TELEFON MENJA DALJINAC

da, radi u p*cku materinu!
glupa tryal verzija, cak i ako je crackovana, brljavi extra, ubrzo se pokvari (cak ponekad pokvari i ceo telefon, pa ceo tel. koci i brljavi)
u svakom slucaju, i da radi perfektno, moras biti udaljen od tv-a 10cm i drzati telefon sa strane na kojom je IC port.

Zakljucak: dobar program samo da ga isprobas i odma uninstall, i da pricao kako si imao IrRemote na phonu
pozdrav 8)
 
gusha:
da, radi u p*cku materinu!
glupa tryal verzija, cak i ako je crackovana, brljavi extra, ubrzo se pokvari (cak ponekad pokvari i ceo telefon, pa ceo tel. koci i brljavi)
u svakom slucaju, i da radi perfektno, moras biti udaljen od tv-a 10cm i drzati telefon sa strane na kojom je IC port.

Zakljucak: dobar program samo da ga isprobas i odma uninstall, i da pricao kako si imao IrRemote na phonu
pozdrav 8)

Čekaj polako, pre nego instaliraš program vrati datum na telefonu godinu dana unazad, onda ga instaliraj i krekuj pa vrati datum, jedino tako ćeš izbeći da ti program stalno radi u trial modu.

Ako si očekivao da sa telefonom menjaš komšiji kroz prozor kanale na tv-u, to se neće desiti. Ipak je ic port kod Nokie pravljen za blisku komunikaciju i ne emituje velikom snagom. Kod Philips tv-a to radi na 4-5 metara, dok kod Samsunga jedva metar. Kod nekih uopšte ne radi. Program nije loš da se proba, ali naravno ne može da zameni pravi daljinac :wink:
 
tacno kiborg,
problem je sto ljudi ocekuju od takvih aplikacija sa stvarno zamenjuju takve uredjaje, a to je toliko osnovno i jedva radi, a da i ne spominjem koliko je stetno za mobilni kad neko nagura gomilu aplikacija, pa zapuca mob.
 
ja imam cd na kojem ima dosta igara, programa, tema, slika itd. kako radi? radi preko ic-a (infra-crvenog porta). program se zove icTransformator (ili slicno). radi samo preko ic-a, jel zna neko program koji radi preko bl (blue-tooth-a)???
 
cukijuri:
ja imam cd na kojem ima dosta igara, programa, tema, slika itd. kako radi? radi preko ic-a (infra-crvenog porta). program se zove icTransformator (ili slicno). radi samo preko ic-a, jel zna neko program koji radi preko bl (blue-tooth-a)???

Ne moze da radi preko Bluetooth-a zato sto TV nema nikakav Bluetooth uredjaj.A daljinci kao sto znas rade preko IR signala.Mada slutim da ce skoro da izadje neki TV sa Bluetooth daljincem..
 
sevin:
Da li se nokija 6600 prodaje sa dodatnom opremom i koja je to oprema?

Pa dobijes neki CD da mozes da gledas 3gpp video fajlove(Nokia Multimedia Player),i jos neke zezaliceod kablova nista,verovatno zato sto racunaju na Bluetooth,nema rez. baterije,nema kanapa isl.To ti je u originalnom paketu.A dodatna oprema je raznovrsna,imas sve i svasta,samo se ne dobija nista u standardnom paketu.
 

Back
Top