Pitanja!

svedjanka

Početnik
Poruka
34
Naime...spavala sam s deckom ali nije koristio zastitu...mnogo prije nego je svrsio izvadio je...sad pitam se: postoji li ijedan posto mogucnosti da ostanem trudna??? K
akvi su simptomi trudnoce? Osim mucnine i nesvjestice!
Nakon koliko vremena djevojka moze utvrditi da je trudna?
Bila sam nevina, a tokom ni poslije vodjenja ljubavi nisam krvarila?? Boljelo jeste mnogo i 2-3 dana nakon nase ``akcije`` bolio me stomak dole pri dnu!!

Unapred hvala!

p.s imam 18 godina, a vodili smo ljubav 14 januara!
 
Ma ne brini neces ostati trudna.Razumljiv je tvoj strah zato sto ti je prvi put.A to sto te boli je normalno samo budite nezniji jos koji put a posle ce ti verovatno prijati i malo grublje.
 
OK...priznajem da nije bas njezan bio ali nije ni zivotinja bio sreca moja! Stomak me nije bolio ranije vec samo 2-3 dana poslije toga. I zasto nije bilo krvi???? Uopste, ni kap! To je probudilo malu sumnju u njemu al brzo je prosla!
Mislim da je on bio malo ``zagorio`` pa zazelio se covjek :lol:

poz!
 
svedjanka:
OK...priznajem da nije bas njezan bio ali nije ni zivotinja bio sreca moja! Stomak me nije bolio ranije vec samo 2-3 dana poslije toga. I zasto nije bilo krvi???? Uopste, ni kap! To je probudilo malu sumnju u njemu al brzo je prosla!
Mislim da je on bio malo ``zagorio`` pa zazelio se covjek :lol:

poz!

Ma sve je to bre na nervnoj bazi, opusti se.. verovatno ti se kaki pa te boli pupa... ne zezam se, stvarno kada si zadnji put kakila?
 
svedjanka:
Naime...spavala sam s deckom ali nije koristio zastitu...mnogo prije nego je svrsio izvadio je...sad pitam se: postoji li ijedan posto mogucnosti da ostanem trudna??? K
akvi su simptomi trudnoce? Osim mucnine i nesvjestice!
Nakon koliko vremena djevojka moze utvrditi da je trudna?
Bila sam nevina, a tokom ni poslije vodjenja ljubavi nisam krvarila?? Boljelo jeste mnogo i 2-3 dana nakon nase ``akcije`` bolio me stomak dole pri dnu!!

Unapred hvala!
Eeee, imam utisak da devojka prica umesto mene... :oops: Pomno cu pratiti odgovore... :shock:
 
svedjanka:
OK...priznajem da nije bas njezan bio ali nije ni zivotinja bio sreca moja! Stomak me nije bolio ranije vec samo 2-3 dana poslije toga. I zasto nije bilo krvi???? Uopste, ni kap! To je probudilo malu sumnju u njemu al brzo je prosla!
Mislim da je on bio malo ``zagorio`` pa zazelio se covjek :lol:

poz!
Pa ne mora uvek da bude krvi. :idea:
I sta ima veze ako je zagoreo, nije to razlog da nekoga rasturi. :roll:
Mrzim rasturace, koji misle da su yebaci! :evil:
 
Ma ne sekiraj se,veoma je mala sansa da zatrudnis prvi put i ako je decko bio ne pazljiv pa i da ejakulira u tebi,Jedino ako nisi bas toliki baksuz da bi zatrudnela i da imas "hit meseca"?!
 
svedjanka:
OK...priznajem da nije bas njezan bio ali nije ni zivotinja bio sreca moja! Stomak me nije bolio ranije vec samo 2-3 dana poslije toga. I zasto nije bilo krvi???? Uopste, ni kap! To je probudilo malu sumnju u njemu al brzo je prosla!
Mislim da je on bio malo ``zagorio`` pa zazelio se covjek :lol:

poz!

Krvi ne mora da bude... Stavise, veliki broj devojaka ne krvari prilikom prvog odnosa.
To zavisi od elasticnosti opne, i kad se probije jednostavno ne krvaris.
I da... UVEK postoji verovatnoca da ostanes u drugom stanju, svima je dosada trebalo da bude poznata cinjenica da tecnost koja se luci u toku odnosa (valjda se zove preejakulat) sadrzi i spermatozoide.
 
ima sansi da zakacis,ali ako nije unutra onda su veoma male.
a ako ti bude kasnila imas test za utvrdjivanje trudnoce.
desava se da strah i napetost poremete ciklus pa da kasni do besvesti,a kad vidis da nisi rasteretis se i eto je
 
uh,ovde ce te ljudi malo z. i za tebe vazi:idi na podforum zdravlje i pitaj izvesnu dr da resi tvoj problemcic.kao skoro 10 godina starija od tebe mozda ipak da ti dam par saveta:
1.ako ti kazu da u toku prvog puta ne mozes da zakacis-nije istina,pitaj lekara pa ces cuti.verovatnoca je mala ali ipak postoji.
2.sacekaj datum kad treba da dobijes,ne treba pre trcati kod ginekologa.posto si jos mlada,ciklus ti je verovatno neredovan,pa mozes sacekati jos jednu nedelju.
3.ako ne dobijes,lepo,prvo kupis u apoteci test za utvrdjivanje trudnoce,pish-pish na njega i cekas da se pojavi jedna ili dve crtice,procitaj uputstvo.ako je pozitivan-hitno kod lekara.
4.bitno je da kod lekara odes pre isteka 10 nedelja od famoznog datuma 14. jer abortus posle 10.nedelje niko nece hteti da ti uradi jer je nezakonit.
5.nemoj da panicis!ubuduce,ako imas vec tako neiskusnog partnera,najbolje bi bilo da za svaki slucaj imas tzv.tablete sa posle (postinor ili sl.)koje mozes uzeti u roku od 72 sata od njegove "greske".doduse,nisu bas zdrave i smes ih upotrebiti naredni put tek nakon 6 meseci.
u svakom slucaju,puno srece i zelim ti da nemas traume od sexa! :wink:
 
Eh sad me stvarno isprepadaste :oops: :oops: :oops: .... a sta ipak ako bude beba??? :shock: :shock: lele meni!
Postoje u SWE kondomi i pokusali smo s njim prvo...boljelo je vise nego bez pa decko nije htjeo da me muci bas toliko posto...stvarno je boljelo jako!
Obe nuzde su mi cool, nije se nista promijenilo...samo mala nuzda je i precesta cini mi se...malo malo pa trk u wc i danas me bas malkice boljelo u dnu stomaka!
I stvarno me pomalo panika hvata i ako bude ni najmanje ne zelim da se rjesim bebe jer sam cula da ako prvi put abortiras da vise ne mozes imati djecu.
Kontracepcijske tablete ili kako god vec da se zovu nisam uzimala. Inace ne volim nikakve tablete piti, ni kad sam bolesna.
Djecku nisam nista spominjala, ne znam kako bi on reagovao...strah me i toga!
uh...sad mi tek frka!

poz!
 
Ma i dalje mislim da je to sve na nervnoj bazi.. uradi onaj test za trudnocu i prekrati sebi muke... ovako ces se samo muciti i bice ti sve gore i gore... sve ti to dolazi iz glave, najverovatnije si pocela da uobrazavas... ne moze tek tako lako da se zatrudni, sanse za tako nesto su veoma male... uradi test i videces da je sve u redu.. :wink:
 
A izvini, ajde kopiraj mi gdje pise da se ja kajem? Nesto se bas ne sjecam da sam napisala tako! Uopste se ne kajem...ni najmanje...nit imam razloga kad sam dala nevinost nekome koga volim jako!!! Ne vidim povod tu za kajanje!!

Hvala na savjetima, sacekat cu jos malo da vidim da li ce doci ``mjesecni trofej`` :P trebalo bi sad pocetkom mjeseca!!!

podrav svima! :wink:
 

Back
Top