S kojim programom citati video MPEG4?

Tacno tako...jedino sa najnovim Divx playerom mogu da citam taj format ali ne mogu da slusam ton.Pre nego sto ga Divx otvori kaze mi da ne moze da otkodira audio format i predlaze mi da slusam bez tona ili da prekinem.Koji je najbolji audio pack codecs da bi se resio ovaj prb. ili ima neko drugo resenje!?
 
Ne pomaze nista od ovog sto smo probali.Evo detaljnije informacije.Snimci su prebaceni sa mobilnog telefona na komp. Jedino mogu da ih gledam normalno na Easy Studio Media Player - program koji mi je dosao sa telefonom.E sad bih ja te snimke da pretvorim da se mogu otvarati bilo kojim programom i da ih prebacim na CD, ali kao sto vidite ne ide.Nijedan program ne moze lepo da ih otvori.
 
Кулиража:
E naso si i ti preporuku, pored silnih player-a ono sto je zastarilo pre 7 godina.
ma, o cemu ti to? samo trabunjas nesto, a? :evil: a ja mislio ti se koliko-toliko razumes u kompove :roll:

Media Player Classic 6.4.8.3
Updated: 9 Jan 2005 | Freeware | 1.49MB | Downloads: 149488

http://www.free-codecs.com/download/Media_Player_Classic.htm

~~~~~~~~~~~

france, koji mob? i koji je u stvari tvoj problem? DivX ili 3gp??? ako je 3gp, onda MPC i to otvara uz instaliran QT Alternative!
 
dobio sam i odgledao rotvajlera Dobricu ;) kome neko kaze (jako tiho) da sedne, a posle mu kaze "ajde, idi"...

dakle, i zvuk i slika su OK! (instaliarno: Media Player Classic, ffdShow, QT Alternative, Rael Alternative)...

molba: odmah edituj svoj prethodni post i izbrisi moju e-mail adresu u onom obliku (hm... zato sam ti je i napisao onako "skriveno"!!!)... nemoj da mi navlacis spam na vrat :wink:
 
ZoNi:
dobio sam i odgledao rotvajlera Dobricu ;) kome neko kaze (jako tiho) da sedne, a posle mu kaze "ajde, idi"...

dakle, i zvuk i slika su OK! (instaliarno: Media Player Classic, ffdShow, QT Alternative, Rael Alternative)...

molba: odmah edituj svoj prethodni post i izbrisi moju e-mail adresu u onom obliku (hm... zato sam ti je i napisao onako "skriveno"!!!)... nemoj da mi navlacis spam na vrat :wink:
Ja imam instalirano te 4 stvari koje si naveo i nece da ga otvori ; Dobijam poruku CANNOT RENDER THIS FILE.Vjerovatno imas jos nesto sto ja nisam instalirao...ali mi nije mnogo bitno ocu li ga gledati na kompu. Bitno mi je kako da snimke prebacim na CD u formatu koji mogu gledati na TV DVD.
 

Back
Top