Brisanje korisnickog profila na forumu

Hajde jos jednom da ponovimo ovo. Potrebno je da podnesete zahtev za brisanje korisnickog naloga prema uputstvu koje mozete naci ovde.

Nakon toga, u roku od 7-10 dana dobicete mail od administratora u kome ce vam biti trazeno da potvrdite svoju odluku. Ako potvrdno odgovorite na mail, nalog ce vam biti obrisan u roku od 2-3 dana.

Napomena: Pre nego sto podnesete zahtev za brisanje naloga proverite da li vam je mail adresa u profilu ispravna!
 
Poslednja izmena:
Kako treba da se sastavi isti, da bi vam izasli u susret?? Naime, kontaktirao sam administratora, koji mi je u poruci odgovorio da: "postoji procedura na info forumu..."
pregledao sam i video samo poruku u tom domenu da ukoliko zelite da obrisete svoj nalog treba da podnesete zvanican-zahtev sa obrazlozenjem-administratorima foruma.
e sad, ja sam vec to uradio, al' izgleda nedovoljno dobro, cim su me iskulirali, a drugi put sam primio poruku iz uvoda...
 
Kako treba da se sastavi isti, da bi vam izasli u susret?? Naime, kontaktirao sam administratora, koji mi je u poruci odgovorio da: "postoji procedura na info forumu..."
pregledao sam i video samo poruku u tom domenu da ukoliko zelite da obrisete svoj nalog treba da podnesete zvanican-zahtev sa obrazlozenjem-administratorima foruma.
e sad, ja sam vec to uradio, al' izgleda nedovoljno dobro, cim su me iskulirali, a drugi put sam primio poruku iz uvoda...
Napustas nas?
 
Kako treba da se sastavi isti, da bi vam izasli u susret?? Naime, kontaktirao sam administratora, koji mi je u poruci odgovorio da: "postoji procedura na info forumu..."
pregledao sam i video samo poruku u tom domenu da ukoliko zelite da obrisete svoj nalog treba da podnesete zvanican-zahtev sa obrazlozenjem-administratorima foruma.
e sad, ja sam vec to uradio, al' izgleda nedovoljno dobro, cim su me iskulirali, a drugi put sam primio poruku iz uvoda...


pa to je ova poruka, samo što je nisam citirao, to sam već naveo da sam pogledao, al' je moje pitanje bilo kako da oformim taj zahtev... ;)
 
I tako 10 dana prodje a odgovora neeeeeeeeeeeeeeeeeeeemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......

Alooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo drugovi pioniri kada cete da mi odgovorite na zahtev poslat pre 10 dana?

Dobro, de..Cemu vikanje na temi i Forumu.
Poslala si zahtev i nalog ce ti biti obrisan u dogledno vreme
 
Poslednja izmena:

Back
Top