Kupovina rolera

Bilo je to odavno kad sam ja kupovala rolere,ali pogledaj (nadam se da to jos uvek postoji) u BAUER predstavnistvu kod Beogradjanke... Zavisi kakve zelis,rekreativne,aggressive... Javi mi sta si uradio i da li si uspeo da nadjes neke,jer i ja treba da kupim druge... Ove sam unistila posle 5 godina... Ali su stvarni svasta pretrpeli...
A da,mislim da ih ima i u Knez Mihajlovu...
 
Imas... postojala je jedna radnja Batshop na Trgu Ive Andrica u jednom podrumu pored parka gde mozda nema u svakom trenutku svih rolera ali prodaju samo dobre kao sto su K2 i Salomon ili manje dobre ali dosta udobne kao sto su Rocces. Ne preporucujem Bauer narocito ako si fitness vozac jer su neudobni i provala je da su kvalitetni. Kvalitetne su Bauer klizaljke, a Salomon je car za roske.
 
Pocetnici skinite kocnice cim kupite roske i naucite da kocite kao na klizaljkama. To se narocito odnosi na vas koji ste u pubertetu jer u toku razvoja kocnica moze da dovede do toga da desni list na nozi postane duzi od levog. Znam ljude kojima se to desilo. Srecna voznja po srpskim rupama na putevima!
 
BAUER su dobri,pogovotovo fitness-agressive... Vozila sam ih 3-4 godine,sta sve nisam radila i izdrzali su... Naravno,nisu svi modeli dobri...
Nego,to je nebitno... Za to sto si nabrojala je l' ima veliki izbor po tim radnjama? Da znam,da se ne cimam dzaba do BG-a...

P.S.
Hvala...
 
Sasha85:
Bilo je to odavno kad sam ja kupovala rolere,ali pogledaj (nadam se da to jos uvek postoji) u BAUER predstavnistvu kod Beogradjanke... Zavisi kakve zelis,rekreativne,aggressive... Javi mi sta si uradio i da li si uspeo da nadjes neke,jer i ja treba da kupim druge... Ove sam unistila posle 5 godina... Ali su stvarni svasta pretrpeli...
A da,mislim da ih ima i u Knez Mihajlovu...
Imam za tebe ROLER BLADE,star nekoliko meseci,cvrsta cipela sa mikro kopcama,76mm silikonski tockovi u ABEC 3 varijanti.Roler je fenomenalan!!!!!!!!
 

Back
Top