Dokle vise taj Vucic

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
Sinoc sam gledao na prvom kanalu RTS-a emisiju, mislim da se zove "upitnik".Gosti su bili Aleksandar Vucic i Slobodan Gavrilovic.Po ko zna koji put sam se zapitao da li je taj Vucic svestan sta govori i kako se ponasa.Toliku dozu primitivizma i cinicnosti nema niko u Srbiji koliko je ima taj Vucic.Kao i uvek do sada istrese toliko uvreda i optuzbi na racun sagovornika da ja ne mogu da razumem kako neko ne ustane i izlema tu mrcinu sa onim plasticnim osmehom...vi ste lopovi,lazovi,ubice,prevaranti,narkomani,******,kriminalci,pokrali ste toliko i toliko miliona ,ojadili narod za toliko i toliko...a kada sagovornik iznese neku optuzbu na racun bilo koga iz SRS-a ,Vucic skace i alace i povrh svega kaze kako je njegov sagovornik veoma nekulturan jer se sluzi uvredama,pa ja stvarno ne mogu da verujem....
Seselj je bar imao stila...znao je da vredja na neki drugi,zanimljiviji nacin,sa nekom dozom humora.Njegovi naslednici su samo bleda kopija...
Ne mogu da verujem da stranka za koju glasa trecina Srba nema nikog drugog do ttog Vucica da je predstavlja po medijima,tog naduvenka nevaspitanog.
Dve trecine mojih ortaka su za radikale,ali i oni sami kazu da cekaju jedan veliki cunami da prodje kroz stranku da je malo promeni mada ja mislim da je za Vucica dovoljna i kosava.
 
Ali moras priznati da ga je pobedio, barem kada je ovaj poceo vec dvesta puta ponavljane generalizacije kako su radikali ubice, lopovi, zlikovci.
Nisam gledao, ali imam corpus delicti:

Vucic 10 puta ponavlja “Ko je ubio zenu?”
A 5 puta “Kako vas nije stid/sramota”
http://www.zasrbiju.com/film/kojeubiozenu100.wmv
(licno sam izbrojao)
inace bilo na duelu juce
Vucic mi je lik za nezaborav (i telenovele, as well) a Gavrilovic mi deluje k'o zesci tupson. Pazte samo kako guta knedle...
Voditeljka mi deluje zanimljivo, pa cu verovatno pratiti tu emisiju.
Sta da vam kazem - sto jes jes, najbolji je RTS
a fakat ima najbolje ribe za voditeljke.
 
Nisi u pravu.Mozda nisi pratio celu emisiju.Gavrilovic je jedan od najsposobnijih operativaca u DS.A Vucic je jedan picopevac.Tacno je da se Gavrilovic malo izleteo sa tim ubistvom,jer je u pitanju bio "samo" pokusaj ubistva,ali se vidi da mu je bilo neprijatno zbog reakcije onog Lurcha za kojeg sam mislio da ce da pocne da place ili da eksplodira koliko se naduo.Tokom cele emisije Gavrilovic je "tukao" Vucica o kojoj god temi su pricali.Gavrilovic je u toj DS uvek bio neka crna ovca,htali su da urade sa njim ovo sto su uradili sa Cedom jos pre 7,8 godina.Mislim da u DS trenutno od njega nema "jaceg".
 
A što gledaš emisiju ako te toliko nervira?
Kad vidiš da gostuje Vučić - nemoj da gledaš, niko te ne tera.
Svi, apsolutno SVI naši "političari" imaju neki odvratan način komunikacije koji više podseća na svađu muža i žene oko toga ko će da uzme daljinski nego na političku raspravu.
I TU NEMA IZUZETKA.
Vučić ne radi ništa što ostala stoka nije već radila.
Zato su mi se i ogadile te emisije (ne znam o kojoj se ovde radi, ali mislim da je tipa "Klopke" ili "Zamke").
Grozne, grozne emisije! Grozne!
 
Korisnik AllPacino krši pravilnik Foruma Internet Krstarice po nekoliko osnova:

- Pozivanje na nasilje ("kako neko ne ustane i izlema tu mrcinu sa onim plasticnim osmehom")

- Omalovažavanje i vređanje živih i mrtvih političara ili javnih ličnosti (Vučića je okarakterisao kao "mrcinu", "naduvenka", "picopevac" "Lurch" itd)

- Otvaranje već otvorenih tema, jer će biti zaključane ili izbrisane (jedna tema o Vučiću već postoji - Kad porastem hocu da postanem Vucic...)


PITANJE ZA ADMINISTRATORA koji uređuje podforum Politika

Hoćete li vi nešto da učinite povodom kršenja pravilnika i nekulturnog ponašanja od strane ovog AllPacina, ili očekujete od nas, njegovih političkih protivnika da mu uzvratimo istom merom, pa da onda nas opominjete i brišete nam poruke?

ZAŠTO TAKO LOŠE RADITE VAŠ POSAO NA PODFORUMU POLITIKA?
Uopšte vam nije stalo da li će neko od ljudi koji dolaze ovde biti omalovaženi, uvređen i popljuvani.
I uopšte ne pije vodu priča "ako ti se ne sviđa ovde, idi na neki drugi forum". Ja nisam ovde zbog foruma, već zbog ljudi koji ga posećuju i s kojima se družim. Takođe ne želim da se dopisujem s vama kad god se neko hohštaplerski ponese prema meni ili nekome do koga mi je stalo. Vaš je posao da uočavate nedozvoljeno ponašanje i da ga sankcionišete, ne moj.

Ako je na vašem forumu dozvoljeno pljuvanje i vređanje korisnika, onda to i napišite negde, u pravilniku, bilo gde, da ljudi znaju šta ih čeka. Da sam znao da je ovde sve dozvoljeno, pa i nepristojno ponašanje, ne bih se ni registrovao. Sad je kasno da menjam forum kad sam se već sdružio s mnogima, stekao nekakav ugled i renome, navikao se na određene ljude i teme.

Prilikom registracije ja sam se složio s određenim pravilima za koja sam mislio da važe za sve jednako. Da sam znao da za neke važe, a za druge ne, ne bih se ni registrovao niti bih počeo redovno da dolazim ovde. Kad se ljudi registruju ovde, oni s vama ulaze u određeni džentlmenski dogovor - mi se nećemo nedozvoljeno ponašati, ali očekujemo od vas da ne dozvolite da ni mi ne budemo žrtve nedozvoljenog ponašanja. Vi taj dogovor svakodnevno kršite. Naravno, ne možete zbog toga pravno da odgovarate, ali to mnogo govori o vama kao čoveku.

Pokažite da ste bar koliko - toliko čovek i džentlmen i popravite vaše ponašanje.
Hvala lepo.


 
A šta to ima zanimljivo u hohštaplerskom i prostačkom ponašanju, reci mi?

I zašto su neki bili banovani zbog kršenja pravilnika, a druge nisu bili ni opomenuti (već sam ja opomenut, javno, zbog "izigravanja policajca")?

Zar baš na svakom koraku moramo da pokazujemo koliko smo moralno dezorijentisan i posrnuo narod?

Ja tebi, jagodice, kao i svima koji misle da je vređanje i pljuvanje zanimljivo, preporučujem da mesec dana posećujete ruske forume, pa da vidite kako se može razgovarati bez i jedne grube i uvredljive reči. A može i američke i engleske, ni oni nisu nešto posebno gori od ruskih.

Možda vi mislite da su ljudi svuda ovakvi, da su svi nekulturni i bezobrazni kao mi, da je pljuvačina nekakav standard u svetu? E, pa nije. Koliko ja pratim svetske forume, od nas su gori još jedino Hrvati i Muslimani, samo se još oni žešće i prljavije psuju i vređaju. Na većini foruma na engleskom jeziku toga nema. Naravno, uvek se nađu dripci koji bi da laju i pljuju, ali oni nemaju nikakvu prođu tamo - bivaju opomenuti, a zatim i banovani.

Evo, sad baš pratim jedan litvanski warez sajt (na engleskom), vidim - dolaze ljudi iz celog sveta - i nigde svađe, nigde ružnih reči. A nije neka psihologija ili medicina u pitanju, već warez.

I onda, ako se negde i toleriše prljav jezik, on je rezervisan za manji broj neprilagođenih i krelaca, ne koriste ga svi članovi foruma, nije standard. Nekulturni prave nered, ali kulturnih je više i oni prevladaju, a oni problematični pre ili kasnije napuste forum jer ne dobivaju dovoljno pažnje.

A ovde - čim neko nekome kaže lepu reč, odmah ga prozivaju "šlihtarooo, čepuljooo..." i još ako se pozove na red i zakon (pravilnik), odmah pritrči admin ili mod i opauči ga virtuelnim pendrekom po glavi - "Ej, ko si ti, breee, da praviš reeed? To je moj poso i baš neću da ga radim!"

Ajajajaaaaj! Nikad grđe! :?
 
I moram da dodam da nisu svi naši forumi ovakvi. Od Krstarice je još jedino prljaviji Serbian Cafe, koliko ja znam.

A na primer, ES (čije ime je banovano ovde kao da je nekakva psovka), na početku rada je isto imao velikih problema sa svađama i flejmom. Ali vlasnik je brzo shvatio da će mu se forum pretvoriti u septičku jamu ako nešto ne učimi - i sredio je situaciju. Postavio je ozbiljne i odgovorne ljude za moderatore, oni su svoj posao vršili savesno i vredno i situacija se odmah popravila. Sada je ES naš najveći kompjuterski forum sa preko 46 000 registrovanih članova i niko se ni sa kim ne svađa, niko nikog ne pljuje i ne vređa. Jedino što je ostavljen jedan podforum (MadZone) na kojem je dozvoljena malo oštrija i grublja rasprava. Na svim ostalim podforumima razgovara 46 hiljada ljudi i nema nereda. Kako? Pa doslovnom primenom pravila ponašanja.

I ti misliš, jagodice, da je tamo dosadno? Pa ako je dosadno, kako to da je juče (28.1.2005.) bilo 28 552 posete? Što ljudi dolaze ako je tamo dosadno?

I ne reklamiram ja ES ovde, to je čisto computer-related forum kojem su ciljna grupa ljudi sa sasvim drugačijim afinitetima od onih na Krstarici. Navodim ga samo kao primer kako jedan velik i veoma posećen forum može da radi bezprekorno kad se pravilno rukovodi njime.

A na Krstarici su moderatori često gori i od najbezobraznijih gostiju (čast izuzecima) i često više krše pravilnik nego obični korisnici, valjda misleći da su neka "vlast" i da su nedodirljivi.

A ko je za sve to kriv?
Administrator, naravno. On ima moć da sve ovde sredi, ali ne želi da je koristi. Boli ga uvo, dok god se kola kreću - nek se kreću, makar i kroz blato. Nego će sad da počne da sređuje, ali od ovog mog posta. :lol: Ako, ako, ali bar će 10-ak ljudi ovo pročitati, nisam pisao za džabe.
 
Pa dobro bre Djenka, zar ne mislis da malo preterujes sa tim cistunstvom? Normalno je da se u zaru diskusije uputi po koja rec, zayebancija, ne ide bas prostacki da se svi tako ponasamo, ali sta fali sad ovde?

Sto rece Jagoda, bilo bi dosadno da je sve kako treba.

Moj ti savet: kad god sednes za kompjuterom, prikacis se na net, uzmi neku flasu piva od dva litra, pa pijuckaj polako, taman ce te uhvatiti raspolozenje i videces kako su sve diskusije interesantne! Pa zar mislis da nase komentare cita neko ozbiljan i da ce ih uvaziti, kad da cemo mi promeniti svet?

Svasta bre Djenka.
 
Korisnik Alan Smithee postavi temu Pacovi se prepoznali i čim je Glas Saurunov nešto odgovorio, odmah je postavljač teme utrčao sa "E, jesi li se prepoznao, a? " Pa gde to još ima? Ajde, nađi mi još jedan forum, osim Serbian Cafea, da se tako korisnici vređaju.

E sad, Kazanova, možda tebi odgovara da te neko vređa i pljuje, možda i ti voliš da vređaš i pljuješ druge, ali takovo ponašanje ne bi smelo da bude standard. Nije to pitanje nekakvog puritanstva, već elementarne kulture i dostojanstva. Ja ne želim da me neko naziva pacovom i drugim pogrdnim imenima, niti želim da budem isprovociran da na isti način uzvratim.

Što se tiče jagodice, ona je podržala uvredljivo i nekulturno ponašanje, ali sama ne vređa nikog, niti nju neko psuje i vređa. Uz svo dužno poštovanje, njeni nastupi na Politici su krajnje neozbiljni i nekonzistentni i niko ih ne uzima za ozbiljno. Ona se ovde samo zeza i nije joj stalo do bilo kakve ozbiljnije rasprave.

Znam da gluvim ljudima ne vredi pričati, ali nisu svi ovde gluvi. Ima i onih koji će se složiti sa mnom. Pa čak i da se niko ne složi, moj stav je ispravan i vredi ga braniti, ma koliko uzaludno izgledalo (borba za istinu i pravdu nikad nije uzaludna).

I vidiš, Kazanova, kako i ti vrludaš... Našao si za shodno da se suprostaviš mom stavu koji je etički ispravan i dobar, iako u ostalim temama mnoštvo neispravnih stavova čeka da bude osporeno. Ali dobro, to je stvar tvog integriteta.... samo, treba da znaš - što češće staneš na stranu zla, to će ti teže biti da se sledeći put odlučiš za dobro. Imaj to u vidu.

S poštovanjem, Đenka.
 
Ma u redu je Djenka, razumeo sam ja potpuno, sta si ti rekao i u drugoj recenici sam rekao da ne ide bas prostacki, nekome to smeta dok meni ne! Navikao sam na takve i znam kako se treba ophoditi sa takvima... a te detinjarije, da l' je neko pacov, krtica ili bilo koji drugi glodar... pa to ti je danas kultura turbo folk demokrata, oni su se "borili" da bi njihov prostakluk izasao na videlo i to protiv koga? Protiv nas koji zelimo da svima bude bolje ovde u ovoj zemlji a ne samo da bi se dograbili vize pa u svet. To je njima ocigledan cilj, drugi nemaju, ostale bajke koje pricaju, su za malu decu. Znaci cilj im je da se samo otvore granice i da bi pobegli! Mozda je bolje i da odu iako i tamo u svetu ispoljavaju svoju nekulturu i prostakluk i svet na osnovu njih zakljucuje kakvi smo.

Ali ja sam taj da im nedam da zbrisu, 'ocu ovde da im dusu vadim. Ma zavolece oni Srbiju vise nego ja! Ma krvi cu im se napiti!
 
Navikao sam i ja na "toleranciju" gospode iz "demokratskog bloka" i 95% toga me ni ne dodirne, ali onih 5% ipak pogodi svoj cilj, pa se po nekad dogodi da odgovorim na isti način i istom merom, a to je najgore. Em me pogodi uvreda, em ja samog sebe oštetim kad se desi da odgovorim istom merom. Dvostruku štetu pretrpim. A teško je baš svaki put ne odgovoriti istom merom.
I što je najgore, s takvim prljavim tipovima je teško izaći na kraj, a da se čovek i sam ne uprlja. Ti se od sve te prljavštine zgadiš, a njima lepo. :?

Btw. super ti je slika u profilu :wink:
 
Đenka:
Navikao sam i ja na "toleranciju" gospode iz "demokratskog bloka" i 95% toga me ni ne dodirne, ali onih 5% ipak pogodi svoj cilj, pa se po nekad dogodi da odgovorim na isti način i istom merom, a to je najgore. Em me pogodi uvreda, em ja samog sebe oštetim kad se desi da odgovorim istom merom. Dvostruku štetu pretrpim. A teško je baš svaki put ne odgovoriti istom merom.
I što je najgore, s takvim prljavim tipovima je teško izaći na kraj, a da se čovek i sam ne uprlja. Ti se od sve te prljavštine zgadiš, a njima lepo. :?

Btw. super ti je slika u profilu :wink:

Sto se tice povrede tog pravilnika,ako sam prekrsio pravila ,nije problem...izvinjavam se svima koji su se osetili uvredjenim.Evo,izvinjavam se i Vucicu.

Kad si vec pomenuo toleranciju,da li ti mislis da su radikali olicenje te tolerancije.Petnaest godina iz usta radikala slusam iste reci,iste fraze.Lopovi,izdajnici,kriminalci,kupljeni ljudi,mafijasi.Dokle vise?
Imali su svoju sansu,nisu je iskoristili.Imali su i moj glas,vise ga nikada nece imati.Zbog tih tvojih radikala prolazim tri granice do Trebinja.Gledam neke Spance kako se sepure po starom gradu.
Zbog tih velikih Srba gledam neke crncuge po Leposavicu.
Jesu li "gospoda iz demokratskog bloka" izgubila sve sto je bilo srpsko,je li Djindjic potpisao ili jos bolje otpisao Kosmet,Republiku Srpsku,Krajinu.Jesu li mozda Tadica napili u Dejtonu pa je onako pijan poklonio Gorazde,Sarajevo,Brcko.
Sve su to mogli radikali da sprece jos 92,93,a nisu ni hteli ni smeli.
Hocete predsednika Srbije?
Imali ste ga jos pre desetak godina,kada je Seselj pobedio na izborima,ali nije imao hrabrosti da kaze da je pobedio.
Kada je god "velikom tati" bila sekira nad glavom,radikali su ga spasavali.Imali ste sansu deset puta da sve promenite i nijednu niste iskoristili.
Jedina osobina koju cenim kod radikala je sto su dosledni.Ostali su sve ove godine dosledni u vredjanju i pljuvanju po svemu i svakom.Toliko uvreda,optuzbi,satanizovanja je izaslo iz njihovih usta da ih ne mogu oprati ni Dunav ni Sava.
I smeta mi sto su namestili pricu da samo oni imaju prava na ljubav prema Srbiji.Mi ostali smo valjda prodane duse koje samo gledaju kako da citavu Srbiju prodaju agresoru i da fino odu u Evropu.Zbog cega je to Vucic veci Srbin od mene,zbog cega su radikali veci Srbi od demokrata,zbog cega to Tadic hoce da proda Srbiju,a Nikolic nece.Ne dam nikom da mi kaze da je veci Srbin od mene i da vise voli Srbiju od mene.
Ali,nije to bitno za ovu pricu.Bitno je to sto sam prekrsio pravilnik i uvredio gospodina Vucica,koji mene vredja iz dana u dan,iz emisije u emisiju,kad god sedne u neki studio on odmah pocne mene da vredja,a ja ne mogu njega da uvredim.Mozda je zakupio autorska prava na vredjanja?
 
AllPacino:
Zbog tih velikih Srba gledam neke crncuge po Leposavicu.

Crnčuge? :shock:
Pa šta su ti sad jadni crnci krivi? :shock: :!: Sve što taj narod radi jeste da masovno umire od gladi i boleština.

Ti baš ne umeš da se izraziš, a da nekog ne uvrediš i ne prekršiš pravilnik ponašanja. Vređanje na rasnoj osnovi je zabranjeno pravilnikom Foruma Krstarice. A radikalima nešto zameraš na rečniku....

Sve što radikali kažu za DS-ovce živa je istina.
Zar misliš da bilo ko, osim vas zaluđenih i ostrašćenih DS-ovaca veruje da Janušević, Kolesar, Rašeta-Vukosavljević i ostala bratija NISU lopovi? Pa cela Srbija prebrojava pare i nekretnine koje su oni nakrali.

Što se termina "izdajnik" tiče, i on je na mestu. Vi se javno zalažete za izručivanje (izDAVANJE,, izDAJU) ljudi koji su se borili za slobodu ove zemlje, koji su je branili od NATO okupatora. Oni su krivi jer su branili zemlju, a vaš vođa nije kriv jer je pozivao NATO na produženje bombardovanja te zemlje. :shock: :!: Pa vi niste ni svesni koliko izopačena shvatanja imate.

I kako je s vama moguće racionalno razgovarati kad branioce proglašavate zločincima, a zločince dobročiniteljima i spasiteljima? :!: :!: :!: Kako je s tobom moguće razumno pričati, kad Srbima nešto prebacuješ za genocid, a baš su Srbi ti nad kojima je genocid izvršen? Upoređuješ Srebrenicu i Aušvic. Sram te bilo...! :x

Što se ljubavi prema Srbiji tiče, niko nikad nije rekao da je ona rezervisana za radikale. Za razliku od vas, mi srpsko stanovništvo ne delimo na radikalsko i demokratsko, niti mislimo da one koji drugačije misle treba obesiti na bandere na Terazijama.
Mi vam samo ne verujemo da Srbe i Srbiju volite kao što kažete, jer vaša dela govore suprotno. Kako neko može da voli Srbiju, a da se istovremeno zalaže za njeno bombardovanje i razaranje, i to samo da bi oslabilo političku opciju na vlasti (u ono vreme, Miloševića)? Kako da vam verujemo da volite srpski narod, kad se zalažete za izručenje onih koji su taj narod branili, i to samo jer vam je obećano malko više novca za to.

Na ostale tvoje "argumente" stvarno nema smisla da trošim vreme i novac. To što ti pišeš o radikalima koji su pobedili, a nisu hteli da prihvate vlast već je prežvakavano ovde više puta. Posluži se pretragom ako te zanima.

I džabe tvoja izvinjenja Alane Smithee, kad ti nemaš elementarnog poštovanja prema ljudima s kojima razgovaraš. To takođe govori nešto o tebi kao čoveku. Nek ostali zaključe šta. :?
 
:lol: :lol: :lol: i da javno kazem sledece, bez obzira sto sam opredeljena drugacije, sve vise mi se svidjaju radikali, narocito ovi odavde sa krstarice,veliki pozdrav radikalima i, bogami, bice koalicije dss/srs,ono sto je bitno zajednicko je da i jedni i drugi najvise vole svoj narod,svuda i u svakoj drzavi je to normalno, samo se nama to zamera
 
* ko je potpisao Dejtonski sporazum ?
* da li je u tom sporazumu naveden Haški sud ?
* ko je potpisao Kumanovski takozvani vojno tehnički sporazum ?
* da li su na osnovu tog sporazuma NATO vojnici ,, oslobodili ,, Kosovo ?

nadam se da ovom prilikom nisam povredio mišlju i delom pravilnik krstarice :wink:
 
AllPacino:
Sto se tice povrede tog pravilnika,ako sam prekrsio pravila ,nije problem...izvinjavam se svima koji su se osetili uvredjenim.Evo,izvinjavam se i Vucicu.

Ma sta te, bre, boli qurac, sta se koji moj politicarima izvinjavas?!

Sve sto kazes za bilo kog politicara, bio u pravu ili ne, vredjaj slobodno... To je svako od njih zasluzio! Izvinjava li se neki politicar tebi kad ti stignu racuni i povecavaju cene ovoga ili ovoga i sebi podizu plate... jok, jos i da im se izvinjavamo? Ma zabole me!

Otkako je dosao DOS na vlasti normalno da sam skloniji radikalnoj stranci, ne kao clan, simpatizer ili bilo sta (i da sam sve to, isto slobodno kazi za svakog politicara, sta hoces), ali to sigurno ne znaci da cu opravdavati njihove postupke za povecavanje njihove dnevnice, plate, ruckove, putovanja, da im placam i *****, svalerke...

Ko su bre ti politicari da im se ti izvinjavas i ko si ti da bi im cutao? Jesu li oni Bogovi sa Olimpa?

Kad te drugi put, neko opomene i kaze da si nekog politicara uvredio, kazi slobodno: Kazanova mi je rekao, ili da pitamo Kazanovu, postoji li uvreda?
 

Back
Top