Ko peva ovu pesmu?

Da li iko ziv zna ko izvodi i kako se zove pesma iz Tesne koze 4?????????????

Tekst: "Tesna koza, koza tesna,
masa jeste vise besna.......
O boze kako iz tesne koze,
kako iz ove duse.... stezu nas i guse....................."


Glas me podseca na Dado Topica ali nisam siguran :smrcka::smrcka::smrcka::smrcka::smrcka:

Dušan Prelević Prele - Tesna Koža

Ako ne možeš da je nađeš, pusti privatnu poruku dobićeš je... ;)
 
Ima jedna opera nadam se da je opera, sto sam par puta cuo negde i uvek se nesto desi i ne vidim kako se zove. Bas je onako popularna znam da je peva neki muskarac :)
z:mrgreen:
Verujem da sam vam smesan aliu kako da probam da nadjem sta je to... Ima u jednom momentu da peva u fazonu ,,na na na na na na na na naaaaaa ,, i to ide rastucom jacinom do jednog momenta i odna opada od sredine i ovo krajnje razvuceeee :) naravno nesto kaze samo ne znam sta ali je ovakav tonalitet :)

Jel moze neko da pomogne ovom jadniku ...
 
Zna li neko koji je naziv i ko peva pesmu kojoj su ovo reci: Jelena,Jelena moja pesmo moja suzom zalivena,Jelena,Jelena moja pesmo moja nikad dorecena.....Zahvaljujem unapred!!!:zjelka:

Pesma se (kao sto se moze pretpostaviti) zove Jelena.A izvodi je grupa Kilo ipo iz Uzica.


A imam i ja dva pitanja.

1.Da li neko zna stariju pesmu ciji refren glasi 'On je momak iz provincije'
Tekst je o dolasku provincijalca u veliki grad na studije.Pesmu peva muskarac i pesma je u fazonu Miladina Sobica, ali to definitivno nije on.

2.U sretno doba sankcija je kod Dejane Milovic na Studiju B bio gost bivsi clan Badvajzera koji vec dugo zivi u Londonu.Tom prilikom je pusten njegov spot.Jedan deo teksta je: 'Sam , a sada savrseno sam,,,,,'
Kako se zove covek, i kako se zove pesma?
Hvala
 
Pliz,pliz,pliz neka se neko seti ili bar pokusa da se seti ili me navede na bilo kakav trag....ne mogu da verujem da tolike godine pokusavam da pronadjem ko ovo peva ili kako se zove pesma i jos uvek nista...reci pesme idu ovako..."Velika se senka nadvila nad nase likove, cujem ko da koracas nebu pod oblake, snovi prestaju gde java pocinje, jos se nocu prevrcem dok mislim na tebe.... Sa tvojih usana pravo u usi bozije kud sad stope odvode sve sto mi je najdraze"... i tako dalje. Ako neko ima predstavu ko bi ovo mogao da bude bila bih mu veoma zahvalna
 
Hvala Dete_Loših_Muzičara !!!
To je ta pesma.
Nisam ni znao za grupu Pauk, a pokusavao sam na google-u i youtube-u pretpostavljajući da se pesma zove ‚‚Momak iz provincije‚‚
Očigledno treba pokušavati svakih par meseci jer ljudi uvek izbacuju nove stvari na Youtube.
Pre 15 -20 godina sam imao pola ove pesme na nekoj kaseti......hvala jos jednom.
 
Evo ovako: Ova spica je bila posle nekoliko crtanih filmova na Kanal D. E sada ne mogu dobro da se setim koji su to bili crtani ali mislim da su u glavnom oni sto lice na plastelin, izmedju ostalog i one bube ili sta su vec. Animacija je bila tipa izranjanje neke zgrade iz vode a muzika je bila kao iz ne znam 19 veka. Pomoc?
 
Треба ми помоћ - има ли неко или зна како се зове ова музика из серије Сиви дом, на снимку почиње од 0:30:


Иначе се чује кад год Црни прави неки белај у серији.
 
Ljudi treba mi pomoc oko jedne pesme. Nemogu da nadjem original ili obradu(neznam staje), a pesmase zove OBSERVER-OVERDRIVE.

Evo link na you tube
ali nije to ta verzija.

IZGOREO SAM KO LICNA trazeci. Pa ako iko zna gde bih mogao da nadjem ili skinem neku verziju a da nije ova sa you tube neka mi odgovori.

Unapred hvala.

Ovo na you tube je smesno!!!
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: DJM
meni sad treba 2 pesme jednu sam dobio na usb-u i mislim da se zove nesebar2005 sa nekog bugarskog festivala valjda, a druga je iz 2006 mislim neka elena isto bugarka ili rumunka i ide * Halo Madona... bla, bla, bla* to je refren... ima li mi pomoci ?
 
Ljudi, pomoć mi je veoma potrebna! Ne slušam ovu vrstu muzike, ali sam obećao svojoj curi da ću joj pronaći ovu pesmu i download-ovati s neta. Naravno, ona kao veliki mistik i sadista koji voli mene da muči rekla mi je samo nekoliko stihova, a ja ne mogu nikako pronaći na netu ko ovo peva niti kako se zove pesma. Znate li vi?

Tekst ide ovako: " Snivam sve naš mali separe, kao reklama sijaš kraj nje, ispred nosa mi prolaze slike, a ja budala tražim dokaze , a dokaz mi je sve... " Jbte, ko ovo peva i kako se zove pesma??? :think:
 
Ljudi, pomoć mi je veoma potrebna! Ne slušam ovu vrstu muzike, ali sam obećao svojoj curi da ću joj pronaći ovu pesmu i download-ovati s neta. Naravno, ona kao veliki mistik i sadista koji voli mene da muči rekla mi je samo nekoliko stihova, a ja ne mogu nikako pronaći na netu ko ovo peva niti kako se zove pesma. Znate li vi?

Tekst ide ovako: " Snivam sve naš mali separe, kao reklama sijaš kraj nje, ispred nosa mi prolaze slike, a ja budala tražim dokaze , a dokaz mi je sve... " Jbte, ko ovo peva i kako se zove pesma??? :think:

nek mi oproste Slash i Cassius Clay...

Ena - Kafic u predgradju

p.s. mada, da sam na tvom mestu, ja bih...no, nisam na tvom mestu...
 
Imam jedno pitanje.

Kako se zove pjesma gdje je u uvodnom dijelu pocetna muzika lici na uvodni dio pjesme Rammstein od istoimene grupe?

Mislim da je pjesma od Indire Radic, ali ne mogu skontati koja je....

Pocetak je nesto kao zvuk helikoptera ili tako nesto, onako mracan i lagan dio...
 
Ljudi treba mi pomoc oko jedne pesme. Nemogu da nadjem original ili obradu(neznam staje), a pesmase zove OBSERVER-OVERDRIVE.

Evo link na you tube
ali nije to ta verzija.

IZGOREO SAM KO LICNA trazeci. Pa ako iko zna gde bih mogao da nadjem ili skinem neku verziju a da nije ova sa you tube neka mi odgovori.

Unapred hvala.

Ovo na you tube je smesno!!!

Da li nije ovo


ili

 
Poslednja izmena:
Molim vas pomozite. :(
Zna li neko kako se zove pesma na početku filma "Torque"?
Ono kad' su na motorijadi. Kako ima dok neke žene peru motore i to... Ekstra je muzika ali ne znam kako da nađem pesmu ali još manje kako se zove... Probao sam da čujem reči pesme i da nađem to preko lyrics, ali ništa nisam razumeo...
 

Back
Top