Rumunija
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Rumunija

xena
    Guest

Podrazumevano Rumunija

da li znate neki sajt gde mogu da se informisem o studiranju u Rumuniji ili Bugarskoj ali na engleskom jeziku ,da li postoji americki koledz u ovim zemljama ako neko zna uslove ,cene

xena
    Guest

Podrazumevano

pogledala sam sajt ali bih volela da vidim sta se u Rumuniji nudi jer mi je to blize ( zivim na samoj granici sa Rumunijom)narocito me interesuje Temisvar

Obećava
    Učlanjen
    06.04.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Sorry, za to ne znam. A i sumjnam da Temisvar ima americki univerzitet. Ovaj sto sam ti pokazao imas u jos nekoiko mesta u Evropi. Pariz npr. Bolje se odluci za kvalitet nego za to sta ti je blize, ako si u prilici da studiras napolju.

Obećava AURA (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio French Spirit
    Sorry, za to ne znam. A i sumjnam da Temisvar ima americki univerzitet. Ovaj sto sam ti pokazao imas u jos nekoiko mesta u Evropi. Pariz npr. Bolje se odluci za kvalitet nego za to sta ti je blize, ako si u prilici da studiras napolju.
    Pa zovi ambasadu Ruminije i bugarske, oni imaju kulturne centre pa pitaj, nije problem, a i ne kosta!

xena
    Guest

Podrazumevano

Probala sam sa Rumunskom ambasadom u Beogradu i posto ne znam rumunski nisam mogla da se sporazumem

xena
    Guest

Podrazumevano

Probala sam sa Rumunskom ambasadom u Beogradu i posto ne znam rumunski nisam mogla da se sporazumem

Obećava AURA (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

A da li si probala da pricas na engleskom, ne moguce je da u ambasadi rade ljudi koji pricaju samo rumunski?Nema stida, zovi opet i pitaj! Ili ako si u pogranicnom delu, mora da znas nekog ko zna rumusnki! Ajde pa javi sta si uradila

Slične teme

1. Rumunija Da ili Ne
    Autor Dzejmunrudi u forumu Putovanja
    Odgovora: 110
    Poslednja poruka: 25.01.2015., 17:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •