prevara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bash vala, Snezna...!
Al' yeeebiga X ljudi X cudi, imas onih koji su verni ko kerovi, ima onih koji su non-stop u prometu i ne vezuju se ni za koga, ima i onih najgorih koji dovate nekog ljubomorno ga cuvaju, a s'druge strane sheve sve sto stignu i onih najboljih koji zive prometno dok ne prepoznaju nesto vise :wink:
 
Kad_LupimLupim:
Bash vala, Snezna...!
Al' yeeebiga X ljudi X cudi, imas onih koji su verni ko kerovi, ima onih koji su non-stop u prometu i ne vezuju se ni za koga, ima i onih najgorih koji dovate nekog ljubomorno ga cuvaju, a s'druge strane sheve sve sto stignu i onih najboljih koji zive prometno dok ne prepoznaju nesto vise :wink:
Pre bih rekla najpametnijih.
Da li ovde podrazumevas i zene? Koje prepoznaju nesto vise i tada prestaju sa svojim potragama?
 
lav607:
Naravno,posto u zivotu sve traje do neke granice.Kod nekog pre kod nekog kasnije.Mada nikad ne mozes 100% da kazes da je to ono pravo.
Nemozes, ali uz malo obostranog razumevanja i kompromisa, sto se postize ukljucivanjem mozga... moze!
Al' da imas nekog kome si zvanicno veran i srecno zivite, a tamo besh sta ti se da, je najseljackija fora koja postoji na planeti. I crni Arapi sa haremima su bre plemenitiji od takvih :twisted:
 
Kad_LupimLupim:
"onih najboljih ljudi" - ljud, covek, homosapiens... nisam etiketirao ni muski ni zenski rod :wink:
ljud. :D
Ma, da...
treba pustiti svakog da zivi onako kako hoce. Ne komentarisati, ne osudjivati...
A svi se, nazalost, mozemo naci u situaciji u kojoj se nalazi osoba cije ponasanje osudjujemo. I to je strasno.. :?

Mada, ja bih najradije bila verna kao pas. Ali, ne i luda! Dakle, morala bih naci kvalitetnu osobu, kojoj bih mogla verovati i koja bi vernost zasluzila.
Ne mozes ostati veran u svetu nevernika. Ili, u suprotnom - treba doooobro birati :wink:
 
Kad_LupimLupim:
Nemozes, ali uz malo obostranog razumevanja i kompromisa, sto se postize ukljucivanjem mozga... moze!
Al' da imas nekog kome si zvanicno veran i srecno zivite, a tamo besh sta ti se da, je najseljackija fora koja postoji na planeti. I crni Arapi sa haremima su bre plemenitiji od takvih :twisted:
Nisam ranije primecivala kako si ti neki fini.... :wink:
 
Snezna_kraljica:
Kad_LupimLupim:
Nemozes, ali uz malo obostranog razumevanja i kompromisa, sto se postize ukljucivanjem mozga... moze!
Al' da imas nekog kome si zvanicno veran i srecno zivite, a tamo besh sta ti se da, je najseljackija fora koja postoji na planeti. I crni Arapi sa haremima su bre plemenitiji od takvih :twisted:
Nisam ranije primecivala kako si ti neki fini.... :wink:
:lol: Tnx.
 
lav607:
Ako vec nemas proslost,kako uopste mozes da sudis o bilo cemu,jer teorija{sama po sebi}bez prakse nesluzi nicemu. :shock:
Wow! Vec je nasao da mi pametuje....

I u SADASNJOSTI znam kako se ponasam, zamisli. A i ne zivim izolovano od sveta. Covek se uci na tudjim greskama, ako je pametan.
 
Meni je bolest,navika ili sta li je vec to da varam...
Upropastila sam tako jednu prelijepu vezu sa momkom koji je zvijezde sa neba skinuo za mene,kojeg sam voljela vise od svega... i uvijek kazem sebi NIKAD VISE NECU DA VARAM ali opet sve se ponavlja...
:( :( :( :(
 
:?: Ne varaš ti njih,nego sebe.
Svako je odgovoran za svoje postupke.
Ono što mene interesuje je,
kako se osećaš posle toga,
da li si ponosna na sebe što si tako neodoljiva
i što si uspela,
da kao revolveraš lupiš još jednu recku ili?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top