Pomagajte restartovanje
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Pomagajte restartovanje

Početnik
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomagajte restartovanje

Imam atlona na 2100 svaki put kada izlazim iz neke aplikacije restartuje mi se racunar , recimo iz igrica i winamp-a , takoce imam 256MB ram-a ,grafika geforse4 mx460 i matconic plocu, unapred hvala na pomoci......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

matsonioc ploce su poznate sa problemima oko memorije, probaj da promenis memoriju, ako se i dalje to bude desavalo promjeni plocu.

Domaćin jeasus (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano

Citat Original postavio By Bojan
    matsonioc ploce su poznate sa problemima oko memorije, probaj da promenis memoriju, ako se i dalje to bude desavalo promjeni plocu.
    kako to mislis "imaju problema sa memorijom"?

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Ovo je klasicna prica trojanca. Lek: anitivirus ako ne nadje nista reinstal sistema onda izlazi iz programa koliko hoces :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio jeasus
    kako to mislis "imaju problema sa memorijom"?
    oko kompatibilnosti sa raznim proizvodjačima i njihovim modelima. ovo inače varira od primerka do primerka, jer je bilo nekih koje sa Kingston Color(odlična, vredi probati) nisu htele ni da se upale

Elita PRCKO (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Kupi novu masinu

Zainteresovan član Каспер (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Dovla
    Ovo je klasicna prica trojanca. Lek: anitivirus ako ne nadje nista reinstal sistema onda izlazi iz programa koliko hoces :wink:
    A ovo je 'univerzalni lek za sve' koji primenjuju prevelika većina naših servisera

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Citat Original postavio Каспер
    Citat Original postavio Dovla
    A ovo je 'univerzalni lek za sve' koji primenjuju prevelika većina naših servisera
    Pa normalno kad je to najlakse. Sta ce da ti stavi antivirus da nadje virus i izbrise ga uzme ti 10EUR a ti ne znas sta ti je uradio na kompu. Ovako da se on ne bi zaje*avao odmah ti reinstalira ceo Windows i gotovo. Kada bi tebi radio sve sto sam nabrojao trebao bi mu ceo dan da bi tebi uzeo 10-15EUR a za to vreme ce reinstalirati 7-8 drugih kojima ce uzeti po 10EUR. Nazalost takva je situacija nema vise postenih privatnika. to ce ti uraditi neko kao uslugu jer se poznajete ali ovako on na novim masiama digne sistem za pola sata uzme 10EUR, pa ko jos ima 20EUR na sat???? Lopovi naravno!!! I sto je jos gore uopste ga nije briga za kvalitet kako ti je to odradio on je uradio sto si trazio pa ako ti nesto ne odgovara a ti dodji opet i calni jos 5-10EUR i tako ce da te dere ko magarca dok ne uzmes stvar u svoje ruke. Pozdrav!!!
    p.s. Kasper ovo sam pisao u dugom licu ali nije bilo direktno tebi upuceno. Pozdrav!

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

Podrazumevano

u, bre, ko ce to da uradi za pola sata :? osim ako ne radi seriju norton ghost-om

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

kada se restartuje komp jel ti izbaci prozor u kome pise "System has recovered from serious error
    BCp code 1: 000125650..."??? ako ti pokazuje ovu poruku onda (ako imas instaliran) izbrisi virtual drive (ako ga imas instaliranog).To se meni desavalo na A7V8X-X i provalio sam tek 6 meseci kasnije (27.01.2005) kada sam instalirao Windows 2000 (bez SP-a) koji mi je pokazao da se u sistemu instalira RAID!!!??? Inace opste poznata stvar da ASUS A7V8X-X nema Raid kontroler (ali ima ATA 133).Nadam se da sam ti pomogao....

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Citat Original postavio bundeva
    u, bre, ko ce to da uradi za pola sata :? osim ako ne radi seriju norton ghost-om
    Pa sta mislis kako rade??? Uzmu neki hardic od 10-ak Gb instalira jednom Win i osnovne programe i samo stanca. Nikad manje posla a vise para. Pa zar to nije san svakog od nas???? :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

i kada dodje mušterija i kaže "izvinite, kupio sam Corel/Photoshop, pa ako bi ste mogli da ubacite..."
    a serviser kaže "ne znam ja kako, a kolega je na odmoru, dolazi za mesec dana"

Slične teme

1. Poslednje restartovanje....
    Autor BigMazi u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 19.01.2006., 13:56
  2. kav i restartovanje
    Autor hoze u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 26.12.2005., 22:37
  3. Restartovanje
    Autor Lexa u forumu Hardver
    Odgovora: 10