Predlog...

Incognito

Poznat
Poruka
8.226
Evo iz dosade sam bacio pogled na par foruma koje inace ne posecujem...

I nakon svega shvatio sam da nedostaju sledeci forumi:

Prepucavanje - za one koji bi da se stalno svadjaju

Ja trazim sebe - za one koji se motaju po ona trazi njega/on trazi nju, a ne znaju sta ustvari hoce, pa onda krenu da svima guraju svoj email/phone na krajnje navalentan nacin... takve osobe trebaju prvo da upoznaju sebe, pre nego sto krenu da upoznaju druge (objasnite mi normalnost osobe koja se na jednom takvom postu nabacuje 15-godisnjoj devojci, a nick mu se zavrsava na 1973 :lol:)...

Izgubljene duse - za one koji nisu uspeli da se nadju u prethodnom forumu, da ne smaraju ostale

Dalje, forum 'Poznanstva' da se prekrsti u 'povodadzisanje', a Astrologija u 'Kod vidovite Ćorke' ...

Sve u svemu, ovom forumu treba reforma :!: :!: :!:

:lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
 
'Sveti Vlajko Svojerucica' (sto se onomad upuca ispred skupstine...)... Samo on je dovoljno kompetentan da nas predvodi :lol:

U nedostatku, organizovacemo izbor za revolucionara, pardon, reformistu godine :lol: :lol: :lol:


Poz.
 
Pozdrav Gazdarice.

Gazdarica:
"Vreme je za promene", a...??? :roll: :roll: :roll:
A fakat, ne bi bilo lose imati forum "Lude krave"...
Mnogima bi tamo bilo mjesto... :P :P :P

Cesto si "kratka" za "jedan korak" u svojim (za)mislima. Trebalo bi otvoriti forum pod imenom "Glupe krave" pa bi se od toga napravilo utochiste i za one pogodjene s Krojcfeld-Jakobovom bolescu i one sto su dodatno pogodjene farbanjem u plavo...":P" :twisted:


LL&P,

fakpuppet
 
devojka_bgd:
E,sad i ovde prepucavanje....
Ne razumem zasto bi neko imao potrebu sve da kvari,ali izgleda da takvi postoje... :roll: :roll: :roll:

Mislim da je doslo do male zamene teza negde usput: postoje izgleda oni koji su vrlo "lako kvarljivi"... samo subjektivna primedba, nish vishe...


LL&P,

fakpuppet
 
fakpuppet:
Pozdrav Gazdarice.

Gazdarica:
"Vreme je za promene", a...??? :roll: :roll: :roll:
A fakat, ne bi bilo lose imati forum "Lude krave"...
Mnogima bi tamo bilo mjesto... :P :P :P

Cesto si "kratka" za "jedan korak" u svojim (za)mislima. Trebalo bi otvoriti forum pod imenom "Glupe krave" pa bi se od toga napravilo utochiste i za one pogodjene s Krojcfeld-Jakobovom bolescu i one sto su dodatno pogodjene farbanjem u plavo...":P" :twisted:


LL&P,

fakpuppet
Ah, kod mene plava kosa, kratka pamet, jos krace nogice, pa cesto kasnim za jedan korak...
Ali, zato si ti tu da sve ispravis, darlin'... :wink: :lol:
 
:!: We shall defend our island, whatever the cost may be. We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds, we shall fight in the fields and in the streets, we shall never surrender. :!: :wink:
 

Back
Top