Samoubistvo?!

L

lara

Gost
Znam da svi odrastamo i imamo lose trenutke, ali.... je li vam se ikada desilo da ste toliko ocajni da ne vidite razlog da nastavite dalje? sta cinite tada?
 
Udarim se po glavi pa je promuckam da vidim da je prazna.ako se javi bilo kakva misao pa makako banalna bila odlucim se da idem dalje jer me ona drzi u zivotu. :wink:
 
Znas kako, jednom mi se desilo da pomislim na to. Sama pomisao ubija, nemas pojma kako sam se jadno osecao posle svega toga. Samo kukavice i to one najgore kukavice mogu da pomisle na tako nesto a kamoli jos da urade.
Zivot je samo jedan, treba ga "potrositi" na najbolji i najsladji moguci nacin.
Ako imas neki veliki problem, razmisli, ponekad je potrebno i malo vise vremena ali UVEK ima resenja
 
lara:
Znam da svi odrastamo i imamo lose trenutke, ali.... je li vam se ikada desilo da ste toliko ocajni da ne vidite razlog da nastavite dalje? sta cinite tada?
Nikada nisam bio toliko ocajan da bih izvrsio samoubistvo zbog toga. Jedini slucaj kada bih se ubio je taj kada bi mi pretila neizbezna duga i bolna smrt npr. da sam na 16-om spratu zgrade koja gori i nemam gde da pobegnem, e onda bih pobego al pravolinijski prema zemlji.
 
Ne zelite da znate koliko cesto mislim o tome...a steta.Bas imam cool zivot,samo sam,eto tako uzasno depresivna,i....ma ja sam prsla!Ali ne,stvarno,cesto placem bez razloga,sitnice umeju uzasno da me povrede...ja sam jedna jako osetljiva devojcica.
 
lara:
Znam da svi odrastamo i imamo lose trenutke, ali.... je li vam se ikada desilo da ste toliko ocajni da ne vidite razlog da nastavite dalje? sta cinite tada?
Odem do nekog ortaka :twisted:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Courtney:
Ne zelite da znate koliko cesto mislim o tome...a steta.Bas imam cool zivot,samo sam,eto tako uzasno depresivna,i....ma ja sam prsla!Ali ne,stvarno,cesto placem bez razloga,sitnice umeju uzasno da me povrede...ja sam jedna jako osetljiva devojcica.


Moja draga drugarica i moja draga rodjaka (a obe su Milene) su u istoj situaciji kao ti. Super su, imaju ljubav (jedna ima decka vec oho-ho, a druga ne, i mislim da je to, iako nece da rpizna, razlog njene depresije), imaju prijatelje, super im ide skola, imaju ok roditelje, i opet placu kao blesave. Mislim da je poenta da u trenucima bedaka razmilis malo o onome sto te cini srecnom, o tome koliko ljudi volis, koliko ljudi tebe voli, koliko volis to sto radis, to sto si, to sto zelis da budes, i da nadjes utehu u malim stvarima (vez, slikanje, horoskop, vera, aerobik, postoji toliko razlicitih okupacija, za svaciji ukus...) I, naravno,





NE DAJTE SE, LJUDI!!!!!
 
osjecam da cu da poginem prije nove godine imam 20 god i ne znam kako sam jos uvijek ziv ali ne jos dugo poginucu u saoracajnoj nesreci izmedju 17-og novembra i 17-og decembra.
Sta da se radi toliko mi je sudjeno da zivim
kad sam god nesto predosjetio to se i dogodilo i zato znam da mi se ne pise dobro iduceg mjeseca.
 
Anonymous:
osjecam da cu da poginem prije nove godine imam 20 god i ne znam kako sam jos uvijek ziv ali ne jos dugo poginucu u saoracajnoj nesreci izmedju 17-og novembra i 17-og decembra.
Sta da se radi toliko mi je sudjeno da zivim
kad sam god nesto predosjetio to se i dogodilo i zato znam da mi se ne pise dobro iduceg mjeseca.
E brate ne siri negtivnu energiju :twisted:
 
kozlovack:
Courtney:
Ne zelite da znate koliko cesto mislim o tome...a steta.Bas imam cool zivot,samo sam,eto tako uzasno depresivna,i....ma ja sam prsla!Ali ne,stvarno,cesto placem bez razloga,sitnice umeju uzasno da me povrede...ja sam jedna jako osetljiva devojcica.


ME TOO! I to tek od pre 6-7 meseci.... :cry:
Jao i ja stalno placem zbog sitnica!Uzas,legnem u krevet,neceg se setim i odmah pocnem da placem!Nervira me sto nemam pravi razlog za tako nesto vec mogu reci,bez razloga
 
kozlovack:
Courtney:
Ne zelite da znate koliko cesto mislim o tome...a steta.Bas imam cool zivot,samo sam,eto tako uzasno depresivna,i....ma ja sam prsla!Ali ne,stvarno,cesto placem bez razloga,sitnice umeju uzasno da me povrede...ja sam jedna jako osetljiva devojcica.


ME TOO! I to tek od pre 6-7 meseci.... :cry:
Pa,ovako,vidi,nije to nista strasno. Mene polako i prestaje,izgleda je to samo bio neki period mog zivota...dugo nisam imala nikakav napad depresije,da tako kazem,i sad shvatam da ipak ne treba da kvarim moj lepi zivot time...ali kad se desi,opet nece biti nista strasno. Opet cu leci u krevet i pustiti Gunse...jer sutra je novi dan!
I,da zelim svima koji samo i pomisljaju na samoubistvo da preporucim "Bal monstruma".Taj film je meni vratio veru u zivot...mozda zvuci pateticno,ali svako ko je gledao taj film zna da to nije samo flm...on pokazuje kako se iz svega moze izaci,kako nikad ne treba misliti da je dosao kraj,kako je sve moguce...
 
lara:
Znam da svi odrastamo i imamo lose trenutke, ali.... je li vam se ikada desilo da ste toliko ocajni da ne vidite razlog da nastavite dalje? sta cinite tada?
KUPI MILKU I SMAZI JE DOK GLEDAS NEKI DIZNIJEV CRTANI (preporucujem MULAN). TO JE NAJBOLjI LEK ZA DUSU OD SVEGA PA I OD DUBOKE DEPRESIJE.
 
Courtney:
Ne zelite da znate koliko cesto mislim o tome...a steta.Bas imam cool zivot,samo sam,eto tako uzasno depresivna,i....ma ja sam prsla!Ali ne,stvarno,cesto placem bez razloga,sitnice umeju uzasno da me povrede...ja sam jedna jako osetljiva devojcica.

pa sta ima da se ubijes kad ce to ioavko i onako da se desi:)
ma glavu gore
 
Anonymous:
osjecam da cu da poginem prije nove godine imam 20 god i ne znam kako sam jos uvijek ziv ali ne jos dugo poginucu u saoracajnoj nesreci izmedju 17-og novembra i 17-og decembra.
Sta da se radi toliko mi je sudjeno da zivim
kad sam god nesto predosjetio to se i dogodilo i zato znam da mi se ne pise dobro iduceg mjeseca.

pa od sudbine se ne mozhe pobeci.

kad pravish zurku za oprostaj
 

Back
Top