poziv na cekanje i internet
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: poziv na cekanje i internet

gugo
    Guest

Podrazumevano poziv na cekanje i internet

Da li postoji neki program koji moze da signalizira dolazeci telefonski poziv za vreme dok surfujem?

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

ne, jer ne možeš da imaš dolazni poziv dok surfuješ
    bar ako surfuješ preko dial-upa

Zainteresovan član Profesionalac (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Potrebno je da odes u Telekom i trazis da ti aktiviraju uslugu call waiting. Nakon toga, potreban ti je modem koji podrzava v.92 standard i ISP koji podrzava v.92 na svojim pristupnim linijama. Ovo vazi samo za digitalne centrale, a takodje ne smes da budes na PCM uredjaju (bar ne na vecini...)

Pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Tu ti ja mogu pomoci,posto sam se zesce pomucio da to sve profunkcionise,a sve u svemu jako je laka procedura.Odes u telekom i trazis da ti aktiviraju "poziv na cekanju".Kada ti to ukljuce(posle 2-3 dana),treba da imas v92 modem.Sa njim se koristi neki od programa za to (ja koristim program koji sam dobio sa modemom "FaxTalk NetOnHold).Ali i tu ima dosta caki.Na ovom novom presporom Intel 536ep modemu program nece da radi ako se podize sa sistemom,sto znaci da moram da ga pokrecem svaki put kad ocu da se okacim na net.v92 provajder ti je potreban samo u slucaju ako hoces da ti u toku razgovora ostane net na cekanju.To jos nisam isprobao i neznam kako funkcionise.Sada koristim ovu foru:Kada me neko zove,komp mi "zazvoni" i onda se jednstavno skinem sa neta,zazvoni fiksni i javim se.To je cela prica oko ove male,ali fise nego funkcionalne stvari.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Tu ti ja mogu pomoci,posto sam se zesce pomucio da to sve profunkcionise,a sve u svemu jako je laka procedura.Odes u telekom i trazis da ti aktiviraju "poziv na cekanju".Kada ti to ukljuce(posle 2-3 dana),treba da imas v92 modem.Sa njim se koristi neki od programa za to (ja koristim program koji sam dobio sa modemom "FaxTalk NetOnHold).Ali i tu ima dosta caki.Na ovom novom presporom Intel 536ep modemu program nece da radi ako se podize sa sistemom,sto znaci da moram da ga pokrecem svaki put kad ocu da se okacim na net.v92 provajder ti je potreban samo u slucaju ako hoces da ti u toku razgovora ostane net na cekanju.To jos nisam isprobao i neznam kako funkcionise.Sada koristim ovu foru:Kada me neko zove,komp mi "zazvoni" i onda se jednstavno skinem sa neta,zazvoni fiksni i javim se.To je cela prica oko ove male,ali fise nego funkcionalne stvari.

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa zbog ovoga su ljudi i izmislili ISDN.Najbolje resenje dok ne dodje kablovska ili ASDN.

Zainteresovan član shining star (avatar)
    Učlanjen
    13.11.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio nikola_v86
    Kada ti to ukljuce(posle 2-3 dana),treba da imas v92 modem.Sa njim se koristi neki od programa za to (ja koristim program koji sam dobio sa modemom "FaxTalk NetOnHold).Ali i tu ima dosta caki.Na ovom novom presporom Intel 536ep modemu program nece da radi ako se podize sa sistemom,sto znaci da moram da ga pokrecem svaki put kad ocu da se okacim na net
    Fax Talk Net OnHold je stvarno odlican za ovakve stvari, ali se kod mene podize sa sistemom bez ikakvih problema sa istim modemom i pritom savrseno radi.

Slične teme

1. cekanje..
    Autor JaH_G|rL u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 30.01.2010., 23:24
  2. Cekanje
    Autor Brajan Koen u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 11.12.2008., 21:26
  3. Cekanje...
    Autor divlja u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 169