Brisanje korisnickog profila na forumu

ne verujem da je u pitanju neki ogrooman broj ljudi što podnosi zahtev za brisanje,
nego te razvlače, taktiziraju, jer hoće da se član predomisli jer forum umire i jako malo ima novih članova, aktivnih forumaša

Kod mene im to neće upaliti..sada kada sam rekao kraj onda je to stvarno kraj.

Bas to pitam. Gde se vidi koliko ima aktivnih clanova, online da bi procenio koliko je forum aktivan? Rekose mi da toga nema. Na jednom drugom forumu se vidi broj aktvinih online clanova. Vrti se broj izmedju 150-250.
 
Bas to pitam. Gde se vidi koliko ima aktivnih clanova, online da bi procenio koliko je forum aktivan? Rekose mi da toga nema. Na jednom drugom forumu se vidi broj aktvinih online clanova. Vrti se broj izmedju 150-250.

То је могуће на малим форумима који броје до 500 чланова...:think:

ОВДЕ то није могуће из ..два разлога ...;)

ПРВИ - има више од 1000 чланова ...:lol:

ДРУГИ - У подешавањима корисника постоји " невидљиви мод "...и ако је исти укључен - угашена лампица на аватару ( као код мене ;) ) ...не би могла / требала да ме видиш :eek: ни у некој листи " активних корисника "...:think: :aha2:
 
То је могуће на малим форумима који броје до 500 чланова...:think:

ОВДЕ то није могуће из ..два разлога ...;)

ПРВИ - има више од 1000 чланова ...:lol:

ДРУГИ - У подешавањима корисника постоји " невидљиви мод "...и ако је исти укључен - угашена лампица на аватару ( као код мене ;) ) ...не би могла / требала да ме видиш :eek: ни у некој листи " активних корисника "...:think: :aha2:

Taj forum nije bas mali. ima preko 2,5 miliona korisnika. Ako racunas tamo te nevidljive pod imenom gost su 500-600, znaci dnevno oko 700-800 sto je bas mali broj korisnika.
 
Poslednja izmena:
Kao prvo Blajbi korisnica nije bolesnik..to je vredjanje koje Pravilnikom na koji se ti pozivas non stop zabranjeno
a drugo..ti ne mozes da napises post a da ne pomenes moderaciju u negativnom kontekstu
i trece korisnica ima pravo da se predomisli, za sta se ja nadam da nece i da ce ostati na forumu da se druzi sa nama
napisala je 4 posta i nalog ce joj se aktivirati ubrzo
 
Gospodo moderatori, poslao sam Vam zahteve za gašenje korisničkog naloga 23.05. , 03.06. , 07.06. , 10.06. , 13.06. , i danas, 17.06. , jako ste neprofesionalni i ne radite svoj posao kako treba

Kada smo razmenjivali pp-e rekla sam ti da se mora sacekati jedan odredjen period iz opravdanih razloga..ako si poslao zahteve kao sto jesi iz navedenog nalog ce ti biti obrisan :)
 
Poslednja izmena:
Moderatori kada ce mi se izbrisati nalog, evo vec 15 dana cekam neki odgovor, bilo kakav i nista. Ocete li to skora?

Predlog: Mozda bi ste trebali razmisliti o azuriranju ovog https://forum.krstarica.com/showthread.php/412090-Brisanje-korisnickog-naloga posta i napisati nesto u fazonu "obrisace vam se nalog za jedno godinu dana a ako se pre toga smorite od cekanja i po mogucnosti odustanete od brisanja, onda supeeer ;)"
 
Moderatori kada ce mi se izbrisati nalog, evo vec 15 dana cekam neki odgovor, bilo kakav i nista. Ocete li to skora?

Predlog: Mozda bi ste trebali razmisliti o azuriranju ovog https://forum.krstarica.com/showthread.php/412090-Brisanje-korisnickog-naloga posta i napisati nesto u fazonu "obrisace vam se nalog za jedno godinu dana a ako se pre toga smorite od cekanja i po mogucnosti odustanete od brisanja, onda supeeer ;)"

Ako si popunio zvanican zahtev i poslao nalog ce ti biti obrisan ..
 

Back
Top