Pomagajte restartovanje

Каспер:
Dovla:
Ovo je klasicna prica trojanca. Lek: anitivirus :arrow: ako ne nadje nista :arrow: reinstal sistema :arrow: onda izlazi iz programa koliko hoces :wink:

A ovo je 'univerzalni lek za sve' koji primenjuju prevelika većina naših servisera :roll:
Pa normalno kad je to najlakse. Sta ce da ti stavi antivirus da nadje virus i izbrise ga uzme ti 10EUR a ti ne znas sta ti je uradio na kompu. Ovako da se on ne bi zaje*avao odmah ti reinstalira ceo Windows i gotovo. Kada bi tebi radio sve sto sam nabrojao trebao bi mu ceo dan da bi tebi uzeo 10-15EUR a za to vreme ce reinstalirati 7-8 drugih kojima ce uzeti po 10EUR. Nazalost takva je situacija nema vise postenih privatnika. to ce ti uraditi neko kao uslugu jer se poznajete ali ovako on na novim masiama digne sistem za pola sata uzme 10EUR, pa ko jos ima 20EUR na sat???? Lopovi naravno!!! I sto je jos gore uopste ga nije briga za kvalitet kako ti je to odradio on je uradio sto si trazio pa ako ti nesto ne odgovara a ti dodji opet i calni jos 5-10EUR i tako ce da te dere ko magarca dok ne uzmes stvar u svoje ruke. Pozdrav!!!
p.s. Kasper ovo sam pisao u dugom licu ali nije bilo direktno tebi upuceno. Pozdrav!
 
kada se restartuje komp jel ti izbaci prozor u kome pise "System has recovered from serious error
BCp code 1: 000125650..."??? ako ti pokazuje ovu poruku onda (ako imas instaliran) izbrisi virtual drive (ako ga imas instaliranog).To se meni desavalo na A7V8X-X i provalio sam tek 6 meseci kasnije (27.01.2005) kada sam instalirao Windows 2000 (bez SP-a) koji mi je pokazao da se u sistemu instalira RAID!!!??? Inace opste poznata stvar da ASUS A7V8X-X nema Raid kontroler (ali ima ATA 133).Nadam se da sam ti pomogao....
 

Back
Top