Windows API funkcije

nisam ni reko da su to API funkcije, samo tu ima zaglavlja...posto nije uspeo da nadje u MSDN sigurno ne zna sta trazi...u tim fajlovima bar ima ime funkcije i parametri.
btw, ako kucas u pascal/delphi-ju, pazi, sluzbena rec je function, ne fungction :lol::lol::lol::lol::lol:
 
stormbringer:
nisam ni reko da su to API funkcije, samo tu ima zaglavlja...posto nije uspeo da nadje u MSDN sigurno ne zna sta trazi...u tim fajlovima bar ima ime funkcije i parametri.
btw, ako kucas u pascal/delphi-ju, pazi, sluzbena rec je function, ne fungction :lol::lol::lol::lol::lol:

Priznajem pravopisnu gresku. Ali kad smo kod toga pocisti prvo u svom dvoristu: (MORA VELIKO SLOVO NA POCETKU RECENICE) :arrow: nisam ni reko da su to API funkcije, samo tu ima zaglavlja... (MORA VELIKO SLOVO POSLE TRI TACKE) " :arrow: posto nije uspeo da nadje u MSDN (TREBA "u MSDN-u"; NE ZNAS PADEZE) sigurno ne zna sta trazi... (ISTO KAO GORE) :arrow: u tim fajlovima bar ima ime funkcije i parametri. (MORA VELIKO SLOVO NA POCETKU RECENICE) :arrow: btw, ako kucas u pascal/delphi-ju, pazi, sluzbena rec je (KAD NAVODIS NESTO STAVI NAVODNIKE) :arrow: function, ne fungction :lol::lol::lol::lol::lol:[/quote]
 
Beli0135:
Tu nisu API funkcije vec wrapperi za iste. Ali nema veze, dobra polazna tacka, mada ne za njega i njegov nivo znanja.
Probaj da nadjes win32sdk.hlp da ti ga ne shaljem ( > 10 MB)

Ja imam MSDN na dva CD-a i nemam "Win32Sdk.hlp" na njima. Mozda ja nemam kompletan help. Ne znam da li je tebi problem slanje tog fajla; ako nije posalji mi ga.
 

Back
Top