novosadski marginalci

underwater

Aktivan član
Poruka
1.212
svi ih znamo, tesko ih je ne primetiti, deo su urbanog novog sada ... a, opet, niko ih ne pominje..
neki su nam simpaticni i dragi likovi, neke, pak, ne mozemo da smislimo...
ova tema je posvecena novosadskim marginalcima...

* moj omiljeni lik je deda koji peva italijanske arije u zmaj jovinoj ulici... nenadmasan stajling - lovacki sesir, tamne cvike, odelo - model '72, kravata sa sirokim cvorom...
stil, sarm, autenticnost >> ocena 10!

* negativno brojanje ide za onog zutog sto deli one kartoncice po kaficima...
 
krvolok:
Branko šahista i Sima Niče !!!

Ha ha BRANKO ŠAHISTA :idea: :lol: :lol: :lol:
Ocena : 10

Ja dodajem onog lika što savija šipke i što vuče gomilu armatura od rebraste 16-ice do čeličnih cevi.

Takođe dodajem EMILA NAVIGATORA, koji stoji ispred Paradiza, La Šansa i žicka pare a u pauzi duva lepak ("brate daj mi koju kintu TIGROKOL je 245 dindži...")
 
DOKONI UM:
krvolok:
Branko šahista i Sima Niče !!!

Ha ha BRANKO ŠAHISTA :idea: :lol: :lol: :lol:
Ocena : 10

moze malo detaljnije za neupucene? ko je lik?

DOKONI UM:
Ja dodajem onog lika što savija šipke i što vuče gomilu armatura od rebraste 16-ice do čeličnih cevi.

mislim da se lik zove kareli ( ...na svu srecu svinje nisu ko kareli , ipak je motor ostao sasvim celi... )

P.S. R-16 je vec ozbiljna armatura... :D
 
E, bas danas sam videla jednog na trgu... nemam pojma kako se zove ni koju ulogu je sebi dodelio, ali neprestano je vikao "mama mia! ces radis... " a izmedju je i rezao! :shock: ... a sve to ukopavsi se ispred katedrale i ukoceno gledajuci u nju!
:idea:
 
E,tu si u pravu,taj nikoga ne zaobidje...
Ako prosetam centrom,a mi ne pridje,kao da nisam ni bila u gradu...
Licno,najvise gotivim onog Cigu Aladina koji mi uvek nadje parking ispred Madisona...mada je on manje poznat u narodu :wink:
 

Back
Top