LG je sranje?

mexxx

Zainteresovan član
Poruka
132
Imam rezac LG i do pre nekoliko dana radio je kao sat.Imam ga oko godinu dana.
Kada ubacim disk pocne da ga vrti ali ne moze da ga zavrti zablokira mi se mis a mozda i ceo komp.Nekada pocne i da se sam restartuje(kompjuter) kada ubacim disk.
Da li je crkao rezac,ili je u pitanju neki sistemski Error ili virus?
Ako znate pomagajte!
 
Paaaa....
Ja bih rekao da je rezac "otisao"...
'ebi ga, CD ROM-ovi su potrosna roba, imaju neki vek trajanja...
Mada ni to nije generalno...Naravno,zavisi od kvaliteta, ali posto je u pitanju LG (inace i ja imam takav!), pretpostavljam da je to!
Probaj da kada ti se desi da ti se sve zablokira jednostavno izbacis CD iz njega, i ako ti u tom momentu sve proradi, to je sigurno to...
Sta da ti kazem...
 
PRCKO:
DVD-RW LITEON 1633S 16x/8x,+RW 4x,
Ne znam za DVD rezach, ali CD-RW LiteOn je po iskustvu mojih drugara LITE OFF! To shto neki rezach proglase za Best buy u nekom chasopisu ne znachi i da ce trajati doveka. Moja preporuka je MSI CD-RW 8352, narezao sam na njemu brdo diskova i shljaka kao nov. Pozdrav. :wink:
 
mexxx:
Imam rezac LG i do pre nekoliko dana radio je kao sat.Imam ga oko godinu dana.
Kada ubacim disk pocne da ga vrti ali ne moze da ga zavrti zablokira mi se mis a mozda i ceo komp.Nekada pocne i da se sam restartuje(kompjuter) kada ubacim disk.
Da li je crkao rezac,ili je u pitanju neki sistemski Error ili virus?
Ako znate pomagajte!
Na zalost, bez dileme je rezac rikavela, a ako hoces da radis kao masina, preporucujem ti ASUS 52/32/52, rade bez greske (imam ih cetiri komada u obe masine)!
 
jozza:
PRCKO:
DVD-RW LITEON 1633S 16x/8x,+RW 4x,
Ne znam za DVD rezach, ali CD-RW LiteOn je po iskustvu mojih drugara LITE OFF! To shto neki rezach proglase za Best buy u nekom chasopisu ne znachi i da ce trajati doveka. Moja preporuka je MSI CD-RW 8352, narezao sam na njemu brdo diskova i shljaka kao nov. Pozdrav. :wink:


Po svemu sudeci, drugari ti poznaju HW u bozju mater...:))))))))
 
Naslov teme je jako dobar ; LG ( a tek MSI ) je smeće.
No , možda i nije totalno mrtav . Ako win. uopšte detektuje uređaj i ako bar počne da se vrti pre no što ubije mašinu , probaj da očistiš laser ...
 
dr_Bora:
Naslov teme je jako dobar ; LG ( a tek MSI ) je smeće.
No , možda i nije totalno mrtav . Ako win. uopšte detektuje uređaj i ako bar počne da se vrti pre no što ubije mašinu , probaj da očistiš laser ...

Pa udri search, pa pogledaj, smara me da 30 puta pishem jedne iste stvari
 
ZoricaBrunclik:
rastamann:
jozza:
PRCKO:
DVD-RW LITEON 1633S 16x/8x,+RW 4x,
Ne znam za DVD rezach, ali CD-RW LiteOn je po iskustvu mojih drugara LITE OFF! To shto neki rezach proglase za Best buy u nekom chasopisu ne znachi i da ce trajati doveka. Moja preporuka je MSI CD-RW 8352, narezao sam na njemu brdo diskova i shljaka kao nov. Pozdrav. :wink:


Po svemu sudeci, drugari ti poznaju HW u bozju mater...:))))))))


Uvek smatram iskustvo korisnika releevantijim od navedenih u casopisma. S tim u cilju ne mogu da se slozim sa tobom. U krajnjem slucaju - potrkepi svoju trvdnju prakticnim primerm?

E evo ja potkrepljujem: juce sam imao prvu reklamaciju LiteON uredjaja!!!
 
jozza:
PRCKO:
DVD-RW LITEON 1633S 16x/8x,+RW 4x,
Ne znam za DVD rezach, ali CD-RW LiteOn je po iskustvu mojih drugara LITE OFF! To shto neki rezach proglase za Best buy u nekom chasopisu ne znachi i da ce trajati doveka. Moja preporuka je MSI CD-RW 8352, narezao sam na njemu brdo diskova i shljaka kao nov. Pozdrav. :wink:
Tu si u pravu. Izleda da oni proglasavaju najboljim one koji im najvise plate na na osnovu kvaliteta
 
Ni sam ne znam koliko sam novaca potrosio na neke krseve dok nisam nabavio DVD-RW LITEON 1633S 16x/8x,+RW 4x,(Posebno me raduje,dok moja zena na njemu spava vise ne hrce :D ).Bez zezanja,uredjaj se(bar kod mene)pokazao i vise nego OK
 

Back
Top