Lorde glupo je ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
69
Mislim da ti je objasnjenje bez argumenata i da si stvarno bez razloga zakljucao Milojicinu temu "Pohvalno se izrazila o bivsem ljubavniku...". Nije da nekog posebno branim, nekad mi se dopadaju njegovi komentari, nekad me nerviraju, ali u svakom slucaju, ti si administrator i moras da budes objektivan i da imas valjan razlog ako zakljucavas neciju temu, a ne da se vodis time da li ti se neko dopada ili ne. Ako ti se nesto ne dopada reci, napisi post, ali nemoj da koristis svoje pravo jaceg, ako za to ne postoji stvarni razlog.
OK je za Lensovu temu "Otekla mi glava", tu smo zakljucili da je diskusija zavrsena, i zdravo, ali nije u redu da ti sam odlucujes i kazes sad je dosta, rekli ste sta imate... Mozda je jos neko nesto imao da kaze, na kraju krajeva, i da nije, ima toliko glupljih tema koje niste zakljucali. I ova je mogla da stoji , pa nek stigne do poslednje strane, ako nema interesovanja... ali izgleda da ovde popularnost teme zavisi od imena autora... i da stvarno ovaj forum polako postaje zatvoreno drustvo.
Jos da Vas pozdravim gospodine, pa mozete zakljucati...
 
Milojko Vasic:
Crno pa se ne vidi ...:
Trebalo bi da povratis samopouzdanje. U svakom slucaju zelim ti srecu ...

Znas sta, crno ... (mnogo ti bre dugacak taj nick ) Mislim da si u pravu. Stvarno. Vreme ja da pocnem da radim na povratku mog samopouzdanja.
A sto se tice srece, hvala na lepim zeljama. Zlatna si. Veliki CMOK za crno :D :D :D

Zakljucavanje tema sa moje strane nikako nije inspirisano simpatijama ili antipatijama prema odredjenim osobama. Posto je Milojko prihvatio sugestije i odredio svoj course of action, mislim da nema sta vise da se kaze na tu temu, a da nije suvisno. Postovani diskutant je vise nego dobrodosao da u slucaju neuspeha svojih akcija u cilju povracaja svog samopouzdanja otvori novi topic sa slicnom tematikom i zatrazi dalje savete. Pozdrav.
 
Dajte ljudi, ostavite se moderatora...u ovoj blesavoj zemlji svi znaju kako biti predsednik drzave, selektor.....a evo sada i moderator....ajde lepo svako da radi svoj posao, jer ako ja uzmem kljuc od Gazdarice, videcete sta je autokrata... :wink:
 
Cim je krenulo sa rostilljanjem po Kosutnjaku, znaci da ovaj forum nema nijednu drugu svrhu osim da neko nesto baci pod mosnice ili da se neko nekom napase muda ko zec kelerabe. To nije svrha ovog foruma :cry: :cry:
 
I mene je ponekad Milojko iritirao ! Ali umeo je da prizna da nije u pravu, i da se izvini.
I nije se prepucavao vise nego ostali.
Ali sve to na stranu, Milojko je Milojko, ali tema je bila korektna.
 
Gazdarica:
A, pa gdje je moj omiljeni lik... :lol: :lol: :lol:
Ajd sad fino pa kazi gospodinu Aristotelu da je glup... Ja sam samo njega citirala... :wink:

Vi "ljudi" ne prestajete da me zadivljujete time koliko ste sposobni da podbacite s tudjim "mudrostima" koje citirate na "savrseno pravom" mestu, vremenu i okolnostima... i za tebe D.T. Suzuki: "Prvi samuraj uhvacen je na prepad i toljaga ga je tresnula svom silinom."



LL&P,

fakpuppet

P.S. Aristotel je bio inspiracija i Hitleru, verovala ili ne...
 
jacques:
Ej fakpuppet bas si se nesto zakacio sa svima na forumu(a posebno navalio na Gazdaricu :roll:).Ajde smiri se,oladi malo.

Kad kazes "sa svima" a pri tome sam se "zakacio" s DON-om (neko ce eventualno da kaze i Gazdaricom) otprilike je jasno koliko imas pojma sta ti prsti rade na tastaturi dok ti vijuge vijaju buve po sklapu... Dakle niko to nije zvao da se javljas i prichas kojesta al' u kvazi-demokratiji ti naravno se moze, kao...


LL&P,

fakpuppet
 
Ah pa sta ces, nije svako pametan kao ti pa da mu ne trebaju tudje mudrosti u zivotu...
Neko mora mnogo da cita da bi mogao da kaze nesto, a tebe je priroda obdarila oratorskim sposobnostima...
Srecnik si ti...
Stoga, imaj malo razumijevanja za nas kojima IQ ne prelazi 80, a dodatno ga srozavaju farbanjem u plavo... :wink:
 
P.S. Josh jedan Vitez koji je uhvacen na prepad pa ga je toljaga tresnula svom silinom... ostavite Gazdaricu, ne "masirajte" joj dzigericu ona nije toliko kratkog jezika da sama nesto ne ume da nakuca na forumu... koliko god da zajmila od drugih. :twisted: :twisted: :twisted:

P.P.S. Kada kucate poruku ispod editboxa imate dva dugmeta: "Pregled pre slanja" i "Posaljite". Za neke je ovde izgleda potrebno uvesti josh jedno dugme: "Pregled pre sranYa".
 
Kako reče Lens onomad: Dobro ljudi nemojte zbog mene više da se svađate ! U redu je ...

Nije Milojko namćor, baksuz i zlopamtilo !

Razumem ja moderatore, nije njima lako. :D :D :D

Evo postaviću novu temu, pošto je ovaj forum postao živi smor !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top