i ovakve stvari se desavaju.....

mala Princeza

Zainteresovan član
Poruka
175
Bila sam sa tim deckom 10 meseci(drugi decko u mom zivotu),.Imali smo slobodnu vezu,ja njega nisam gusila,proveravala,postovala sam njegovu slobodu a i on moju.Vodio me na more,bilo sve super.sumnjala sam da ima drugu(ali sam mislila da ima neku zanimaciju,nesto neobavezno :roll: ).Nisam bila zadovoljna i to sam mu rekla,zelela sam da raskinem ali on nije hteo.Govorio mi je da sam razmazena mamina i tatina princeza :roll: i da moram da imam razumevanja ,da je u problemu,u depresiji,u obavezama zbog fakulteta,upisao je 4.godinu posle 2 godine pauze,treba mu vremena da se pokupi,on radi,finansijski ne stoji bas najbolje jer je usao u samofinansirajuce.Da budem normalna kao na pocetku,da ga razumem,da mu izadjem u susret…I ja naravno saosecajna ,imala razumevanja za sve :( ..iako vidim da u njegovim pricama ima rupa…Prosle nedelje me je zvala neka devojka.Ja bila u soku kada sam shvatila da mu je to devojka,da je sa njom 9 meseci a sa mnom 10. :shock: Nas dve se nasle u nekom kaficu,ona devojcica, skoro napunila 17 godina,(on ima 30 a ja 22). :roll: Ona bezi sa casova i dolazi kod njega,kuva mu..roditelji razvedeni ne obracaju paznju na nju.devojka van kontrole :x .Ja shvatim da ona prakticno zivi kod njega,da on nigde ne radi,da ima pare,da na taj fakultet retko kada svraca,da je sve vreme glumio mucenika :evil: ,da mu ona kuva, sprema,sredjuje stan…a mene vodi na more.Da joj je odglumio odlazak na more,kao ide sa najboljim drugom…a sutradan otisao sa mnom.I ja prekinem sve…,sve njegovo bacim i stavim tacku.A ona mu oprostila.Zamolila me je da mu to ne kazem,kako smo stupile u kontakt.On hteo da mi se izvini zbog svega sto se desilo i da ostanemo prijatelji ali ja nisam mogla…mozda jednog dana…ako nam bude sudjeno da se ponovo sretnemo.Zao mi je te devojke…zove me,pricam sa njom…ali ne zelim vise ista da cujem o njemu…zelim da zaboravim i nju i njega i sve sto mi se desilo. Ona mu spremala sarme,punjene paprike,palacinke a on mene zvao da mi se pohvali kako je naucio da kuva :shock: ,zvao me da dodjem kod njega da probam "njegovu" sarmu… :evil: :x (naravno vidjali smo se kod njega dok je ona bila u skolici :roll: )rekao joj je da ona nastavi da se druzi sa mnom i edukuje preko mene?! :shock: i nauci lepom ponasanju,posto ga nema,a ja ga imam..Ona me zove da se vidimo,da prespavam kod nje,salje mi poruke,koliko god da mi je draga ,ja ne zelim da slusam o njemu…,zao mi je sto je tako mlada i prosla kroz sve to ,mogu da pricam o bilo cemu sa njom ali ona prica samo o njemu,a i ja ga volela i zelela…
ona hoce da se druzimo a ja da zaboravim na sve.. Zao mi je sto sam smorila neke ljude sa ovom pricom :oops: (malo je duzi tekst)…negde covek mora da se jada… :( .ne znam sta da radim sa njegovom devojkom….svi mi kazu da je otkacim… da nemamo sta nas dve da pricamo i da se druzimo….i da nastavim zivot bez njih... bas grozna situacija... :roll:
 
Otkaci je, ovako samo produzavas agoniju (i ti si bila sa njim, pretpostavljam da te cela prica emocionalno iscrpela). To sto je ona mlada i jadna i njegova sluskinja nije tvoj problem. Vodi svoj zivot, izvuci se iz te totalno bolesne price do kraja, a sazaljenje ostavi po strani. Uostalom, ko tebe tu zali?
 
:shock: :shock: :shock: Ово је ко из шпанске серије. Мислим, тип је крајњи идиот, али свака му част како је успевао да балансира 9 месеци! Мало који би то успео!
 
glavu gore i samo napred , sve što preživiš je životna škola ... samo još jedno zrnce peska u pustinji ...
imaš samo dvadeset dve i toliko toga je ispred tebe ...
nemoj pogrešno da shvatiš ali kao što tebi klinka od sedamnaest deluje nezrelo i sluđeno isto tako i ti izgledaš nekom drugom u celoj priči ...
ako sam te bilo čime zbunio vrati se na početak teksta ... :wink:
 
Zakljucih:

1)lik je mnogo,ali mnogo ljigav.A takvi sto se vade i kukaju kod devojaka,su mi najgora vrsta.

2) ti si glupacha.Kad definises vezu na jedan nacin a ocekujes nesto drugo.

3) druga riba je jos vise glupaca.

P.S. Jer se ovakve stvari stvarno dogadjaju?

:shock:
 
Imali smo slobodnu vezu,ja njega nisam gusila,proveravala,priredjivala mu ljubomorne scene,postovala sam njegovu slobodu a i on moju.

Ne vidim u cemu je ovde problem?!
Sama si rekla da ste imali slobodnu vezu, sta se sada ljutis?!
Sledeci put razmisli dobro sta STVARNO zelis u vezi i neces dospeti u probleme. I budi iskrena prema muskarcu sa kojim ulazis u vezu i reci mu svoja ocekivanja.
A devojcici savetuj da radi ono sto on najvise mrzi i sto ga najvise nervira i da mu kuva i sprema iskljucivo ono sto ne voli, a, naravno, ti joj govori da on to najvise voli. Na taj nacin ces mu se malo osvetiti posto vidim da si povredjena i bice ti lakse, a i ona ce prestati da te zove kad uvidi da je zezas.
 
njoj zakažiokod psihijatra, sebi nađi nekog zgooodnog masera, a onda se obe dogovorite da mu opljačkate-zapalite- uništite-barem zaključate i promenite bravu u stanu.
Ona je maloletna, sa starijim likom ljigavcem, i beži iz škole...
Prijavi je njenim roditeljima i socijalnim radnicima.
Što se njega tiče, sud će uraditi svoje...
 
Ne verujem sta ljudi rade.Bez obzira sto sam uvek bio na muskoj strani,tvoj bivsi ima neki problem sa glavom.Bez uvrede,ali KOJI CAR,ne znam da li da ga zalim ili slavim.Setao vas je obe 10 meseci :!: I to tako ladno,bez imalo srama,jos vas napusavao kad mu nesto prebacite.jos jedan dokaz da je napad najbolja odbrana.Moj savet-njoj kupis bonton,njemu neki jeftiniji psihijatrijski prirucnik i zaokruzis poglavlje o komplexima,pa lepo srecan im dan zaljubljenih.A tebi jos srecniji jer ga nisi docekala s njim.Pa makar si bila na moru i uzela mu koju kintu.Tesi se time.Sve sto mu je ta mala uzela su carape i to kad mu ih je prala.I ne muci se time -jadna mala...ne mozes pomoci nekome ko ne zeli sebi da pomogne.
 
random_cloud_form:
pa jel bar dobra bila sarma, uh al sam ogladneo citajuci tvoj post.
inace, ne, to svakako nije u redu, i smeta mi takva neiskrenost.
u svakom slucaju, vidi sta ces, i da li mozes da mu verujes posle svega.
pozdrav i
s d

pa to su vec rekli, ti se ponavljas
meni se svidja tvoja recenica o sarmi mislim bolja je od ostalih u poruci. a ti volis sarme?
e a to S D sam videla u nekom religijskom shtivu
 
Hvala svima na podrskama ,kritikama... :wink: Ovo je nova spanska serija:"Lazov i dve guske" :lol: :oops: videcu sta cu sa njom da uradim...probacu na najbolji nacin da joj objasnim da zelim da izadjem iz price...ma koliko da mi je draga i da mi je zao sto joj se sve ovo desilo...ipak se ona mnogo vise unela u sve ovo nego ja...i mnogo vise je povredjena nego ja...ja ne zalim za njim,...mogli smo da ostanemo prijatelji(kakvi smo bili na pocetku)...da je samo bio iskren :roll: ...
morala sam sve ovo da napisem o nama...nazalost,da bi dosla do sustine...a to je druzenje sa njegovom devojkom...to sam zelela da cujem,misljenja svih vas o tom druzenju...ja sam sa svojim emocijama rascistila...tako da osvetu ne zelim.
ja sam probala da joj objasnim neke stvari...ona ga voli...tako da... to je dalje njihov problem.
:roll: Ne mogu joj pomoci ni na koji nacin...a da je ucim lepom ponasanju... :shock: :roll: :lol:
 
Betty:
njoj zakažiokod psihijatra, sebi nađi nekog zgooodnog masera, :arrow: za masera nije bitno da je zgodan nego da se energije poklope...masaza moze da bude i neprijatna :!:

a onda se obe dogovorite da mu opljačkate-zapalite- uništite-barem zaključate i promenite bravu u stanu.
Ona je maloletna, sa starijim likom ljigavcem, i beži iz škole... :arrow: a mozda nije ljigavac mora da je macan sa prosedim zaliscima.mada ok je da postanu drugarice to bi mi se dopalo (c) random.slihtam se sta cu
uostalom ona zna da kuva sarme..to za skolu.. kad ste se svi zalepili za to shirenje srpstva...ako su sarme srpske, a ne turske??
da li ti to znas?? da ih pravis

Prijavi je njenim roditeljima i socijalnim radnicima.
Što se njega tiče, sud će uraditi svoje...

da da pa da baci roditelje sa mosta
shalim se ne mislim da ja nisam u rizicnoj gurpi za bacanje..i ja bih to uradila da sam gladna i duvam lepak :( :( :( ok.jos ne duvam lepak a nisam ni gladna.ali mogu i da bacim enkog s mosta a verovatnije cu ja da se okliznem i da padnem kad duva :( vetar

e dobro sad cu da pobegnem :) dajedem
 

Back
Top