STREET FIGHT

merkat

Obećava
Poruka
60
E pa Lale moje, ja sam danas nesto nervozan. Citajuci sve vase postove, video sam da ste shonje. Posto sam ja ranije trenirao karate, moracu da budem otvoren i samo da pitam: JEL IMA NEKO OD VAS SONJA KO IMA PETLJU DA MI IZADJE U SUSRET I DA SE TABA MALO SAMNOM?!!!!!

DA CUJEM, KO JE OVDE BRE NAJJACI BAJA VOJVODJANSKI? Aaaa???

I AM MEANMACHINE!!!!!!!!! :evil: :evil: :x :x :x :evil: :evil: :x :x :x :twisted:
 
merkat:
E pa Lale moje, ja sam danas nesto nervozan. Citajuci sve vase postove, video sam da ste shonje. Posto sam ja ranije trenirao karate, moracu da budem otvoren i samo da pitam: JEL IMA NEKO OD VAS SONJA KO IMA PETLJU DA MI IZADJE U SUSRET I DA SE TABA MALO SAMNOM?!!!!!

DA CUJEM, KO JE OVDE BRE NAJJACI BAJA VOJVODJANSKI? Aaaa???

I AM MEANMACHINE!!!!!!!!! :evil: :evil: :x :x :x :evil: :evil: :x :x :x :twisted:
Karate.Smesan si.Jedino sto znate jeste da dignete nogu u vazduh,i eventualno ako ste malo brzi pa i da uspete da zadate udarac.Bilo ko da iole malo zna tahnike nekog drugog sporta,oborio bi vas na zemlju za sekundu.Zato imate jezicinu
 
Изгледа ми мозак није баш достигао радну температуру, пошто никако да провалим да ли је ово нека шала или је тип озбиљан :roll:
Иначе и ја сам тренирао карате 5 година, али се слабо сећам.

----------
Cupi=Чупи
 
Daj bre, sta se vadite tako. Ma samo treba da mi kazete mesto i vreme, pa da vas vidim na delu. Znaci za pocetak lemam umce, milost (samo ime kaze kako ce da prodje) i onog pospanog.

Pa dobro, ako nemate nista bolje.

P.S. - macka ima da pojedem, samo brci da mu ostanu.
 
Cupi NS:
Изгледа ми мозак није баш достигао радну температуру, пошто никако да провалим да ли је ово нека шала или је тип озбиљан :roll:
Иначе и ја сам тренирао карате 5 година, али се слабо сећам.

----------
Cupi=Чупи
Ne znam na koga mislis,na mene,ili merkata?Sto se karatea tice,dobar je po meni samo za kondiciju,i jedino sto imaju razradjeno,jeste brzi udarac,ali naidje li na nekog ko iole zna tehnike bilo kog drugog borilackog sporta,tada im udarac,ne moze pomoci.Mislim da ti je jasno o cemu govorim.Ovo nisu samo moje reci,vec i mog prijatelja koji je inace vojni specijalac,i to u aktivnoj sluzbi,koji smatra karate,sportom za devojcice.
 
merkat:
Daj bre, sta se vadite tako. Ma samo treba da mi kazete mesto i vreme, pa da vas vidim na delu. Znaci za pocetak lemam umce, milost (samo ime kaze kako ce da prodje) i onog pospanog.

Pa dobro, ako nemate nista bolje.

P.S. - macka ima da pojedem, samo brci da mu ostanu.
Mene nije tesko naci,konacno i ja malo da isprobam misice.RST,za vikend,uglavnom sam tamo.
 
Ja imam takav udarac levom nogom sa 18 metara da sam jednom uneo golmana u gol sa loptom (TANGO).
I pobedili smo na toj utakmici...,mislim to sad nije bitno ali bilo je 3:0 za nas :lol:
A sudija navijao za domaćina :twisted:
My name is DOKONI UM
 
merkat:
Daj bre, sta se vadite tako. Ma samo treba da mi kazete mesto i vreme, pa da vas vidim na delu. Znaci za pocetak lemam umce, milost (samo ime kaze kako ce da prodje) i onog pospanog.

Pa dobro, ako nemate nista bolje.

P.S. - macka ima da pojedem, samo brci da mu ostanu.

Joooj naslušao sam se tih što ti y.ebu kevu izdaleka - sa bezbedne razdaljine. A kad su blizu onda bi se mirili ako nisu sa 5 prijatelja od kojih dvojica imaju pištolje.

:lol: Pali :arrow:
 
DOKONI UM:
merkat:
Daj bre, sta se vadite tako. Ma samo treba da mi kazete mesto i vreme, pa da vas vidim na delu. Znaci za pocetak lemam umce, milost (samo ime kaze kako ce da prodje) i onog pospanog.

Pa dobro, ako nemate nista bolje.

P.S. - macka ima da pojedem, samo brci da mu ostanu.

Joooj naslušao sam se tih što ti y.ebu kevu izdaleka - sa bezbedne razdaljine. A kad su blizu onda bi se mirili ako nisu sa 5 prijatelja od kojih dvojica imaju pištolje.

:lol: Pali :arrow:
Bravo,dokoni.U svakom slucaju,ako stvarno ima takvu zelju,dat mu je i konkretan predlog,pa neka izvoli.
 
DOKONI UM:
merkat:
Daj bre, sta se vadite tako. Ma samo treba da mi kazete mesto i vreme, pa da vas vidim na delu. Znaci za pocetak lemam umce, milost (samo ime kaze kako ce da prodje) i onog pospanog.

Pa dobro, ako nemate nista bolje.

P.S. - macka ima da pojedem, samo brci da mu ostanu.

Joooj naslušao sam se tih što ti y.ebu kevu izdaleka - sa bezbedne razdaljine. A kad su blizu onda bi se mirili ako nisu sa 5 prijatelja od kojih dvojica imaju pištolje.

:lol: Pali :arrow:

NECU NIKOGA DA Y.BEM :twisted: SAMO CU DA VAS BIJEM.

:twisted: :twisted: :twisted:
 
merkat:
NECU NIKOGA DA Y.BEM :twisted: SAMO CU DA VAS BIJEM.

:twisted: :twisted: :twisted:

smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si smesan si
:!: :!: :!: :!: pali :arrow: :arrow: :arrow:
 
merkat:
E pa Lale moje, ja sam danas nesto nervozan. Citajuci sve vase postove, video sam da ste shonje. Posto sam ja ranije trenirao karate, moracu da budem otvoren i samo da pitam: JEL IMA NEKO OD VAS SONJA KO IMA PETLJU DA MI IZADJE U SUSRET I DA SE TABA MALO SAMNOM?!!!!!

DA CUJEM, KO JE OVDE BRE NAJJACI BAJA VOJVODJANSKI? Aaaa???

I AM MEANMACHINE!!!!!!!!! :evil: :evil: :x :x :x :evil: :evil: :x :x :x :twisted:
Derane ti si malo omasio. Mi ode smo fifi ljudi, nismo divljaci kao sto ste vi
 
DOKONI UM:
Ja imam takav udarac levom nogom sa 18 metara da sam jednom uneo golmana u gol sa loptom (TANGO).
I pobedili smo na toj utakmici...,mislim to sad nije bitno ali bilo je 3:0 za nas :lol:
A sudija navijao za domaćina :twisted:
My name is DOKONI UM
eh... kolko puta sam to uradio (dok je branio neki koji nema ni 30kg :lol: 8) )
 

Back
Top