Ko peva ovu pesmu?

Nije Ceca, setio bih se nje xd

Da me bijes ne znam.. mislim da je to delo nekog od Bosanskih izvodjaca i da je relativno "novija", recimo od oko 2000 do 2005

Siguran sam bio da je Regina, ali eto nije. Gledao sam dalje od Merlina, od Hari Mata Harija, gledao sam i ove od ranije.. tipa od Dugmeta npr. Gledao sam cak i da nisu oni crnogorci, No Name haha
Nista mi ne zvoni, ali sigurno bih znao da je to ta pesma kad bi video spot za nju
 
Dakle domaca pesma, relativno Balkan.

Je l pesma bila vesela, tuzna, znas li koji instrument, muski/zenski glas? Tempo brz, spor? Da li je ritam bio latino-americki ili two-step fazon, da li mozes da se setis jedne reci makar? :D

Kada vidim Regina, mislim da je u pitanju ova pesma, estetski???

 
Poslednja izmena:
Pomogite,trazim arabizovanu verziju Bregoviceve pesme In the deathcar , Turci je neki izvode na svoj nacin.Jednom sam slucajno naleteo na nju na yutube i sad ne mogu nikako da je nadjem.Oni valda vrse obrade te filmske muzike pa kad ide ta pesma stoje kao mali plakati filmova a u prvom planu Amelija Pulen
 
Pomogite,trazim arabizovanu verziju Bregoviceve pesme In the deathcar , Turci je neki izvode na svoj nacin.Jednom sam slucajno naleteo na nju na yutube i sad ne mogu nikako da je nadjem.Oni valda vrse obrade te filmske muzike pa kad ide ta pesma stoje kao mali plakati filmova a u prvom planu Amelija Pulen


Gürol Ağırbaş Arizona Dream
 
Poslednja izmena:
Не нађох по нету па угледах ову тему, таман да питам зна ли неко чији је ово инструментал који је пуштен на снимку од 10:50 до 15:50?
Унапријед се захваљујем!


а успут и да питам зна ли ко зашто на форуму никад не ради оно URL са одређеним временом? Бар мени никад није успјело поставити снимак који би на клик почео од одређеног тренутка, а не од почетка.

Неша Василић
 
Jedini tekst koji sam stigao da čujem je ovo:
"A kad pođem drumom prođem da joj kažem jednom samo koliko ja samo volim je" (ili pođem i prođem sa zamenjenim mestima)
i ovo
"kaži meni pokaži mi gde mi draga spava"
Narodna pesma, bila je na Radio Pinku ja mislim, danas oko 17.30 sati, nisam siguran. Zaljubio sam se u pesmu ali ne mogu da je nađem samo sa tekstom... Da li neko zna pesmu?
 
Jedini tekst koji sam stigao da čujem je ovo:
"A kad pođem drumom prođem da joj kažem jednom samo koliko ja samo volim je" (ili pođem i prođem sa zamenjenim mestima)
i ovo
"kaži meni pokaži mi gde mi draga spava"
Narodna pesma, bila je na Radio Pinku ja mislim, danas oko 17.30 sati, nisam siguran. Zaljubio sam se u pesmu ali ne mogu da je nađem samo sa tekstom... Da li neko zna pesmu?
A zasto ne pozoves Radio Pink ili ih kontaktiras i pitas direktno ?
 

Back
Top