AtlasProfilax namestanje atlasa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako....Imala sam udes pre 3 god ( udarac od pozadi) posle 15min sam osetila jak bol u predelu cela, potiljka i vrata...3 meseca sam te tegobe osecala a lekari, NARAVNO nista nisu utvrduli...Svaki put, za ove 3 god, kad god sam imala udarac odpozadi su mi se vracale te tegobe. To nisu bile glavobolje i migrene, to je bio jak pritisak i tub bol u predelu cela. Nema sta nisam probala od kiropraktike, masaza, fizioterapeuti...NIKO nije mogao da mi odblokira taj pritisak u celu! Znala sam da je u pitanju nerv, jer kad god mi je neko cackao vrat odmah su bili jaci bolovi u celu...i mislila sam ili je potres nervnog tkiva ili je negde nerv prikljesten! Kada sam cula za Atlas odmah mi je bilo jasno da je to u pitanju! Namestila sam atlas pre 3 meseca...samo namestanje je, u mom slucaju bilo bolno jer je meni nerv, koji ide do glavi, bio prilljesten zbog atlasa. Atlas mi je bio izmesten na 3 nacina spusten levo na dole, rotiran i izbacen napred tacno zbog onog udarca od pozati i cimanja. Cim je pocela da pomera atlas meni su krenule vrtoglavice i jak bol u celu...odmah nakon toga kao da sam progledala i kao da sam bila laksa. Zbog nagle pokrenute cirkulacije sam sledecih par dana imala po ceo dan vrtoglavice ali pritska u celu vise nije bilo!!! Ljudi Atlas nije cirubu ciriba, sve je cista fizika! Vracanjem atlasa u normalan polozaj pocinje sve redom da se sredjuje, ali potrebno je vremeeee....ja sam sredila glavu i sada mi se sredjuje karlica, jer mi je ona bila skroz kriva, a zbog nje mi i kolena idu ka unutru. Ovo nije carobni stapic i potrebno je vreme. A bolovi variraju od coveka do coveka, tj koliki je ko imao haos u svom telu. Svi znamo da uz kicmu su smesteni i svi organi. Samim tim kako se kicma vraca na svoje mesto tako reaguju i organi. Meni je nadut stomak, pracen bolovima vec 3 nedelje...ali zato se moje drzanje u donjem selu kicme skroz promenilo... Ponavljam TEK je proslo 3 meseca...posle
Karlice cekam da krenu kolena. Ja imam 30god i bavim se sportom, a dugoooo nisam mogla! LEKARI SAVREMENE MEDICINE su mi rekli da vise nikada necu moci da se bavim, i ja sada se jedino oslonjam iskljucivo na ALTERNATIVNU MEDICINU jer ja sam zdrava osoba a uz pomoc nje sam sredila svoj problem!!! ZIVEO ATLASPROFILAX!
 
Пошто сам заинтересован хтео бих мало да освежим тему.

Из претходно изложеног јасно је да намештање атласа неком помогне а неком не. То је разумљиво јер неко има тегобе које су изазване ишчашењем атласа а неко има тегобе чији узрок нема везе са атласом па његово намештање не мења на ствари.

Како установити да ли ће неком намештање атласа помоћи? Ови који то раде професионално (за новац) не праве разлику, намештају сваком ко хоће да плати а да при томе или немају или неће да имају метод којим би пре намештања установили да ли ће намештање бити од помоћи или неће. Ту би требао да буде неки поштенији приступ. Зашто да неко плати а да од тога нема никакве користи? С друге стране ако неком заиста помогне тај неће жалити да плати.

Иако се овде већ јавило неколико људи са својим искуствима, било би добро да се јаве и други који су имали искуства како би остали стекли потпунију слику о овој методи.

Што се тиче сукоба алтернатива-устоличена медицина, тога је увек било не само у области здравства него у свим областима људског живота. Та борба се увек водила кроз историју. Нико нема тапију на истину и нико не зна све. Када је здравље и лечење у питању мера је да ли нешто поможе или не. Ако проверено и поуздано поможе - добро је ако не помаже онда је бескорисно. Мера није да ли је званично признато или није, будући да данас финансијски интереси и интересне групе злоупотребљавају поверење људи, а пробиле су се у управне органе и институције које дају одобрења и забране. Са друге стране знамо да има пуно шарлатана и превараната. Са треће стране имамо и интернет па се релативно поуздано може проверити дал нешто заиста делује или не. Са четврте стране на интернету не знате ко је са друге стране жице (шта ако је пропагатор лажног лечења који се и на тај начин рекламира...) Зато је потребно да се јави што више људи.
 
Poslednja izmena:
Како установити да ли ће неком намештање атласа помоћи?
to bi se moglo ustanoviti pregledom kod dobrog doktora dijagnosticara koji bi mogao da izoluje probleme ciji bi potencijalni uzrok mogao da ude nepravilan polozaj prvog prsljena kicme.

Ту би требао да буде неки поштенији приступ. Зашто да неко плати а да од тога нема никакве користи?
Zatio sto zivimo u kapitalizmu gde je profit bog i princip iznad svih ostalih principa. Sve dok bude postojao sistem sa takvim postulatima, ne treba ocekivati nikakav "posteniji pristup". Sto bi rekao jedan lik koji je obnasao duznost premijera Srbije: ako je nekome do morala, neka ide u crkvu. U kapitalizmu je moral prevazidjena kategorija pozeljna jedino ako za rezultat ima profit.

Иако се овде већ јавило неколико људи са својим искуствима, било би добро да се јаве и други који су имали искуства како би остали стекли потпунију слику о овој методи.

S obzirom na boje ljudi koji su vrsili namestanje prsljena sa ovim metodom, slazem se da je broj otziva vrlo mali.
 
Vama je potrebno nameštiti mozak :( Platili ste toliko para za ništa više nego običnu masažu vrata :( Svaka masaža u vratnom delu trenutno opušta mišiće i izaziva prijatan osećaj ali SIGURNO ne namešta pršljenove ili bilo koji drugi problem u vratnom delu kičme. Nekada me je žao kada čujem koliko su ljudi naivni, a nekada se iznerviram, ovo je slučaj gde sam se iznervirao, a siguran sam da ste i vi već shvatili kada vam se posle nekoliko dana vratio problem koji ste imali u vratu...
 
"Nameštanje atlasa" je iz mog ličnog iskustva ČISTA prevara i to ne za male pare nego za velike. Dok je ovaca za šišanje biće i onih koji ih rado šišaju. Na mom youtube kanalu " Neša Brdža " Objasniću sve detalje vezane za ovu temu da bi ostali koji imaju dovoljno realnosti u sebi mogu da shvate da je ovo velika prevara za lakoverne ljude koji imaju bolove u vratnom delu kičme. Svi oni koji su " doktori" za "nameštanje atlasa" , imam pitanje u vezi poruke : gde će Vam duša kada uzimate toliko para za najobičniju masažu vratnih mišića, i da li mislite da će da procvetate kada ljudima koji su u muci uzimate novac na prevaru ? Jaoj majko Srbijo :(

https://forum.krstarica.com/threads...oro-kod-svih-ljudi-nije-na-svom-mestu.925182/
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top