upraznjavam seks sa svojim partnerom.. :? ma sta znaju ti doktori.. :mrgreen:
DOBAR DAN STA SE RADI!
 
hanibal77:
i ju stefffke prepade me!
Pa, ko ti je kriv kad se sexas sa svakim koji ti dodje pod ruku, pa makar to bio i samo stefffke, onako prividno sladak. On je nevidjena ljiga, kazem ti ja... Znam da je strasno sto iznosi vase intimne stvari na forum! :?
Nego.... GOVORI!!!!! Kako si ga to povredila? Eh, ti, partneru... Cak je i doktor primetio da si bila gruba sa njim..... :x
 
Kao sto rece Kazanova,ako i jesi nesto zakacio onda je to gonoreja(triper).Nije toliko strasno,cesto se sve resava jednom injekcijom penicilina,ali nemoj da ti se desi da ostavis u kupatilu peskir kojim si se prethodno brisao pa da zarazis celu porodicu.Vec ti zamisljam mamu kako baca tanjire na caleta jer misli da je to pokupio svrljajuci :lol: salim se.Bez ljutnje.Dakle,svoje peskire posle upotrebe direktno u prljav ves.
 
Snezna_kraljica:
Je l' doktor bio cika ili teta? Ako je bio cika, da li te je pregledao i rektalno?
Malo mi je sumnjivo to sa PARNEROM.... :? Aj' ti malo razmisli, reci mami i tati, pa tuzi cika doktora-perverznjaka za seksualno uznemiravanje... :x

Bio je cika i bio je veoma ljubazan i pazljiv.. :roll: a ja se nisam ni malo stideo, cak ni dok mi je pipkao testise... skinuo sam gacice pred njim bez problema na izvolte.. nisam znao da sam toliko slobodan sto se tice moje seksualnosti... :mrgreen: nisam dobio erekciju, to bi vec bilo mozda malo previse.. hahahahah :lol:
 
Steffan:
Snezna_kraljica:
Je l' doktor bio cika ili teta? Ako je bio cika, da li te je pregledao i rektalno?
Malo mi je sumnjivo to sa PARNEROM.... :? Aj' ti malo razmisli, reci mami i tati, pa tuzi cika doktora-perverznjaka za seksualno uznemiravanje... :x

Bio je cika i bio je veoma ljubazan i pazljiv.. :roll: a ja se nisam ni malo stideo, cak ni dok mi je pipkao testise... skinuo sam gacice pred njim bez problema na izvolte.. nisam znao da sam toliko slobodan sto se tice moje seksualnosti... :mrgreen: nisam dobio erekciju, to bi vec bilo mozda malo previse.. hahahahah :lol:
aj ne femkaj se nisi znao kobajagi, nisi znao
a jos da si imao erekciju kod cika doce bruka:arrow: bilo bi bas simptomaticno :lol:
 
No 1:
Steffan:
aj ne femkaj se nisi znao kobajagi, nisi znao
a jos da si imao erekciju kod cika doce bruka:arrow: bilo bi bas simptomaticno :lol:

hahahahahaah ma bila bi strava fora, nevin pogled na licu i qurcina u punoj erekciji.. hahahaahahah bas me zanima kakav bi tek bio doktorov izraz lica i komentar.. :mrgreen: mislim da bih se upisao od smeha... hahhaa naravno sve po njemu!!! :mrgreen:
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Snezna_kraljica:
Izvini, ali moram da se nasmejem na ovo... Gacice.. hahahaha :lol: :lol: :lol:

Drago mi je da ti se svidja moj nacin pripovedanja.. podesio sam ga bas po tvom ukusu... hehe :wink:
znam :mrgreen:
Volim ja tvoje gacice, pa cak i one na bubamarice.. :P

Stezu me i uvlace mi se u guzu, ali ipak ih nosim tebi za ljubav... :mrgreen: mada, voleo bih kada bi mi sledeci put kupila barem dva broja veca i neke za muskarce... :roll:
 
Steffan:
No 1:
Steffan:
aj ne femkaj se nisi znao kobajagi, nisi znao
a jos da si imao erekciju kod cika doce bruka:arrow: bilo bi bas simptomaticno :lol:

hahahahahaah ma bila bi strava fora, nevin pogled na licu i qurcina u punoj erekciji.. hahahaahahah bas me zanima kakav bi tek bio doktorov izraz lica i komentar.. :mrgreen: mislim da bih se upisao od smeha... hahhaa naravno sve po njemu!!! :mrgreen:
e sve si odkacen :lol:
 

Back
Top