predlog

1. dečaci ne padaju na srceparajuće porukice
2. dečaci ne padaju na srceparajuće porukice
3. ali pošto mi ne veruješ na romantici imaš otvorenu takvu temu ...
 
raindog:
ma kupi mu ginko chaj pa poshalji poshtom :lol:(da osvezhi pamcenje) , kakve bre srceparajuce poruke, patetika je totalno out :!:
Devojka uopste nije pateticna. Znas, ovde je ona pitala za misljenje one koji znaju o cemu se radi ili bar imaju osecaj. Ti ga nemas. Popij taj caj
 
ma pijem ja taj chaj redovno :lol: , ali ako je vama slanje sms-ova vrhunac romantike i najkreativnije shto mozhete, pucajte si odmah u glavu :P

i shta je sledece :?: " molim vas predlozhite mi shta bih mogla da mu kazhem sledeci put kad se vidimo ?"
jeasus criste :!: :roll:
 
eureka:
Dajte mi predlog neke srceparajuce porukice koju bih mogla da napisem decku sa kojim sam u vezi a koji me sve vise zaboravlja.

:x Muskarci ne da ne vole patetiku i suze, nego ih one uzasavaju jer blagog pojma nemaju kako da na to reaguju! Probaj da primenis njegov recept - zaboravi i Ti malo njega, to moze da bude delotvornije...
 
eureka:
Dajte mi predlog neke srceparajuce porukice koju bih mogla da napisem decku sa kojim sam u vezi a koji me sve vise zaboravlja.

Nije bitna poruka vec kako ces je saopstiti !
najbolje ce biti shvacena i primljena ako mu je saopstish na mumlafon ! :D :lol: garant ce vise obracati paznje na tebe ubuduce ( paznja ce zavisiti od broja i ucestalosti poruka koje ce primiti preko mumlafona! muskarci su ti vecma stoka jedna !)
 
za tvoj problem,reklo bi se,srceparajuce porukice mogu biti pre kontraproduktivne...no,nije moje da se nesto mesam...
i,eto,zao mi sto ne znam neku.nije svako u fazonu srceparajucih... :roll:
 
krokodilka:
adobe:
eureka:
Dajte mi predlog neke srceparajuce porukice koju bih mogla da napisem decku sa kojim sam u vezi a koji me sve vise zaboravlja.

"mislim da bi trebalo da napravimo pauzu...da iskuliramo malo"

Slazem se....to ce biti najsrceparajucnija poruka koju mozes da posaljes...ako TI NJEMU kazes da ti treba pauzica...auuu...odmah ce da te zove i da te se podsjeti :lol:

E bre zene samo se folirate.A sta ako ne uspe,pa bude jos gore?
 
inspirion:
krokodilka:
adobe:
eureka:
Dajte mi predlog neke srceparajuce porukice koju bih mogla da napisem decku sa kojim sam u vezi a koji me sve vise zaboravlja.

"mislim da bi trebalo da napravimo pauzu...da iskuliramo malo"

Slazem se....to ce biti najsrceparajucnija poruka koju mozes da posaljes...ako TI NJEMU kazes da ti treba pauzica...auuu...odmah ce da te zove i da te se podsjeti :lol:

E bre zene samo se folirate.A sta ako ne uspe,pa bude jos gore?


Onda znaci da nije ni vredela da ga podsjeca !
 
eureka:
Dajte mi predlog neke srceparajuce porukice koju bih mogla da napisem decku sa kojim sam u vezi a koji me sve vise zaboravlja.

Bas kontra - treba neka poruka da mu pokazes da nisi bas potresena njegovim ponasanjem i nemoj da ga davis - ako treba zapisuj koliko ga cesto dnevno kontaktiras...
 
ma iskuliraj ga, ali ne kao jedan dan ili nedelju dana, iskuliraj ga ladno neke dve nedelje pa da vidimo sta ce biti, ili nece ni primetiti pa lepo raskidaj s tim likom, sta ce ti tako neki tip, ili ce se malo pomuciti oko tebe a ti onda razmisli sta ces s njim, da li da ga ostatak vase veze s vremena na vreme iskuliras ili ce se nekako stvari srediti, anyway bas sam s brda s dola pisala ali se nadam da ces ukapirati sta je pisac hteo da kaze
pozdravcic
 

Back
Top