Zasto ga stalno cackate?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Bila je tema o otvorenim vratima dok pikite, i silno sam se ismejala... :D
Da vas sada pitam nešto drugo.
I nemojte odmah - ja to ne radim, znam da pola vas to ne radi, ali ona druga polovina, stvarno... :shock: :roll:
Imala sam druga u srednjoj školi (maturant) koji je morao da ga češka i dok priča sa razrednom :!: :shock:
Drugi su bar znali za meru, ali - to vam je kao neki refleks, potpuno ste nesvesni da vas devojke sa strane gledaju i da se sa izrazom groze smejulje vašoj mehaničkoj radnji.
A baš je ružno, priznajte.
Prilazim prijatelju da ga pozdravim i primetim da ga uveliko čačka, nažalost - primeti i on mene i pruži desnicu...
A meni se, da izvinete, stvarno ogadi...
Pomislim da svi vi to radite sa sve rukom u gaćama, i da se posle tom istom rukom pozdravljate sa ljudima :?
 
Lexa:
Bila je tema o otvorenim vratima dok pikite, i silno sam se ismejala... :D
Da vas sada pitam nešto drugo.
I nemojte odmah - ja to ne radim, znam da pola vas to ne radi, ali ona druga polovina, stvarno... :shock: :roll:
Imala sam druga u srednjoj školi (maturant) koji je morao da ga češka i dok priča sa razrednom :!: :shock:
Drugi su bar znali za meru, ali - to vam je kao neki refleks, potpuno ste nesvesni da vas devojke sa strane gledaju i da se sa izrazom groze smejulje vašoj mehaničkoj radnji.
A baš je ružno, priznajte.
Prilazim prijatelju da ga pozdravim i primetim da ga uveliko čačka, nažalost - primeti i on mene i pruži desnicu...
A meni se, da izvinete, stvarno ogadi...
Pomislim da svi vi to radite sa sve rukom u gaćama, i da se posle tom istom rukom pozdravljate sa ljudima :?
HAHAHAHAHA :P Kod mene to nije slicaj ja sam ipak kulturan... a neki ljudi imaju tikove :D
 
Pazi, ovaj put da probam da budem ozbiljan (za razliku od prethodne teme). Vecina muskaraca, da se ispravim ogromna vecina muskaraca, se samozadovoljava, pocev od ranog puberteta, pa do negde ranih poznih godina. Razlog za to je jednostavan; u godinama kada pocnu hormoni da rade bas i nismo u prilici (tj. uglavnom nismo uopste) da imamo redovne sexualne odnose, a potrebno je praznjenje. Jedina alternativa je da se ne samozadovoljavas, u kom slucaju prepustas prirodi da se sama za to pobrine, putem nocnih ejakulacija (vlazni snovi). Sada, uvek moze doci do preterivanja, te se neki u igri sa svojim __________ (postoji hiljadu naziva, misli se na penis) zaborave.
Sto se tice tog sto ga je cackao ispred razredne, kod mene je jos u osnovnoj bio idiot koji ga je 'bacao' za vreme casa, a bilo je i devojaka koje su ga na to ohrabrivale, pa je verovatno mislio da tako i treba da radi.

P.S. Teme o velicini, zavirivanje u muske WC-e, gledanje sta neki od nas rade ispod pantalona, sve to me navodi na nesto, ali nikako mi ne pada na um sta?. Pitam se.
 
DisMisaL:
...kod mene je jos u osnovnoj bio idiot koji ga je 'bacao' za vreme casa, a bilo je i devojaka koje su ga na to ohrabrivale...
Ehehehehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
U ovoj zemlji nikad nije dosadno, kazem ja.

Inace za P.S. mislim da bi stvarno trebalo postaviti pitanje, temu, na zenskom kutku, velikim masnim slovima!

A sto se tice ove teme, pa razliciti ljudi razlicito vaspitani. A i pitanje je malo svesti, ja gledam da, ako to bash mora da bude, da se zensko oko ne nalazi tu negde, cak ni ako ne gleda u mene, nikad se nezna kad ce se okrenuti!
 
DisMisaL:
kod mene je jos u osnovnoj bio idiot koji ga je 'bacao' za vreme casa, a bilo je i devojaka koje su ga na to ohrabrivale, pa je verovatno mislio da tako i treba da radi.

He, he, kad si već pomenuo, kod mene je bio jedan što je to radio u prvoj klupi, direktno ispred nastavnice, nastavnica (luda k'o struja) videla da oni nešto muvaju i naterala ih da ustanu. Njih dvojica ustali onako napola, a izbezumljena nastavnica kaže: "J j j j jel' vi to otkopčavate šliceve?!?!" :shock: :twisted:

DisMisaL:
P.S. Teme o velicini, zavirivanje u muske WC-e, gledanje sta neki od nas rade ispod pantalona, sve to me navodi na nesto, ali nikako mi ne pada na um sta?. Pitam se.

Ma na šta te navodi, 'de kaži!? :D
 
Posle ovih nekoliko topika, primecujem da se moj odnos prema muskarcima s kojima se rukujem, drasticno promenio...
13.gif
 
Shag Ivory:
Posle ovih nekoliko topika, primecujem da se moj odnos prema muskarcima s kojima se rukujem, drasticno promenio...
13.gif


Najgore kad izvadi prst iz nosa pa ti pruži ruku :shock:
Misli, pošto te je kasnije video, da si i ti njega videla OD TOG MOMENTA,




Nego, kako je to piškiti u društvu? Gvirkate li jedan drugom u alatljiku?
:D
 

Back
Top