Ciganske karte- vracaonica :-)

Lilith89

Primećen član
Poruka
568
Dragi forumasi, imam jedan predlog nadam se da ce ga odobriti moderatori, ako ne, ne zameram ;)

Ja ucim i proucavam Ciganske karte , pokusacu da postavim slike da vidite o cemu je rec.
Bez ikakve zelje da vas zaduzujem, zelela bih da vezbam,a mozda nekome nesto i pomognem:) Vi postavljajte pitanja, ja cu vam odogovarati (tj.pokusati) otvaranjem istih.

Ko zeli ,neka proba! I niko mi nije duzan, ovo je moja zelja, ako hocete pridruzite se.
Naravno, zelela bih, da mi kazete da li sam u pravu ili ne, ako je nesto intimno ,postoje privatne poruke ili ako zelite precutite;)

Sve vas :heart: Lilith
 
istina.jpg
dete.jpg
gubitak.jpg
 

Prilozi

  • bolest.jpg
    bolest.jpg
    6,9 KB · Pregleda: 13
  • dar.jpg
    dar.jpg
    7,9 KB · Pregleda: 9
Poslednja izmena:
Prema crkvi, ti ne bi smeo ni da zalaziš na ovu temu :mrgreen: , ni da priviriš na pdf Astrologija :).
Jer sve je to "đavo" i ostale nebulozne parole...
Ezoterija je toliko kompleksna da nema šanse da se CELA podvede pod dobro ili loše.
Mi to vrlo dobro znamo (samo se retko ko upušta u navlačenje sa provokativnim pitanjima).

Nego, o tome može da se otvori posebna tema, da ne spamujemo ovde.

Ovde samo postavljajte pitanja za Lilit.
 
Prema crkvi, ti ne bi smeo ni da zalaziš na ovu temu :mrgreen: , ni da priviriš na pdf Astrologija :).
Jer sve je to "đavo" i ostale nebulozne parole...
Ezoterija je toliko kompleksna da nema šanse da se CELA podvede pod dobro ili loše.
Mi to vrlo dobro znamo (samo se retko ko upušta u navlačenje sa provokativnim pitanjima).

Nego, o tome može da se otvori posebna tema, da ne spamujemo ovde.

Ovde samo postavljajte pitanja za Lilit.

znaci idem u pakao :sad2:
e crni Dusane... na sta si ti spao da ides u pakao zbog povodljivosti foruma :dash:
 
Nisam krstena , svako ima pravo da veruje u sta i u koga zeli, tako da...Mislim da sam odgovorila tacno na tvoje pitanje. Moja ''vera'' i moj ''bog'' kazu da to nije greh, ako tvoji propisuju suprotno, u redu je,postuj to;)
@Valeria Hvala, potrudicu se da ovo ima smisla :-)
 
Poslednja izmena:
Jeste.
pojavile su se karte Oficir+Kuca+Pismo+Veselje+Vera.
Jako simbolicno,po meni. U nekoj samotnoj atmosferi (kuca) posvecenost toj disciplini (oficir,posao) ,zadaje ti mnogo pisanih reci,citanja ili pisanja. Mogucnost rada i prenosenja znanja drugima ,kao da otvara tvoje vidike ,donosi srecu. Neko iskustvo koje mozda cekas ili zelis da ostvaris ocekuje te , ali za to je potrebna veca skupina ljudi, ili su tebi ljudi (mozda cak i nepoznati ili ne iz tog sveta) na neki nacin nesvesno''pomocnici'' da otkrijes nove puteve ili nivoe. Moguca komunikacija sa ''onim''svetom,ali uspeh stoji,jer ti stoji vera. Mozda si skoro imala san koji bi valjalo jos jednom da protumacis, tu se krije neka skrivena poruka.
 
Jeste.
pojavile su se karte Oficir+Kuca+Pismo+Veselje+Vera.
Jako simbolicno,po meni. U nekoj samotnoj atmosferi (kuca) posvecenost toj disciplini (oficir,posao) ,zadaje ti mnogo pisanih reci,citanja ili pisanja. Mogucnost rada i prenosenja znanja drugima ,kao da otvara tvoje vidike ,donosi srecu. Neko iskustvo koje mozda cekas ili zelis da ostvaris ocekuje te , ali za to je potrebna veca skupina ljudi, ili su tebi ljudi (mozda cak i nepoznati ili ne iz tog sveta) na neki nacin nesvesno''pomocnici'' da otkrijes nove puteve ili nivoe. Moguca komunikacija sa ''onim''svetom,ali uspeh stoji,jer ti stoji vera. Mozda si skoro imala san koji bi valjalo jos jednom da protumacis, tu se krije neka skrivena poruka.

Hvala puno :zag: .
Ima smisla to što kažeš, posebno za kontakt sa ljudima :).
 
JOOooooj, baš lepa temica, mila moja. :heart: Evo, ja cu da pitam, i to javno. :D Ne treba meni pp. :) Eto, ja imam pitanje....Ja sam samo uvek u životu želela samo da sam istinski voljena. Da me neko voli ovakvu kakvu me Bog stvorio i mama i tata rodili. :heart: Čeznem da budem nečije sve; da osetim istinsku podrsku, razumevanje, ljubav i postovanje. Da neko u meni nadje svoje sve i da osetim jednom makar u zivotu emotivnu sigurnost , odanost i poverenje. Iskrenu ljubav i prihvatanje . Onu bezvremensju ljubav. Ja umem da volim kao covek ali se i dalje nadam kao malo dete. Nadam se da sam dobro pitala i da je jasno na sta sam mislila. Dakle, mene interesuje savet i sta ce reci ciganske kartice, hocu li ja ikada naci coveka koji ce me voleti istinski iskreno i verno, koji nece odustati od mene sta god bilo i sta god da se desi? Hocu li naci ono sta trazim? :heart: Eto, ja čeznem istinski za tim i samo za tim u zivotu. :heart:
 
Zanimljiva tema Lilith :)
Gledam tvoje karte i ukapiram da imam iste takve,dobila sam ih na poklon pre par godina i stoje tako na polici,nikad nisam znala kako da gledam tj na koji nacin Mozda ne bi bilo zgoreg da nas naucis kako da gledamo tj gatamo? :)
 
JOOooooj, baš lepa temica, mila moja. :heart: Evo, ja cu da pitam, i to javno. :D Ne treba meni pp. :) Eto, ja imam pitanje....Ja sam samo uvek u životu želela samo da sam istinski voljena. Da me neko voli ovakvu kakvu me Bog stvorio i mama i tata rodili. :heart: Čeznem da budem nečije sve; da osetim istinsku podrsku, razumevanje, ljubav i postovanje. Da neko u meni nadje svoje sve i da osetim jednom makar u zivotu emotivnu sigurnost , odanost i poverenje. Iskrenu ljubav i prihvatanje . Onu bezvremensju ljubav. Ja umem da volim kao covek ali se i dalje nadam kao malo dete. Nadam se da sam dobro pitala i da je jasno na sta sam mislila. Dakle, mene interesuje savet i sta ce reci ciganske kartice, hocu li ja ikada naci coveka koji ce me voleti istinski iskreno i verno, koji nece odustati od mene sta god bilo i sta god da se desi? Hocu li naci ono sta trazim? :heart: Eto, ja čeznem istinski za tim i samo za tim u zivotu. :heart:

Imas vrlo povoljne uslove da pronadjes osobu priblizno tvojih godina sa kojom bi ostvarila lepu ljubav.To cak moze poceti preko sms poruke ili preko posrednika. Postoji neka bivsa,velika ljubav u tvom zivotu koja kao da te koci, kojoj se cesto vracas u mislima i poredis sve sa tim covekom. Moras ga na neki nacin ''sahraniti''u glavi da bi zaista dosao neko nov,pravi. Po kartama izgleda da imas puno obaveza, da ni sama ne verujes da ces stici da ga nadjes, ali meni deluje da dolazi, preko nekoga, ili prvi kontakt nece biti ''oci u oci''.
 
Imas vrlo povoljne uslove da pronadjes osobu priblizno tvojih godina sa kojom bi ostvarila lepu ljubav.To cak moze poceti preko sms poruke ili preko posrednika. Postoji neka bivsa,velika ljubav u tvom zivotu koja kao da te koci, kojoj se cesto vracas u mislima i poredis sve sa tim covekom. Moras ga na neki nacin ''sahraniti''u glavi da bi zaista dosao neko nov,pravi. Po kartama izgleda da imas puno obaveza, da ni sama ne verujes da ces stici da ga nadjes, ali meni deluje da dolazi, preko nekoga, ili prvi kontakt nece biti ''oci u oci''.

Hvala ti najlepše na odgovoru, mila Lilit. Da, ali taj čovek više mene ne voli i to je ok. Možda i negde poredim, jer nijedan nema ono što sam u njemu našla i ljubila. Ono što on ne zna a zapravo i ne zeli da zna, ali sam sigurna da oseca, je da sam njega najviše zavolela . On me je i najviše povredio . Iskreno sam zelela sve sa njim. Takve oči i usne nema niko. Njegova dusa je prelepa, ali tako okkrutna, kada je povredjena sujetom. Dobro je, preziveh i ja...nekako. Prebolecu...Jednom. Neka, tako i mi treba. Ludo ja verujem. Naivno kao dete, tako i volim. I to je u redu. Naucila sam se pameti. Ovo me je obradovalo, znaci ima i za mene nade, da dolazi "onaj" pravi. Hvala ti, predivna vest. Hvala ti puno na odvojenom vremenu i paznji. Divna si. Ljubim. Znaci, i ja cu nekome biti sve jednom. Ako nista drugo, umrecu pokusavajuci da to nadjem. :heart:
 

Back
Top