HELLHAMMER
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: HELLHAMMER

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano HELLHAMMER

Hocu detaljno prepricavanje...mada uglavnom sam sve cula,ali hocu opet!Ovako:cula sam da je Interfector spaljivao americku zastavu,da je Mohavi (valjda)izaso i poceo da prica na Engleskom jer ima dosta stranaca (aha,od svih 400 ljudi "samo 200 je bilo iz BG-a ")...i tako.Cula sam da su ovi iz obezbedjenja bili neki fensici koji su na kraju poceli sve da teraju.....i evo ja sam prepricala festival na kom nisam bila!E,majke mi sam neverovatna... Ajde,nek neko nesto doda...

. . .
    Guest

Podrazumevano

Nadajmo se da ce biti jos festivala ove muzike. . .

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio . . .
    Nije valjda da ni na tome nisi bio??? :shock:

. . .
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Courtney
    Nazalost. . . ops: A sta da radim kad se vracam tek za 10-tak dana. . .

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Mozda ti se baksuz prekine,cula sam da ce biti Heavy fest u beogradu,u oktobru,novembru...Oces biti tad tu?

Guest

Podrazumevano

Mozda ti se baksuz prekine,cula sam da ce biti Heavy fest u beogradu,u oktobru,novembru...Oces biti tad tu?
    Ja nasao na webu da ima jedan 27.09. i tad dolazim (ako se nepoklopi sa HP u Senti). A za ostale se podrazumeva da cu se dovuci u bgd.
    E da li znas nesto o onom eho rock festu?

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Ja nasao na webu da ima jedan 27.09. i tad dolazim (ako se nepoklopi sa HP u Senti). A za ostale se podrazumeva da cu se dovuci u bgd.
    E da li znas nesto o onom eho rock festu?
    Da,videla sam plakate...pa treba da bude Ritam nereda,Partybrakersi,Rare,jos neko ali nisam sve videla Aj se registruj,pa kad saznam da ti posaljem na private

Obećava
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

E pa ja sam iz krusevca i bio sam tamo mislim da ja i drug imamo najvise slika sa tog festivala.Slikali smo se sa svaakim bendom sa svakim bendom pricali i tako nemogu sada da pisem u igraonici sam.....
    E da imam potpisan disk Vokodlaka,Koldbranna (taj disk ima svega 333kopija na svetu amoja je josh potpisana nije da se hvalim ali ops: ).
    Bilo je odlicno Hypnos je ostavio najveci utisak na mene kao i Flashless pricacu drugi put.
    A da imam i sliku sa Akenathenom iz Judas Iscariot ako znate ko je to ).
    Poz.

. . .
    Guest

Podrazumevano

Da,videla sam plakate...pa treba da bude Ritam nereda,Partybrakersi,Rare,jos neko ali nisam sve videla Aj se registruj,pa kad saznam da ti posaljem na private
    Ja izbegavam da se registrujem jer tada moram da postujem neku gomilu pravila. A kako sam covek kao i svako drugi onda gresim i sl. pa da nebih krsio iste necu da se registrujem (ono za piratski softver i linkove ka istom me muci ).
    Ali ako hoces drmni mi na mail galoa_21000@yahoo.com pa cu procitati.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio Frubi
    E pa ja sam iz krusevca i bio sam tamo mislim da ja i drug imamo najvise slika sa tog festivala.Slikali smo se sa svaakim bendom sa svakim bendom pricali i tako nemogu sada da pisem u igraonici sam.....
    E da imam potpisan disk Vokodlaka,Koldbranna (taj disk ima svega 333kopija na svetu amoja je josh potpisana nije da se hvalim ali ops: ).
    Bilo je odlicno Hypnos je ostavio najveci utisak na mene kao i Flashless pricacu drugi put.
    Poz.
    Jao,mrzim te!Kako dobro,ne verujem!A reci mi jesi upoznao mozda neke likove iz BG-a?I jesi pricao sa ovima iz Interfectora?Kakvi su?Kakva je bila Negura?Jel bilo nekih interesantnih diskova?Jesi kupio onu majicu Hellhammer?Nadam se da ne smaram...mnogo...

Zainteresovan član Stoorbak (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Poz.
    Pa shta, moj ortak jedini u Srbiji ima GREEN CARNATION-LIGHT OF DAY, DAY OF DARKNESS

Obećava
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

PA to je ok sto ima,ali njemu nisu dali likovi iz Green Carnation i nisu mu se potpisali na disk.....to je malo veca razlika.

Nisam upoznao likove jer me nisu zanimali.U autobusu sam upoznao i bio na koncert sa deckom koji je dosao iz CEske da bi gledao Gorgoroth a oni otkazali i sa njim sam pricao.Mnogo je do jaja lik,a kada bih ti rekao na koje koncerete je bio ti bi prebacila.Ali ajde reci cu ti eath 3x,Immortal 3x,MArduk 5x,Cannibal Corpse,Ancient,neznam ni ja vise gledao je sve moguce koncerete o kojima ja samo mogu da sanjam.....

Nisam kupio majcu HellHammer jer nisam imao kintu potrosio sam na diskove iance kupio sam Bolt Thrower-Honour.....,Bathory-Blood On Ice,Nargaroth-Black Metal Ist Krieg,Koldbrann-Nekrotish Inkvisition(ARGHHHHHHH),Vokodlak-MAss Murder Genesis (SA POTPISIMA)....

Ovi iz Interfectora su mnogo dobri likovi pitali su mi da li mogu da im organizujem koncert u krusevcu.I tako pili smo zajedno ma bilo je super.KAzem ti ovi iz koldbranna dok us mi se potpisivali na disk njihov menader je sve sniamo kamerom i to ce izdati tamo kada dodju u norvesku valjda i koncert njihov su snimali.

Sto se tice Negure nisam ih gledao iz razloga sto sam bio u backstag-u i sa drugom gledao bibnjara koji nije bubnjar on je MASINA bre nisam mogao da verujem bre kako svira covek.Otkinuo je !!!!!!!

I tako dalje..........necu da te zeljkam vise hehehehehehe
    MAda.....

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

PA to je ok sto ima,ali njemu nisu dali likovi iz Green Carnation i nisu mu se potpisali na disk.....to je malo veca razlika.

Nisam upoznao likove jer me nisu zanimali.U autobusu sam upoznao i bio na koncert sa deckom koji je dosao iz CEske da bi gledao Gorgoroth a oni otkazali i sa njim sam pricao.Mnogo je do jaja lik,a kada bih ti rekao na koje koncerete je bio ti bi prebacila.Ali ajde reci cu ti eath 3x,Immortal 3x,MArduk 5x,Cannibal Corpse,Ancient,neznam ni ja vise gledao je sve moguce koncerete o kojima ja samo mogu da sanjam.....
    DEATH?Pa jel ti oces da me ubijes?
    Nisam kupio majcu HellHammer jer nisam imao kintu potrosio sam na diskove iance kupio sam Bolt Thrower-Honour.....,Bathory-Blood On Ice,Nargaroth-Black Metal Ist Krieg,Koldbrann-Nekrotish Inkvisition(ARGHHHHHHH),Vokodlak-MAss Murder Genesis (SA POTPISIMA)....

Ovi iz Interfectora su mnogo dobri likovi pitali su mi da li mogu da im organizujem koncert u krusevcu.I tako pili smo zajedno ma bilo je super.KAzem ti ovi iz koldbranna dok us mi se potpisivali na disk njihov menader je sve sniamo kamerom i to ce izdati tamo kada dodju u norvesku valjda i koncert njihov su snimali.

Sto se tice Negure nisam ih gledao iz razloga sto sam bio u backstag-u i sa drugom gledao bibnjara koji nije bubnjar on je MASINA bre nisam mogao da verujem bre kako svira covek.Otkinuo je !!!!!!!

I tako dalje..........necu da te zeljkam vise hehehehehehe
    MAda.....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •