Zar to postoji?
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Zar to postoji?

Početnik
    Učlanjen
    21.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zar to postoji?

Napisite mi jedan primer takvog nečega ....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

postoji komarac koji ima 42 zuba:)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

.....onda postoji i savremeni mmushkarac, shto kaze crnka treba ga napraviti:)

nasminkana_lazima
    Guest

Podrazumevano

postoji idelna zena koja mora imati savremenog muskarca kraj sebe;)))

Lavica
    Guest

Podrazumevano

Savrsen muskarac ne postoji, jer mora mnogo vise da radi na sebi i da tezi tome!

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio Lavica
    Savrsen muskarac ne postoji, jer mora mnogo vise da radi na sebi i da tezi tome!
    po toj logici ne postoji ni savremena zena.Te podele na savremene i ne savremene je totalna glupost .U svemu treba biti prirodan i normalan , a to da li sam savremen , pa to samo diktira trenutna moda i vreme u kome zivimo .Da li sam ja savremen sada ? neznam , to zavisi od gomile nekih gluposti.Pravo pitanje da li sam ja covek sa kojim moze lepo da se zivi ? Po meni je to pravo pitanje .Da li je neko dobar covek ili ne , a da li je savremen , pa to su ciste gluposti.Savremnena zena je ona koja se ponasa u skladu sa sadasnjim modnim kretanjima i vremenom.JA LICNO I DALJE VOLIM DEVOJKE KOJE NOSE OBICAN DZINS I VODE RACUNA O SEBI. A da li one imaju neke pomodne krpice na sebi me u opste ne zanima, mogu da ih imaju ali i bez njih a i sa njima moze biti prazna i beskrajno dosadna.SUSTINA:
    SAVREMEN MUSKARAC JE DEFINICIJA SVAKOG VREMENA KOJE DOLAZI ILI JE PROSLO(pri tom mislim na vreme u kome covek zivi)
    IZABERITE I NADJITE PRAVOG MUSKARCA KOJI CE ZNATI DA VAS CENI KAO DEVOJKU I MAJKU , A DA LI JE SAVREMEN TOTALNO JE NEVAZNO.BITNO JE DA JE ON MR.PRAVI A SVAKA MODA DODJE I PRODJE TAKO I POJAM -SAVREMEN-

Početnik
    Učlanjen
    21.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

B R A V O ! ! !

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio mb
    B R A V O ! ! !

I ja kazem BRAVO, Lisce!!!

Neke vrednosti nikad ne izlaze iz mode :))

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

LISCE,
    B R A V O !!!!!!
    OSTALA SAM BEZ TEXTA:)))))))))))))

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio Stari Lisac
    Citat Original postavio Lavica
    po toj logici ne postoji ni savremena zena.Te podele na savremene i ne savremene je totalna glupost .U svemu treba biti prirodan i normalan , a to da li sam savremen , pa to samo diktira trenutna moda i vreme u kome zivimo .Da li sam ja savremen sada ? neznam , to zavisi od gomile nekih gluposti.Pravo pitanje da li sam ja covek sa kojim moze lepo da se zivi ? Po meni je to pravo pitanje .Da li je neko dobar covek ili ne , a da li je savremen , pa to su ciste gluposti.Savremnena zena je ona koja se ponasa u skladu sa sadasnjim modnim kretanjima i vremenom.JA LICNO I DALJE VOLIM DEVOJKE KOJE NOSE

OBICAN DZINS I VODE RACUNA O SEBI. A da li one imaju neke pomodne krpice na sebi me u opste ne zanima, mogu da ih imaju ali i bez njih a i sa njima moze biti prazna i beskrajno dosadna.SUSTINA:
    SAVREMEN MUSKARAC JE DEFINICIJA SVAKOG VREMENA KOJE DOLAZI ILI JE PROSLO(pri tom mislim na vreme u kome covek zivi)
    IZABERITE I NADJITE PRAVOG MUSKARCA KOJI CE ZNATI DA VAS CENI KAO DEVOJKU I MAJKU , A DA LI JE SAVREMEN TOTALNO JE NEVAZNO.BITNO JE DA JE ON MR.PRAVI A SVAKA MODA DODJE I PRODJE TAKO I POJAM -SAVREMEN-

[color=green]ovo je jedno vrlo zdravo razmisljanje. koliko ti imas godina. ovo mi ne lici na neke klinacke varijante [/color]

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Bravo za starog lisca. Ovo je jedan od primjera savremenog muskarca sa zdravim razumom.

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Sta znaci biti savremen? Pretiti modu? Razumeti se u tehniku? Mozda biti licemer? Materijalista? Piti rakiju i tuci zenu? ili nesto drugo? Postoje vrednosti koje su vecne i koje nikada nece nestati, bilo da su trenutno u modi ili ne 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Jos uvijek postoje prave vrijednosti, samo ih treba znati uvidjeti i naravno imati ih u sebi...
    Znaci, treba biti mudar, imati mozga u glavi, cvrsto stajati nogama na tlo a ne "nosom" parati oblake, biti dosljedan sebi. A sve sto je danas ultramodreno i savremeno, sutra ce biti zastrajelo, to je sve prolazno, a prave vrijednosti ostaju.

Slične teme

1. Da li postoji...
    Autor wien u forumu Hardver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08.06.2008., 10:27
  2. Da li postoji?
    Autor PetrolBoy u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 26.02.2008., 20:34
  3. postoji li...
    Autor Venus777 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 1