SEX SA VAGOM?????

Da li se pitanje odnosi samo na ženske Vage?

U slučaju da se odnosi i na muške, jer nisam sklona da se intimišem u tom smislu sa ženskim rodom, mogu da kažem sledeće: iz iskustva - jaaaaako loš sex :(
Zaista iz iskustva kažem i žao mi je zbog toga jer u suštini imam fino mišljenje o Vagama generalno.
Redovno mi se dešavalo da me takoreći spopadne neka muška Vaga koja počne da se rasipa komplimentima na račun svoje obdarenosti muškošću i, u slučajevima kad sam mu pružila priliku da to i dokaže, ispostavilo se da niti je obdaren niti je umetnik u sexu. Naravno, izuzeci i ovde potvrđuju pravilo (šta god ovde bilo pravilo, odnosno izuzetak), tako da sam sigurna da ima i svetlih primeraka muških Vaga :)
 
Dovla:
Zavisi od toga koji je tvoj znak. Imas ovde na Krstarici u horoskopu deo gde je opisan sex izmedju pojedinih znakova i mislim da je to otprilike manje-vise sve tacno :wink:
Reci mi, molim te, koji je to topik.
A mozda mene kao Vodoliju/Ovna ne moze da zadovolji vazdusni znak, nego samo neki vatreni? To se, izmedju ostalog, dokazalo u mojoj praksi :wink:
 
Nestasna Ameba:
Dovla:
Zavisi od toga koji je tvoj znak. Imas ovde na Krstarici u horoskopu deo gde je opisan sex izmedju pojedinih znakova i mislim da je to otprilike manje-vise sve tacno :wink:
Reci mi, molim te, koji je to topik.
A mozda mene kao Vodoliju/Ovna ne moze da zadovolji vazdusni znak, nego samo neki vatreni? To se, izmedju ostalog, dokazalo u mojoj praksi :wink:
Pa kad odes da citas horoskop na krstarici imas gore dnevni horoskop, nedeljni horoskop....i jos nesto pa imas i to :wink:
 
Dovla:
Nestasna Ameba:
Dovla:
Zavisi od toga koji je tvoj znak. Imas ovde na Krstarici u horoskopu deo gde je opisan sex izmedju pojedinih znakova i mislim da je to otprilike manje-vise sve tacno :wink:
Reci mi, molim te, koji je to topik.
A mozda mene kao Vodoliju/Ovna ne moze da zadovolji vazdusni znak, nego samo neki vatreni? To se, izmedju ostalog, dokazalo u mojoj praksi :wink:
Pa kad odes da citas horoskop na krstarici imas gore dnevni horoskop, nedeljni horoskop....i jos nesto pa imas i to :wink:

HVALA :D
 

Back
Top