Najbolja "muska" serija na tv

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Zadnjih 10 godina postoji nekoliko serija koje su obelezile par generacija gledalaca. Verovatno zato sto se glavni likovi pomalo slobodnije izrazavaju (i ponasaju), one imaju vise poklonika medju muskim delom publike(Mada su svima gotivne). Evo koji su ti moji 'pikovi' :
1. Mucke
2. Nestasni Ljudi
3. Crna Guja
Te tri serije su po meni sveto trojstvo, i interesuje me koja bi od te tri dobila najvise glasova od vas? Naravno mozete pomenuti i neku drugu, koja bi se mogla svrstati u ovaj kontekst a za vas je odlicna... :wink:
 
Rezultati do sada:
1. MUCKE......................1
2. NESTASNI LJUDI.......3
3. CRNA GUJA...............0
-----------------
Dopuna liste:
d1. PAROVI...................1
d2. STAR TREK serijal...0
d3. CUVARI PLAZE........0


Mozete glasati i za te tri serije, i + za dopunu serija koje ste sami dodali...Ako se pojavi neka nova serija ili predomislite, slobodno ponovo glasajte,bice korekcija... :) :o

I jos jedno objasnjenje, znam da je naziv 'muske serije' nezgodan.Njime nisam zeleo da ispadnem sovinista, vec je jednostavno cinjenica da su takve serije vise prolazile kod muske populacije - blize su bile tom mentalitetu. I mada znam i dosta riba koje su gledale i crnu guju, i narocito mucke,ali realno gledajuci trekiji, i poklonici svih tih serija su vecinom tipovi...
 

Back
Top