Sednica glavnog odbora DS - Boris Tadic "cuvao sam dgnitet Tomislava Nikolica"

vilaraviojla

Domaćin
Poruka
3.317
У обраћању члановима ГО ДС Тадић је навео да се Србија није суочавала само са штрајковима радника, него и са "политичким штрајковима глађу, штрајковима жеђу" који су, како је рекао, "врло необични".

"Ниједно друштво није имало такву врсту искуства и мени је запало као председнику Србије да на међународном плану објашњавам ту необичност", казао је Тадић. "Трудио сам се да то објасним тако што ћу сачувати кредибилитет Србије, али и дигнитет онога који је штрајковао", рекао је Тадић.

http://www.ds.org.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=11899&Itemid=424

Veliki je nas predsednik gospodin Boris Tadic, sta mislite sta bi bilo sa gospodinom Nikolic Tomislavom, da mu gospodin Boris Tadic nije cuvao dignitet i da li ce se sada gospodin Nikolic Tomislav zahvaliti predsedniku Srbije zbog sacuvanog digniteta!
 
Naravno da to nije bilo najvaznije sto je predsednik Srbije izjavio na sednici glavnog odbora DS ali je svakako najzanimljivije!

Najvaznije je ovo:


Он ја најавио да су у току преговори о новим инвестицијама које би могле достићи чак две милијарде евра. Упркос кризи и бројним штрајковима, како је навео Тадић, очувана је стабилност у друштву. Тадић је рекао да Србија после економске кризе није финансијски ''колабирала'', иако и даље постоје претње над економијом Србије.

Dakle, gospodo sta sad kazete? Znate li vi koliko je to para, znate li koliko je dve milijarde evra u novim investicijama?

Koja bi to opoziciona stranka mogla da obezbedi kada bi bila na vlasti, koja, pitam ja vas?
 
У обраћању члановима ГО ДС Тадић је навео да се Србија није суочавала само са штрајковима радника, него и са "политичким штрајковима глађу, штрајковима жеђу" који су, како је рекао, "врло необични".

"Ниједно друштво није имало такву врсту искуства и мени је запало као председнику Србије да на међународном плану објашњавам ту необичност", казао је Тадић. "Трудио сам се да то објасним тако што ћу сачувати кредибилитет Србије, али и дигнитет онога који је штрајковао", рекао је Тадић.

http://www.ds.org.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=11899&Itemid=424

Veliki je nas predsednik gospodin Boris Tadic, sta mislite sta bi bilo sa gospodinom Nikolic Tomislavom, da mu gospodin Boris Tadic nije cuvao dignitet i da li ce se sada gospodin Nikolic Tomislav zahvaliti predsedniku Srbije zbog sacuvanog digniteta!

A što se tiče digniteta štrajkaša žedju, odavno je poznato da on i ne zna šta je to, tako da je Tadić mirne duše mogao da ga ostavi da završi sa štrajkom...da istraje. :lol:
 
I to glasaca koji shvataju sustinu problema!

:eek:
krsti.png
 
Pametan covek to gleda ovako. Vidi danas ovu izjavu, pa onda ako ima net pogleda, ako ne onda se priseti sta je sve DS obecavao pre 3 godine...podvuce crtu koliko ima koristi od toga sto je do sada "uradjeno", i onda izadje na izbore i kaze sta misli o ucinku.

Ostali, pa ostali se i ne komentarisu.

Molim te, gospodin predsednik se jasno ogradio od te problematike danas, naglašavajući svoju pogrešku u pitanju informisanja građanstva o nemogućnosti ispunjenja zadatih ciljeva... Sada, mirne duše, možemo ponovo zaokružiti da bez griže savesti :mrgreen:
 
Da, poznato nam je! I ne vucite me za jezik jer svasta cu vam reci, mada ce me to sto cete biti nas buduci koalicioni partner malo omaksati!

Slobodno koleginice, ne ustručavajte se, znam da ste vi vlastodršci otvoreni ljudi i da volite da kažete ono što mislite, što je pohvalno. :lol: Mada nisam znala da su vam radikali budući koalicioni partneri...:lol:
 
Pravi predsednik jedne drzave je spreman na kritiku ali i na samokritiku!

Осврћући се на економску кризу, председник ДС и Србије најавио је да ће држава у наредном периоду учинити све како би простор за инвестиције у Србији учинила максимално атрактивним, а у циљу отварања нових радних места. Тадић је рекао да је борба за радна места у целом свету најтврђа и најкомплексија, наводећи да ће и он и премијер Србије Мирко Цветковић и друге државне институције учинити све како би та борба била и успешна. ''Ми смо после кризе изгубили много радних места, и моја грешка је што на почетку кризе нисам изашао пред грађане и рекао да нису сви наши циљеви оствариви. То је моја грешка и преузимам одговорност за то'', поручио је Тадић.
 

Back
Top