NOD32, aj objasnite de su virusi?

Ponovo pozdrav za tebe..

Ovako slijede stvari kod tebe..

Koliko vidim da si se rekao bih "modernizovala", pa umjesto IE koristis nesto drugo i bolje i naravno proed NOD32 koristis Spy bot, Ad-aware i eto Zone Alarm.. Pa i ako te neko napada moze da ti uradi svasta nesta ali ipak si sad daleko sigurnija nego ranije, pa stoga uzivaj....

Nod me intenzivno stiti evo vec vise od pola godine i nije zatajio niti jedan sekund a ne biram mjesta gdje se ide na net, gdje god mi padne na um.. Pored toga koristim i Operu i ponekad Mozilu kad moram nesto da potrazim gdje je vrlo opasno da zaradim virus.. Eto mnogo srece i uzivaj.. Pozdrav..
 
Pod normalno je to da koristim Spy bot i AdAwere se, samo sto ne mogu ukljuciti da adawere sam proverava nego to radim redovno rucno, isto i spy bot, svekih dva tri dana... A nod mi jos koji dan istice, posto sam nesto petljala sa datumima na komp, mora da mi stoji da je 2000 godina zbog jednog jako vaznog za moj posao programa koji je trajal i radi samo ako mi je sistem na 2000. godinu, a Nod se tu nesto buni zbog toga pa nije upalilo varanje na 2019. godinu:)
 
ako skidas nod sa esetovog sajta po novom ta varanja sa datumima vise ne pale!!! kao prvo
kao drugo mlada damo ako te bas zanima taj tvoj nod koga hvalis otidji na sajt www.mycity.co.yu pa na zastita.co.yu pa preuzmi bazu virusa od 593 komada ,pa je lepo skeniraj sa tim tvojim nodom pa da vidis sta ce se desiti,pre toga procitaj rezultate za svaki slucaj da se ne iznenadis!!!!!
poz.


javi se Nodovko,bas me zanima ta bezbriznost nakon skeniranja !!!!

poz.
 
Nodovka? Zar te nije sramota nadevati ljudima besmislena imena? :D
Ma nisam ja nodovka, ja sam samo jedna osoba koja ne voli viruse i koja trazi ono najbolje za svoj voljeni komp... Inace procitala rezultate, skinula bazu virusa, skenirala rar arhivu i ostala bez fit beka, raspakovala i isplakala se na ramenu svoga muza...
Od 593 virusa, 54 prezivelih, zdravih i debelih....
And now what?
 
pa vidi nodovko(izvini) ,ali lepo sam reko procitaj rezultate pa vidi ,a javio sam se na tvoju temu jer si sama bila toliko znatizeljna pa ko velim ajd probaj kad hoces!!!!!
tako je i meni jevio nod ,znaci oko 50 virusa nije mogao da detektuje za razliku od kav 5.0 koji je sve obriso.
mada kazem preuzimanje tog fajla od 593 je na tvoju odgovornost to ti je i pisalo .!!!!!!
e sad ajd da cujemo tebe sta cemo sada???!!
poz.
 
mmm.com.mk:
Pod normalno je to da koristim Spy bot i AdAwere se, samo sto ne mogu ukljuciti da adawere sam proverava nego to radim redovno rucno, isto i spy bot, svekih dva tri dana... A nod mi jos koji dan istice, posto sam nesto petljala sa datumima na komp, mora da mi stoji da je 2000 godina zbog jednog jako vaznog za moj posao programa koji je trajal i radi samo ako mi je sistem na 2000. godinu, a Nod se tu nesto buni zbog toga pa nije upalilo varanje na 2019. godinu:)


N0d32 je 0k 1 rad1 sol1dno....j0s kad ga plat1s, rad1 super za tv0je p0trebe :wink:
 

Back
Top