SAT Medija

Haralampije, sve si rekao, samo da dodam, Stvaros je, verovali ili ne, cak malo skuplji od Pefkohorija, ali sirom Halkidikija i okoline, uglavnom su cene ujednacene i manje - vise prilagodjene Srbima i ostalim komsijama.
 
Neki pitaju zasto idu na patrolu uvek u nekom udobnom SUV-u a ne u Jugu, pa ajde objasnite mi kako smestiti 4 lika, od toga dvojicu sa ogromnim kamerama i treceg da zapisuje detalje o putu, u prilicno mali i neudoban auto? Ajde ok da idu turisticki, vozio sam i ja Jugo 600-700 km odjednom, i nisam mogao dva dana lepo da sedim, a mogu zamisliti jos usput drzati svo vreme kameru od 50 kg
 
Neki pitaju zasto idu na patrolu uvek u nekom udobnom SUV-u a ne u Jugu, pa ajde objasnite mi kako smestiti 4 lika, od toga dvojicu sa ogromnim kamerama i treceg da zapisuje detalje o putu, u prilicno mali i neudoban auto? Ajde ok da idu turisticki, vozio sam i ja Jugo 600-700 km odjednom, i nisam mogao dva dana lepo da sedim, a mogu zamisliti jos usput drzati svo vreme kameru od 50 kg


a što ne idu u loganu kojeg na sva usta hvale?

ili u puntaću? :per:
 
Nemojte misliti i da su dzipovi tako udobni! Imao sam par komada i garantujem da je vecina putnickih automobila udobnija.
Sto se tice same emisije SAT mislim da ima puno promasaja ali i dobrih priloga a letos na granici sa Crnom Gorom kaze carinik da vecina koji su presli iz Srbije nose u ruci Sat reviju u kojoj su gledali objasnjenje kuda se ide.
I ja sam isto tako imao tu reviju i moja zena navigator mi je govorila kuda da idemo i otkrio sam da imaju propuste ali im je zato bitno bilo da opisuju neke hotele,benzinske pumpe i krajolike.Navigaciju koju sam imao sam prodao sa jednim autom jer mi nije nesto trebala a i da sam je imao pogresno bi me na nekim putanjama navodila po recima jednog coveka sa benzinske pumpe koji mi je objasnio da na jednom racvanju navigacija navodi da se ide desno umesto levo gde je mnogo bolji put i dosta kraci.
Sama revija i nije tako losa ali se oseti doza komunizma ili ga ja bar osetim tj isti onaj osecaj kao kad gledam RTS-kao da neko upravlja sa njima sta da pisu i govore.
 
a što ne idu u loganu kojeg na sva usta hvale?

ili u puntaću? :per:

Nisu ni to toliko udobni auti, mislim u odnosu na Jugo su pesma ali opet u odnosu na nesto samo malo skuplje su sr.... U principu ono sto je Jugo bio pre 15-20 godina to su danas Logan i Punto Classic.

Sad, zasto ih toliko hvale... svakako jer su ok za gradsku voznju, malo trose, a poneki obican gradjanin moze i novog priustiti
 
Sama revija i nije tako losa ali se oseti doza komunizma ili ga ja bar osetim tj isti onaj osecaj kao kad gledam RTS-kao da neko upravlja sa njima sta da pisu i govore.

Bas to majke mi! Ja nisam gledao recimo 10 godina tu emisiju, i onda pre nekog vremena da pogledam malo, i skontam da nisu mrdnuli ni malo od 90ih godina... :roll:
 
nije losa,al da sam nesto preterano odusevljen nisam,nadje se poneka pametna reportaza,ona sa rafalnom paljbom po TNG rezervoaru je bila dobra :) ,sto pomazu gledaocima i njiho advokat resava neke slucajeve takodje ,neke nedoumice oko novih zakona i njohove primene pozdravljam,ponekad bas istaknu njihovu nelogicnost i gluposti koje moze prouzrokovati ( kome ukradu tablice ili ima sudar,teze ce mu pasti vadjenje novih nego da je ceo auto isprevrtao) ,ovo za put u Grcku,kupis casopis pa vidis gde ne treba ici i gde su radovi a gps se podrazumeva,danas ga svaki android ima.

Inace volim da pogledam bilo koju automobilsku emisiju,vrele gume,top speed,al nekako mi je top gear vise zanimljiv,jer nema veze sa nama,stig je sam po sebi legenda,gosti koji siluju automobil su sve bolji i bolji u nameri da auto uniste,na njihove bolesne zadatke se dobro ismejem,al nije dzabe svaka emisija teska par miliona $

 
al nekako mi je top gear vise zanimljiv,jer nema veze sa nama,stig je sam po sebi legenda,gosti koji siluju automobil su sve bolji i bolji u nameri da auto uniste,na njihove bolesne zadatke se dobro ismejem,al nije dzabe svaka emisija teska par miliona $


Sta da kazem, top gear jeste zanimljiv za pogledati ali je daleko od ozbiljne auto emisije. Mislim, ako hocu da kupim novi auto njihov savet sigurno ne bih poslusao. Pogotovo me nervira Dzeremi, tipican primerak glupog arogantnog Britanca koji ne bi priznao da je nemacki auto bolji pa da mu drzis noz ispod grla.
 
Bas tako. Zato mozak na otavu i gledaj top gear kao nesto sto ima cilj da te zabavi i razonodi i nista vise. Najvise mi se bljuje kad pocnu da velicaju Aston, uvek je najbolji najlepsi, naj naj, a Britanci su izmislili tocak i sve posle toga, bez njih bi ceo svet bio u kolapsu i tako...
 
Firma iz Niša praviće GPS navigaciju sa glasom Mirka Alvirovića



mirko-alvirovic-300x225.jpg




Korisnici GPS-a moći će da čuju i gde su skretanja za kafane

NIŠ, 6. Jun 2012, RTS – Firma Nais Elektrik iz Niša objavila je da će uskoro na tržište lansirati svoj novi GPS uređaj u kome će vozače navoditi glas legendarnog voditelja emisije SAT, Mirka Alvirovića.

Đorđe Stanišić, PR firme Nais Elektrik izjavio je da je saradnja sa Mirkom Alvirovićem inicirana nakon iznenađujućih rezultata istraživanja tržišta.

- U procesu istraživanja tržišta, saznali smo da većina vozača u Srbiji nema, ali i ne planira da u narednih godinu dana nabavlja GPS navigacioni sistem za auto. Većina ljudi je izjavila da im GPS nije potreban jer sve što treba da znaju kada kreću na odmor mogu saznati gledajući SAT patrolu do grčkih letovališta, dok se pojedini informišu i iz SAT revije – objašnjava Stanišić - Jedini način da naš napredni GPS navigacioni sistem bude konkurentan na tržištu Srbije bio je da kontaktiramo gospodina Mirka Alvirovića i ponudimo mu saradnju što je on sa zadovoljstvom prihvatio“.

Mirka Alvirovića nismo mogli da kontaktiramo jer se prilikom pisanja ovog teksta nalazio u Grčkoj na snimanju SAT patrole za Krf, verzija 2012, ali nam je iz pres službe SAT-a rečeno da mnogo očekuju od ove saradnje i da im je veoma drago što učestvuju u razvoju servisa najnovijih tehnologija.

Kako saznajemo, GPS navigacioni sistem powered by Mirko Alvirović biće ponuđen u tri verzije. Osnovna verzija će sadržati samo navigaciju gde će korisnike navoditi smireni glas Mirka Alvirovića.

U naprednoj verziji, korisnici će moći da saznaju i u kojim kafanama bi mogli da ručaju usput kao i cene pića u njima, a konstantno će im biti skretana pažnja na bezbednost u saobraćaju.

Najbogatija, Unlimited verzija GPS softvera sadržaće i mnoge druge podatke koji će vam olakšati put u inostranstvo. Recimo jedna od tih informacija je i zakonska odredba u Grčkoj da svi vozači koji nose naočare za vid moraju da poseduju i rezervni par naočara inače će dobiti kaznu od 150 EUR. Kupci sve tri verzije GPS navigacionionog uređaja imaju pravo na besplatanu nadogradnju softvera jednom kada se završi Koridor 10.

Miloš Mileusnić

:dash:
 
Poslednja izmena:
Mogao bi jednom od tih silnih patrola do Grčke da jednom zastane u Makedoniju i pokaže ljudima puteve ka Ohridu...ima ih u dva pravca - preko Skoplja i drugi od Velesa ka Prilepu i kasnije ka Ohridu.
 
Volim da gledam SAT Emisiju pogotovo kada idu na neko putovanje ! Obozavam da je gledam ! :dontunderstand: sto ne volite da je gledate ma da i ja ne volim da gledam kada prica o bezbednosti i sl.
 

Back
Top