Brisanje korisnickog profila na forumu

Obrise se korisnicko ime ali postovi ostaju i sve sto je sa tog naloga pisano

Uveo bih pravilo da ako hoces da se pobrise sve sto si pisao - moras na racun Krstarice uplatis 80 eura.

Ako zelis brisanje expres, za tri dana trebao bi, po meni, da uplatris 120 eura.:aha2:

- - - - - - - - - -

pre nekoliko dana podneo sam zahtev za brisanje/gašenje ovog naloga (što je će mi biti i poslednji na ovom forumu)

da se ne bi kao 'zaturilo u gomili prijava', moram ovde da - naglasim, podsetim nadležne da se to i konačno realuzuje

Vozdra !

Ja sam vec bar 20 X podnosio zahtev da me obrisu, da se psole tri dana predomislim...Cvrst karakter...

Vise ni ne razmatraju moje zahteve drugovi sa vrha.:mrgreen:
 
Ja sam vec bar 20 X podnosio zahtev da me obrisu, da se psole tri dana predomislim...Cvrst karakter...

Vise ni ne razmatraju moje zahteve drugovi sa vrha.:mrgreen:


nema predomišljanja...ovo je DEFINITIVNO.

još samo da admin obrati pažnju i da odradi to
bio sam podnosio njemu lično na PP pre izvesnog vremena, u tri poruke sam kumio i molio za brisanje naloga
a on se nije udostojio ni da mi odgovori...profesionalno sa njegove strane, nema šta

onda sam morao ovako, zvanično i po protokolu

daklem, brišite ovaj nalog...ENDE.
 
pre nekoliko dana podneo sam zahtev za brisanje/gašenje ovog naloga (što je će mi biti i poslednji na ovom forumu)

da se ne bi kao 'zaturilo u gomili prijava', moram ovde da - naglasim, podsetim nadležne da se to i konačno realuzuje

Vozdra !

Moram i ja javno da se oglasim ovde. Pre tri sedmice sam podneo zahtev i pisao na pp supermoderatorki. Nema jos nikakav mejl za potvrdu brisanja od admina, a rok od 7-10 ana je odavno prosao.

Verujem da admini i moderatori imaju posla. Samo da pitam koliko je veliki broj ljudi koji pozele da ugase nalog, pa se ceka mnogo duze?
 
Moram i ja javno da se oglasim ovde. Pre tri sedmice sam podneo zahtev i pisao na pp supermoderatorki. Nema jos nikakav mejl za potvrdu brisanja od admina, a rok od 7-10 ana je odavno prosao.

Verujem da admini i moderatori imaju posla. Samo da pitam koliko je veliki broj ljudi koji pozele da ugase nalog, pa se ceka mnogo duze?

ne verujem da je u pitanju neki ogrooman broj ljudi što podnosi zahtev za brisanje,
nego te razvlače, taktiziraju, jer hoće da se član predomisli jer forum umire i jako malo ima novih članova, aktivnih forumaša

Kod mene im to neće upaliti..sada kada sam rekao kraj onda je to stvarno kraj.
 

Back
Top