ADM problem

Macro_ek

Primećen član
Poruka
506
Zna li neko kakav je to AMD problem koji imaju ovi procesori sa nVidia GeForce karticama... ?

Kupio sam racunar bez softvera
AMD Sempron 2200+ i GeForce 4 karticu, ali prilikom instaliranja drajvera za ovu graficku dolazi do streckanja slike i padanja sistema (XP Pro SP1). Isto mi se desilo kad sam skinuo i nove drajvere za nvidia kartice! Morao sam da ih uninstaliram! Takodje sam (sa CDa koji ide uz maticnu plocu) instalirao AGP drajvere ali nema poboljsanja!

Za ovaj problem sam saznao iz Fresh UI programa i u njemu sam ukljucio opciju "fix AMD problem" ali opet ne mogu da to popravim!

Zna li neko sto bi ti moglo biti.... :?:

Pozdrav
 
to je mator problem iz (ako se ne varam) palomino generacije AMD CPUeva (ili mozda jos stariji)... pre ce biti da nesto hardverski ne radi kako treba (ploca, memorija, graficka, mozda procesor) nego da je problem u drajverima
 
Skoro sam sklopio Matsonic KT400 plocu, sa Sempron 2400+ procesorom, 256 rama 333 i GF4 mx440 64 MB 128 bit i sve je radilo ok na Win XP SP1, inace sam sklopio vise AMD masina koje su radile u konbinaciji GF4 i nije bilo problema, evoj jos jedna konfiguracija na kojoj sa gf4 nisam imao problema a u skoro vrijeme sam je sklopio. ECS KT333, AMD Athlon XP 2000+, 256 MB DDR333 i naravno GF4. Objasnjenje: MAtsonic 8147+, a ECS K7VTA3
 
d1:
to je mator problem iz (ako se ne varam) palomino generacije AMD CPUeva (ili mozda jos stariji)... pre ce biti da nesto hardverski ne radi kako treba (ploca, memorija, graficka, mozda procesor) nego da je problem u drajverima
Starije, Boga mi! Ja sam ima bash tu kombinaciju, AthlonXP Palomino 1700+ i GeForce 4 Ti4200, na Windowsima XP, malo kasnije im se pridruzio i SP1 i jedno 300 generacija Detonator drajvera! I nikad ne bese ni sl. problema.
I ja mislim da ce to pre biti problem sa samom grafickom ili plocom... Najbolje teraj u servis pa nek se oni yebu sa problemom.
 

Back
Top