dobar ljubavnik

snoshaj efendija:
behappy:
devojke, koliko ste upoznale zaista dobrih ljubavnika?

Kad bi zene znale da definisu taj pojam, bilo bi super.ovako ne mogu da se odluce da li je ljubavnik bolji ako:
-krese duze pa one i ne svrsile
-ima vecu patku
-perverzniji je
-zahteva kojesta pa to one tumace iskustvom
Dakle?
ma muskarci se tu nista ne pitaju.rade ono sto im kazem,a ako ne svrsi neka izd*ka kod kuce.kakvi bre ljubavnisi oni su samo sredstvo kojim se dolazi do orgazma pa posle ajde ciao bello
 
snoshaj efendija:
behappy:
devojke, koliko ste upoznale zaista dobrih ljubavnika?

Kad bi zene znale da definisu taj pojam, bilo bi super.ovako ne mogu da se odluce da li je ljubavnik bolji ako:
-krese duze pa one i ne svrsile
-ima vecu patku
-perverzniji je
-zahteva kojesta pa to one tumace iskustvom
Dakle?

ZENE ZNAJU. TI NE ZNAS.

NAKON SEKSA, AKO JOJ JE TESKO DA PRICA, AKO DRHTI KAO ZEMLJOTRES, AKO JOJ MISICI NA RUKAMA NE POPUSTAJU, AKO JE MLITAVA I POTPUNO MALAKSALA, ONDA BATO MOJ ZNAS DA SI OBAVIO POSAO.

JA SA SVOJIH 17 CM. KAZEM DA SAM JEBACH SVETSKOG GLASA. STA UHVATIM, TO NE PUSTAM DOK NE OTOPIM...!!!

E KOLEGE, 'BEM VAS SAKATE!!! ZENSKE TRAZE DA CUJU KO JE NAJBOLJI KRATITELJ, A VI VREDJATE. SRAM VAS BILO, BARABE JEDNE. OPISUJTE KAKO I STA ZNATE, AKO SE UKAZE PRILIKA, POKAZITE IM STA ZNATE. A NE TU SEDITE I DISKUTUJETE O TOME KAO BABE!!! POKAKIM SE JA NA TU TVOJU POLITIKU, EFENDIJA. OCIGLEDNO NE ZNAS ZASTA JEZIK SLUZI. :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top