Ko peva ovu pesmu?

Ufatili navijači Mančester Sitija ganjcija i pitaju ga zna li neku njihovu navijačku pesmu
-Ma otkud ja to znam
-Kako ne znaš ima da te izlomimo
Pa dobro aj,
MANČESTER SI TIIII
MANČESTER SAM JAAAA
 
Свратио сам по другара у КГБ пре пар година и грувала је једна јако добра ствар...

I am in love whit
.... Нешто... And he recall that moment там там нешто... Женски глас, у позадини неки техно тренс шта је већ...

Some ideas ppl?
 
E sad ne znam jel bi meni neko mogao da pomogne ovu pesmu se secam da sam slusao josh davno davno vrtela se redovno na Tv Kosava a u spotu je neka kovrdzava crna devojka... Mislim da se pesma zove "Sama" (ili pominje u refenu tu rech a znam sigurno da nije nasha pesma, moguce da je iz okruzenja neka pevachica)...
 
Свратио сам по другара у КГБ пре пар година и грувала је једна јако добра ствар...

I am in love whit
.... Нешто... And he recall that moment там там нешто... Женски глас, у позадини неки техно тренс шта је већ...

Some ideas ppl?

Ovo?
:mrgreen:

Pa, i nije ti neka stvar :manikir: Mislio si dobra za sex? :zper:
 
Није цецо та, а таман сам се понадао... :huh::aha:
А за кекс, па~ф... убацићемо је у листу са осталим из арсенала па јављам. :ceka:
Тражим је типа већ годину дана и не могу да је пронађем, ужелео сам се да је чујем, ритам је доста бржи типа нешто као астрикс, не знам да ли је можда он радио ту ствар. :think:
 
Није цецо та, а таман сам се понадао... :huh::aha:
А за кекс, па~ф... убацићемо је у листу са осталим из арсенала па јављам. :ceka:
Тражим је типа већ годину дана и не могу да је пронађем, ужелео сам се да је чујем, ритам је доста бржи типа нешто као астрикс, не знам да ли је можда он радио ту ствар. :think:

Ajd važi ;)
 
Nije ni jedna od te dve pretrazio sam ceo youtube pa pretpostavljam da se pesma zove drugachije (i 99% sam siguran da nije na srpskom)... Cenim da je to neka pesma iz 95-6 godina e sad kad bi se setio josh nekog detalja ali teshko :( ...
 

Back
Top