Zasta sve koristite mobilne telefone?

NICS

Iskusan
Poruka
5.705
Jer citajuci ovaj forum nije mi nista jasno:
1. skupa igracka za igrice
2. kupujete skupe modele a ne koristite 100% funkcija jer operater nema podrsku ili nemate ... necu da se neko oseca uvredjenim
3. menjate modele posle dve nedelje maximum naravno cast izuzecima
 
Evo ovako ja koristim moj tel(T610) za ragovor, primanje i slanje sms-a , primanje i slanje MMS , Chatovanje na netu ICQ , MSN , Java aplikacije , Kamericu koristim iz zezanja pa slike prebacujem na komp preko BlueTooth, koristim Gprs , imam E-mail na telfonu , koristim ga za daljinski za komp .... ima jos nemogu da se setim.
Ja nekupujem telefon da bi se s njim pravio faca , uglavnom ga koristim u sprezi s racunarom.
 
Тренутно користим Т100, пошто ми је Т200 у квару, а намеравам да узмем к500, али то ће још причекати. Кориситм га искључиво за слање/примање СМС-а и за позиве. Понекад одиграм коју игрицу, али ретко. Како овај телефон и нема неке јаче опције користим га неких 80% (једина не користим ГПРС зато што ми није потребан, а немам намеру да бацам паре на скидање црно-белих слика. Када узмем к500 вероватно ћу једно време летети унаоколо и сликати све живо, али то ће трајати само пар дана, а после тога ћу је ретко користити (свако чудо...). Такође ћу га користити за скидање (бацање пара) слика са нета, мада не много. Шта да кажем, мобилни јесте постао модни детаљ, али шта ћеш :?
 
Iz principa nosimm samo Siemens-e. Menjam ih na godinu godinu i po jer tada vec svakom telefonu nailaze prvi kvarovi (zbog prljavstine i ko zna cga jos). Svoj telefon prodajem dok je jos ispravan i kupujem novi. Koristim ga najvise za razgovor, jer je to njegova osnovna funkcija, SMS, MMS, GPRS. Najcesce biram telefon koji ce izdrzati mene kao grubog korisnika. Posto je Siemens izbacio novi model koji je otporan na udarce vodu....M65 a ovaj moj je star godinu dana uskoro ce pasti novi fon i to najvise zbog fizickih karakteristika. :wink:
 
Među "igračkama" mobilni je najmanja stavka !

Pomisli samo koliko košta dobar muzički stub (koji se uključi tek par puta nedeljno.
A PC sa kojeg si poslao ovu poruku !? Ne koristiš ni 1% njegove procesorske snage. A ako koristiš 50% to je za igranje igrica.
A tek dobar auto ! ( mada, svi znaju da je i fića dovoljan da bi se čovek prebacio od jednog do drugog mesta).
 
ja svoj telefon (Nokia 7250i) koristim za razgovore, SMS (puuuno SMSa!), kao podsetnik i budilnik... to je otprilike to... ponekad slusam radio...

igrice igram veoma retko, skoro nikada... GPRS sam malo koristio dok je bio free, sad mi ne pada na pamet da bacam pare na tako nesto... isto vazi i za MMS...

kamericu koristim takodje vrlo retko...
 
Milojko Vasic:
Pomisli samo koliko košta dobar muzički stub (koji se uključi tek par puta nedeljno.
A PC sa kojeg si poslao ovu poruku !? Ne koristiš ni 1% njegove procesorske snage. A ako koristiš 50% to je za igranje igrica.
Пошто ми комп и није неко чудо при најобичнијем раду трошим 20%, а служи ми и уместо телевизора и уместо радио-апарата и уместо линије и уместо... Иначе линија ми је стара 11 година (а тада је коштала 150 евра, дакле као просечан данашњи телефон), још увек служи, али ми је много лакше да пуштам музику на компу (не морам да устајем да променим песму, а ту је и мп3 :wink: ).
 
Cupi NS:
... а ту је и мп3 :wink: ).
Prvi put vidim mp3 napisano ćirilicom. :D :D :D

Ma ne, nije mi bila namera da prozivam, ono oko kompa i muzičkog stuba je samo primer. Neko voli popa, neko popadiju. Neko voli da kupi kravatu od 100 evra. Ima ih koji na ručni sat potroše mnogo, mnogo više, iako znaju da i na satu od 10 evra mogu da vide tačno vreme. Neko voli da parama 'okiti' muziku u kafani, neko voli da putuje ... (da ne nabrajam, nema smisla, sve je jasno )

Jer, zaboga, zato i zarađujem, da bih potrošio ! 8)
 
telefon koristim, za sve, ama nema opcije na telefonu koju nisam bar jednom isprobao.
inace imam nokiu 7610, obozavam telefone, jos volim cesce da ih menjam (oko 1 godisnje)
mobilni telefoni su moj hobi
steta sto u beogradu nema neka skola za servisere mobilnih telefona ili neki servis gde bi mogla da se pruzi odgovarajuca paksa :cry:
 
Lord British:
Za podsetnik, kalendar i slichne stvari koristim HP-ov PDA, fon je mnogo loshiji za te stvari

Па наравно, све зависи од потреба и година. Мени је много лакше да неком пошаље поруку и кажем: "Налазимо се тад и тад, дођи ако хоћеш", него да га зовем, па све по реду "Шта се ради, како си...". А календар ретко користим (углавном за буђење, пошто навијам сат три пута :D ), а када га користим за неки састанак то је обично зато шта ми је тако лакше да га "упишем" у мозак. Ти вероватно имаш више обавеза од мене, па тако имаш и потребу за PDA, што би мени било чисто бацање пара, бар за сада.
 
123456789:
Evo ovako ja koristim moj tel(T610) za ragovor, primanje i slanje sms-a , primanje i slanje MMS , Chatovanje na netu ICQ , MSN , Java aplikacije , Kamericu koristim iz zezanja pa slike prebacujem na komp preko BlueTooth, koristim Gprs , imam E-mail na telfonu , koristim ga za daljinski za komp .... ima jos nemogu da se setim.
Ja nekupujem telefon da bi se s njim pravio faca , uglavnom ga koristim u sprezi s racunarom.
daljinski a komp??????
 
Pa ovako:nokia 6600-prvo za razgovor,zatim za sms,onda mms,kao daljinac,za igrice,uglavnom sa nekim preko bluetooth-a,povezivao sam ,kada je bio besplatan gprs,telefon sa kompjuterom i koristio internet(radi slicnom brzinom kao dial-up),koristim file transfer,tj uglavnom prebacujem slike i video zapise na komp,umesto dig. kamere,pomalo gprs za rezultate utakmica,vremensku prognozu(weather online,odlican i tacan sajt za prognozu vremena)i jos mnogo,mnogo toga...
 
Fandjo:
KORISTIM GA UMESTO VIBRATORA, A TI ZASTA :twisted: GA KORISTIS? :arrow:
.Trudim se da upropastim osobu koja je mene.pa ko je jaci nega izdzi, pricace se brate mili a mozda dodjem i u "Skandal".Najgore je kad imas sefa-lokalnu pravu pravcatu pedercinu, a u dusi je pi-ka.Preti mi porukama i jako sam ljutahHtedoh razbiti mobili ali se ipah setih da je i meni super oruzje.ali nije to lepo, pa pa BRANISLAVE
 

Back
Top