sta da radi zena koja zeli seks samo sa svojim muzem, a on t

Pošto ceniš porodicu onda ne slušaj ove moderne savete, nego porazmisli o muškom telu i kako funkcioniše, znači hrana , šećer u krvi, prostata, bliskost, nežnost, pomoć i rasterećenje, pa tek onda erotika, strast. Iako ti se čini da nisu tražene, pružaj i ne pitaj, stare recepture su isprobavane stotinama godina,,,,,,Ne koristi reči totalitarno modernističke ,kao što su isfrustrirana, nezadovoljna, koje su negativne i alarmantne i ne smanjuju napetost već povećavaju....
Svedi problem na prolazan (prvo pokušavaj kao da jeste) znači daj do znanja šta ti fali (nisi zbog toga jadnica kao što prikazuju neke danas)

Nadji sredinu izmedju oblika veze u kojoj ste funkcionisali i novonastalog oblika veze....vrati u rikverc....ali ne bukvalno , već stanje duha....

BUDI KOKA....njegova koka........i pobedi novac i moć....
 
jesam- pokusavala. On nerado pristaje na bilo kakav razgovor, ali kaze ovako: Ne zelim, nemam potrebu, ne mogu...ne mislim o tome...
Vazan detalj je da je on nezaposlen, ima 43 godine, nema zdravstvenu knjizicu (znaci- plasi se bolesti), prilicno je ostecen iz detinjstva, ali ga ja veoma volim.
Mislim da je stvar i u sledecem: on je sa seksom poceo veoma rano, da bi umanjio osecaj usamljenosti i da bi proveravao da li je prihvacen.
Sada, samnom, nema vise te neuroticne potrebe.
Ne znam da li je ikada bio srecan u seksu, za razliku od mene.
 
Tuzni_patak:
Pošto ceniš porodicu onda ne slušaj ove moderne savete, nego porazmisli o muškom telu i kako funkcioniše, znači hrana , šećer u krvi, prostata, bliskost, nežnost, pomoć i rasterećenje, pa tek onda erotika, strast. Iako ti se čini da nisu tražene, pružaj i ne pitaj, stare recepture su isprobavane stotinama godina,,,,,,Ne koristi reči totalitarno modernističke ,kao što su isfrustrirana, nezadovoljna, koje su negativne i alarmantne i ne smanjuju napetost već povećavaju....
Svedi problem na prolazan (prvo pokušavaj kao da jeste) znači daj do znanja šta ti fali (nisi zbog toga jadnica kao što prikazuju neke danas)

Nadji sredinu izmedju oblika veze u kojoj ste funkcionisali i novonastalog oblika veze....vrati u rikverc....ali ne bukvalno , već stanje duha....

BUDI KOKA....njegova koka........i pobedi novac i moć....
Hvala ti na analizi, veoma si u pravu
 
zardoz:
Queen_:
Yebe sa strane. Surovo, ali vrlo verovatno.
Mislim da bih to primetila i po nekim drugim znacima. Draga Queen, mislim da je stvar psiholosko- egzistencijalne prirode pre nego to. Hvala ti svakako

da li ste se gadno svađali u poslednje vreme, prilikom čega si ga možda jako povredila?
Da li si promenila fizički izgled- u smislu preterano se ugojila ili takvo što?
Kakva vam je finansijska situacija?
 
zardoz:
da li se nekome od vas zena to desavalo- vi izgarate od zelje da sa svojim muzem vodite ljubav, a njega to uopste ne interesuje?
Mene to muci, sekira i izludjuje, pa pucam na sve strane, jer ovako je vec vise od godinu dana. Stvarno me interesuje sta mi zene savetuju.
Bilo bi lako kada bih ja zelela nekog novog partnera, molim ne takvu vrstu saveta...

Kuku!Nikada se necu udati!
Da on nema neku drugu?Ja bih prvo na to pomislila,ne znam...
 
zardoz:
Petka:
Ja mislim da morate da se obratite u neko savetovaliste ili sl. po pravu strucnu pomoc. Nisam sigurna da forum u ovom slucaju pomaze.
Posalji WithdrawnWater poruku na pp, mozda ti ona pomogne.
ne znam sta je to, molim te, objasni.
Posalji joj privatnu poruku.
Otvori njen profil i imas link gde pise posalji poruku...
 
zardoz:
jesam- pokusavala. On nerado pristaje na bilo kakav razgovor, ali kaze ovako: Ne zelim, nemam potrebu, ne mogu...ne mislim o tome...
Vazan detalj je da je on nezaposlen, ima 43 godine, nema zdravstvenu knjizicu (znaci- plasi se bolesti), prilicno je ostecen iz detinjstva, ali ga ja veoma volim.
Mislim da je stvar i u sledecem: on je sa seksom poceo veoma rano, da bi umanjio osecaj usamljenosti i da bi proveravao da li je prihvacen.
Sada, samnom, nema vise te neuroticne potrebe.
Ne znam da li je ikada bio srecan u seksu, za razliku od mene.
Rekla bih da svom dragom moras posvetiti mnogo strpljenja, paznje, ljubavi...
Izgleda da nikad nije naucio da se potpuno predaje, a samim tim i uzitak je bio manji... Mozda cak i ne fizicki, ali psihicki svakako da nije osjecao ono ispunjenje i ushicenje, kakvo je trebalo da osjeca...
Ocito da zivotni problemi koje ima i koje je imao mnogo uticu na njega, a na tebi je sad da mu pokazes da, bez obzira na sve to, ipak moze da uziva u onim lijepim trenucima koje vas medjusobni odnos moze da donese...
Cini mi se da je upao u letargiju, a iz nje, ako on to ne zeli, tesko mozes da ga izvuces...
No, nije nemoguce... Naprotiv...
Ako to uspijes, oboje cete biti mnogo zadovoljniji i srecniji... A on spremniji da se uhvati u kostac sa zivotnim problemima...
 
Iako sam muskarac, zelim da pomognem koliko god mogu, a sta god da je problem ovde mozes da nagadjas i raspravljas sa svima narednih mesec dana dok "skupstina" ne donese odluku po stavu 2, iz paragrafa 8, tacka 1121, po dnevnom redu zasedanja od ... bla, bla, bla... Samo on zna u cemu je problem, resices ga, ako ga pitas. Nadam se da imate otvoren odnos, posto ima muskaraca koji ce pre jezik progutati, nego da se "otvori". Ali jednostavno mu reci u cemu je problem i da te to zabrinjava, da ti smeta i da ces "prosetati" po komsiluku :twisted: ukoliko ne bude "doooobrih" rezultata. :idea:
 

Back
Top